Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mit adtok a babátokra, ha babahordozóban viszitek így télen, hogy kényelmesen beleférjen? (Nekem 3 hós babám van) fórum

Ti mit adtok a babátokra, ha babahordozóban viszitek így télen, hogy kényelmesen beleférjen? (Nekem 3 hós babám van) (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 4. 11:47
Mivel a kiscipőt lerúgja maáról zokni és harisnya, nadrág. Van rajt egy hosszú ujjú body ezen egy zipzáros pulcsi.Erre adom rá az orkán kezeslábást. Sapka ami védi a fülét homlokát tarkóját. Sál nincs, mert a pulcsi garbós. Ha cipzáros holmiba öltözteted, könyen lehet vetkőztetni-szellőztetni. Aordozóba kényelmesen belefér.
2008. dec. 4. 11:38
SZia! Én ha tehetem, előre melegítem kicsit az autót, hogy ne a jéghiegbe szálljunk be, ily módon nem kell agyonöltöztetni a gyerkőcöt. Leginkább csak vastag nadrág és pulcsi van rajta, esetleg kiskabát, de akkor meg később kell levetni, tehát jobb a pulcsi, legfeljebb betakarom. De mindig viszek magammal overált, váltás ruhát, plusz takarót, stb. Ahogy előttem kitta73 is írta, sose lehet tudni, mi történik útközben.
6. kitta73 (válaszként erre: 5. - Annelly)
2008. dec. 4. 11:08
A nagyobbiknál én sem vittem zsákot a kocsiba,mind addig még le nem robbant az autónk.Na akkor egy életre megtanultam,hogy legyen nálam ilyen.
2008. dec. 4. 11:06

Hello!

Mi úgy szoktuk, hogy külön visszük le a babát és a hordozót, mert eggyütt elég nehéz, meg sz@r a fogása. A gyermeket egyszerűen egy plédbe csavarom, alatta ugyanaz az öltözék, mint bent. A kocsiban úgyis meleg van, és ha elszunyál a derekát betakarom pléddel.

2008. dec. 4. 10:59
Teljesen mindegy, hogy overéllt vagy ocerzsákot adsz rá, a lényeg, hogy ne fázzon!!
2008. dec. 4. 10:56

Szia!

Az én babám ma 4 hónapos és én harisnyát, rugit meg kabátot szoktam ráadni és amég leérünk a kocsihoz jól betakarom a lábát 1 vastag pléddel. Aztán a kocsba, ha már megy a fűtés leveszem róla a kabátot és a takarót.

2008. dec. 4. 10:53
Nekünk olyan bundazsákunk van amit kimondottan ilyen bébihordozókban használnak.Alul lyuk van a zsákba,hogy áttud fűzni az övet.
1. Kime
2008. dec. 4. 10:47
Ti mit adtok a babátokra, ha babahordozóban viszitek így télen, hogy kényelmesen beleférjen? (Nekem 3 hós babám van)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook