Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Galambok.. fórum

Galambok.. (beszélgetős fórum)

20. eunuch (válaszként erre: 17. - Mmanoka)
2008. dec. 6. 09:47
A villamosmegállóban, ahonnan járok, egy kedves nénike etetget, és általában nem lehet leülni, mert tele van sz.rva a pad. Kedves kis állatok!
19. eunuch (válaszként erre: 14. - 0f45284c13)
2008. dec. 6. 09:45
Már el sem olvasom a privát üzeneteidet, nem vagyok rá kíváncsi!
2008. dec. 5. 16:32
Én egyébként minden évben ilyen időben az ablakom alatt eleséget raktam ki. Hozzá kell tegyen kertes házban lakunk és nem zavarok senkit vele. Mivel egyre szemtelenebbek lettek és majdnem kiverték az ablaküveget ezért már csak a kertbe teszek ki nekik ennivalót.
2008. dec. 5. 16:29

Az nem lehetne megoldás hogy pl. szúnyoghálóval elkeríted az erkélyt és nem tudnak odaszállni.

Az a baj amíg túl sok buta ember van addig ott fogunk tartani ahol. Sajnos Debrecen főterén is elég sok a galamb mert a "drága kedves" emberek etetik őket mert szeretik látni ahogy azok csipegetnek de nem gondolnak bele milyen súlyos betegségeket is terjesztenek a piszkukal arról már nem is beszélve hogy egyre szemtelenebbek lesznek és elég sokszor majdnem kiverik a szemed olyen alacsonyan repülnek.

16. eunuch
2008. dec. 5. 09:54
És akik másokat lepatkányoznak ismeretlenül? Azok milyen szinten vannak?
2008. dec. 4. 21:01

Több, mint egy éven keresztül keserítették meg az életem ezek a rohadékok.

A helyi önkormányzat mosta kezeit, nem tudnak segíteni. Ha megmérgezem/lelövöm őket, a törvényt sértem.

Több százezer forintba került volna egy riasztó rendszer kiépítése, ami nem 100 %.

Maradt a napi takarítás, ami jelentősen megnövelte a költségeket (víz, fertőtlenítőszer).


Ja. A történet fénypontja: szemben a parkban egy flúgos banya etette őket. Miért is mentek volna tőlünk el?

Még tartozom neki egy kiadós veréssel!!!

2008. dec. 4. 20:48
És azok az emberek akik az erdőbe viszik a szemetet?
2008. dec. 4. 20:47
Miért a hajléktalanok jobbak?
12. eunuch (válaszként erre: 10. - 0f45284c13)
2008. dec. 4. 19:01

Tudod, milyen sok problémát okoz a városokban ezeknek az "ártatlan, szelíd" állatoknak a túlszaporodása? Mekkora károk keletkeznek az épületekben a "szegények" trutyijától?

Mert szegény állat nem tudja, hogy rosszat csinál! Meg kellene nekik magyarázni, hogy nem ám ide-oda f.sogatunk, meg nem csak úgy szaporodunk, mint a nyulak!

11. 0f45284c13 (válaszként erre: 9. - LiiLii T.T)
2008. dec. 4. 18:08
kérdezz meg egy állatorvost,hátha tud tanácsot adni.
10. 0f45284c13 (válaszként erre: 8. - Eunuch)
2008. dec. 4. 18:05
Hogy lehetsz ilyen.egérfogóval????szegény állat honnan tudja,hogy rosszat csinált?
2008. dec. 4. 17:12

Köszi a linket!!

nyugi! a Domesztosztól SEMMi bajuk nem lett!! 2perc után megszáratt a domesztosz, és jöttek oda megint..


most néztem ezt az oldalt amit pitzburg ajánlott, és ott megemlítették a galambfésüt. na ezzel megpróbálkozom. hátha sikerül...

Hogy miért zavarnak? na akkor mondom.: 1. hétvégén amikor tudnék aludni, persze hogy már 7kor föntvagyok. hát mert miért is ne.. 2. odaszarnak, és már elegem van a takarításból. 3.szinte minden nap kell takarítanom az ekélyt hogy 'tiszta' legyen. 4.betegséget terjeszt 5.a hangjuktól már kész vagyok! namegilyen jó dolgok..

2008. dec. 4. 17:07
Fujj, gusztustalan! Piszkít, betegségeket terjeszt, nem higiénikus, ha meg ráadásul zajong (burukkol, turbékol) is ... Engem is idegesítene. Tegyél ki eleséget egy nagyobb egérfogóba, aztán ha megfogta a galambot, hagyd ott elrettentő példának, hátha...
2008. dec. 4. 17:05
Domesztoszt?Ez aztán a szívtelenség.Szegény állatok nem tudják ,hogy rosszat csinálnak.Miért zavarnak ?
2008. dec. 4. 16:50
itt egy ilyen topic,tele tanáccsal: [link]
2008. dec. 4. 16:43

az előző lakó szoktatta ide. de már lassan 6éve, hogy itt lakok. és még mindig jönnek..:(

de a mellettem lakó is kirak vizet vagy valamit. hiába szóltunk a gondnoknak, semmit sem tud csinálni. anyummal már öntöttünk ki domesztoszt is. dee csak tocsogtak benne..-.-" régebben, meg anyám lufikat akaszgatott ki:) gondolhatjátok.. mindenki nézett, hogy most 'buli' van vagy minek vannak kint a lufik..:D

4. 222ed6c486 (válaszként erre: 1. - LiiLii T.T)
2008. dec. 4. 16:42
Miért idegesítenek?
2008. dec. 4. 16:41
aranyosak
2008. dec. 4. 16:39
Miért jönnek? Van valamilyen eleség neki? Nyilván nem te rakod ki de mondjuk a feletted lako?
2008. dec. 4. 16:36
Na már nagyon elegem van, hogy hétvégén a galambokra kell fölkelnem. (erkélyemre ideszállnak, és mászkálnak/vmilyen hangot adnak ki.-.-) De már annyira idegesít. Milyen szert ajánlotok? Vagy mit tegyek, hogy ne jöjjenek ide?:S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook