Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Goth 'n dark fórum

Goth 'n dark (beszélgetős fórum)


2017. jan. 31. 16:06

Kedves Goth 'n dark csoport tagok!

Okleveles fotográfus vagyok (nő), és goth modelleket keresek fotózáshoz. Elsősorban lányokat, de fotóztam már cyber goth fiút is :) A fotózás TFCD alapon menne, illetve műtermi fotózás esetén a műterem ár felesben menne. Tehát aki kedvet érezne - természetesen goth ruhában - egy modell fotózáshoz, az a következő e-mail címre írjon nekem: eles.kep.levelezes@gmail.com

Kérlek, hogy mellékeljetek fotót magatokról kedvenc goth ruhátokban :)

2013. máj. 7. 15:44

Tanulj Angliában, dolgozz Afrikában!


Ha szeretnél változtatni az életeden, ha szeretnél utazni, nyelveket tanulni és különböző kultúrákat megismerni, csatlakozz hozzánk!

Ha szeretnél segíteni másokon, látni a világot, érdekel India vagy Afrika, itt a helyed!

A Development Instructor program kivételes lehetőséget biztosít az embereknek a világ gazdagabb feléről, hogy hozzájáruljanak a szegénység és a betegségek leküzdéséhez a világ szegényebb területein.

6 hónap tanulás Angliában, 6 hónap önkéntesség Afrikában vagy Indiában, s 2 hónap utazgatás, információ átadása Európában.


Amennyiben további információkra vagy kíváncsi, irj a rekacicdvolunteer@gmail.com - ra vagy a marie@cicd-volunteerinafrica.org - ra.


Emellett június 8-án szervezünk egy információs meetinget Budapesten, ahol bővebb felvilágosításhoz lehet jutni, mindenkit szeretettel várunk.

2011. okt. 1. 09:37
Igen, élni fog :) én itt vagyok
2011. szept. 19. 18:10

Sziasztok!

Remélem újra fog élni ez a fórum!!!

13. 562b63a8d4 (válaszként erre: 11. - Little Red)
2011. márc. 11. 12:15

Ebben igazad van, sokan csak versenyeznek, és nem érzik át a goth létet :( Szerintem ez nem arról szól, hogy így vagy úgy kell kinézni, és ezt meg azt kell hallgatni. Ez egy életfelfogás, és igencsak csodálom, főleg a művészetekhez, és az élethez viszonyuló gondolkodásmódot (lásd meg mindenben a szépet, az élet sötét oldalaiban is) :)

ajánlok néhány együttest: After Forever, Nightwish, unSun, Lacuna Coil, Sirenia, Symphony X, Iron Maiden, Aerosmith :) a legnagyobb kedvenceim :D

2011. márc. 11. 12:11
Sziasztok :) Még új vagyok itt. Örülök, hogy találtam egy fórumot, ahol olyanokkal ismerkedhetek, akik hozám hasonlóan nagyon szeretik a goth stílust :)
2010. okt. 30. 14:11

Sziasztok:)

én odavagyok a goth/dark-ért.De manapság inkább egyfajta verseny sztem.Akinek nincsenek fűzői és engyem-bengyem ruhái azt nem igazán tartják goth-nak(nekem van,mert tetszik).Megy a verseny h kinek jobbak pl. a fotói.A legtöbbjük ugyanolyan mint a plázap*csák,csak más zenét hallgatnak és másképp öltöznek.ergo a goth mára a külsőségról szól sztem a fitalok körében.

Azért harcolnak h elfgadják őket,holott pont az ellenkezőjét érik el azzal,h csak hasonló a gothot szerető emberekkel hajlandóak ismerkedni,azokkal pedig nem akik nem hajlandóak az kereteiken belül mozogni(pl.visel rózsaszínt,más zenét is +hallgat).LOL.Én már nevetek a saját maguk beskatulyázásán. Sztem valaki a stílusán belül is legyen egyéniség és ne tucatember,ne álljon be a sorba.

Am én is felsorolok pár kedvencet: Leaves Eyes,Theatre of Tragedy,Bonanza,Dm.

És nekem nagyon bejön a cybergoth is:)

2007. márc. 24. 16:19
Szia panni1! nem is vettem észre, hogy ide is írtál, csak majdnem egy hónap késéssel... bocsika! De nagyon örülök, hogy ez is egy közös pont nálunk! írtam nekeed 2 t is! puszi!
9. b362b37b2e (válaszként erre: 8. - Rosewood)
2007. febr. 28. 14:38

Szia! :)

Én is imádom a DM-et,szeretem Ágnes Vanillát is.Mi is nagy fanok voltunk a bátyámmal meg nővéremmel.A barátnőmtől most kaptam kölcsön a DM-összesét!Még Lucának is tetszik,ha hallja. :)

Mondjuk én ezek mellett a Nirvanát RHCP-t R.E.M.-et is szerettem.

Minden evő vagyok,ami nem tucatzene!

Amúgy írtam priviben!

Szia

2007. febr. 11. 21:08

Helló én ma is DM.fan vagyok ezerrel!!!Nem nőttem ki! pedig 30 leszek. Még mindig szeretem a fekete ruhát (slankít is, ugye), és a séróm sem hétköznpi (mármint egy tantónéninek nem az), és mindenképp csípem az egyedi dolgokat. Ez a dolog, ez a dark-ság az, ami nekm hiányzik a mai fiiatalokból. A mi isőnkben ránéztél a másikra,m és tudtad, hogy DM-es, Cure-os, stb. ma nem. Ma főleg divatmajmolás van, tiszetelet a kivételnek. És a legfontosabb a zene: imádom!!! Utánozhatatlan, örök érvényű. Igaz vannak együttesek, amik próbálták feleleveníteni ezt a hangzást: Bonanza,Draft, Unique, ezt is nagyon szeretem. Sőt, Ágnes Vanilla, aki maga is Dm-es volt. erről mit gondoltok? Csípitek?

(a felsorolás korántsem volt teljes)

2006. dec. 4. 16:45
Üdvözlet minden sötét lelkűnek.) Még ha a lelke nem is az :)
2006. dec. 3. 16:45
én még nem szoktam le róla... de sztem ez olyan, h eccer mindenki kinövi... eccer... :)
5. nefis (válaszként erre: 3. - Trysh)
2006. szept. 19. 10:18

A sötét őrület nálam is jelen volt..nemrég "szoktam le" róla...


Nekem is a zene "befogadására" szolgált, akár milyen hülyén hangzik is.

A mai napig szívesen elmegyek egy-egy jó koncertre, bár nem vagyok nagy Depeche rajongó egyáltalán.

Nekem az ettől sokkal "masszívabb" zenék jöttek be anno és még ma is élek halok, ezekért a zenékért, bár mára már elég jól kiegészültek más stílusokkal is...

Öltözködésben megmaradt a laza-sportos viselet, bár már annyira nem ragaszkodom a feketéhez...

4. mothertiger (válaszként erre: 3. - Trysh)
2006. szept. 19. 10:08
Én is szeretem még a Depeche Mode-ot, bár a mostani zenéjük nem érint meg úgy, mint a régi, de ugyanígy vagyok a Bonanzával is. Ákos már túl elvont nekem, Dave-nek meg hiányzik a hangjából a régi tűz. Azért még mindig nagyon szeretem!
3. trysh (válaszként erre: 2. - Mothertiger)
2006. szept. 18. 22:16

de erre gondoltam. :)

Pár éve még én is nagy fekete-ruhás Depeche meg Bonanza rajongó voltam - na meg black és death metal. Az elvontság megmaradt, a feketeség meg lassan elmaradt. De a rajongás belül nem változott semmit :)

2006. szept. 18. 21:19

Nekem nincs ellene semmi kivetnivalóm. Természetesen csak akkor, ha ez a divatirányzatuk nem von maga után antiszociális vagy egyéb negatív viselkedésformát.

Egyébként kiscsajkoromban nagy divat volt a Bonanza Banzai meg a Depeche Mode, húgom The Cure rajongó volt, így szinte kötelező jelleggel feketében jártunk.

Valakik lehet, hogy úgy gondolják, hogy a "besötétedés" együtt jár az agresszivitással... Nekünk egy más életérzést, a zene szeretetét, a rajongást jelentette.


De te lehet nem erre gondoltál. Vagy igen?

2006. szept. 18. 17:14
Mi a véleményetek a "sötét" kinézetű fiatalokról, vagy éppen már nem fiatalokról? Ha pozitív, mi tetszik benne; ha negatív, mi a gond vele?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook