Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valakinek ciszta leszívása, mik a tapasztalatok? fórum

Volt valakinek ciszta leszívása, mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 16. 11:27
Nekem 13 évesen a bal mellemben volt kettő darab ciszta. Pesten egy klinikán szívták le úgy, hogy ráspriccelték az érzéstelenítőt és a fertőtlenítőt, majd jött a doktor bácsi, és beleszúrt egy hatalmas tűvel. És mégegyszer beleszúrt. :( Addig az asszisztens néni beszélgetett velem a fejem fölött. Utána be voltam kötözve elég sok ideig, de gyorsan meggyógyultam. Nekem emiatt két hetet kellett bent feküdnöm a gyereknőgyógyászaton. Azóta általában évente járok ultrahangra nézetni, de nem termelődött újra (a 9 év alatt). :)
2009. ápr. 16. 11:25
Nekem sok éve pungálták a cisztámat, azóta semmi bajom.
9. ded
2009. ápr. 16. 11:22

Nekem a lombik előtt volt egy, nekem is rövid altatásban szívták le. De mintha azt mondta volna a doki, hogy csak azért altatnak, mert nehéz lenne hozzáférni. Az azért gáz lett volna, ha altatás nélkül csinálják.

Ja! És persze újratöltődött, utána laparoszkópiával kimetszették a petefészkemből.

2009. ápr. 16. 11:16

Az az igazság,hogy azt nem tudom,hogy keletkezik testszerte bárhol a ciszta de azt tudom,hogy elmúlik magától.

Ha leszívják újra töltődik.

7. geridina (válaszként erre: 4. - Amanda28)
2009. febr. 12. 08:08
Nekem a lombikprogram alatt lettek cystáim, mert túlstimuláltak. Rövid altatásban szívták le, semmit nem éreztem.
2009. jan. 6. 22:08
Vesecisztát szívtak már le valakinek? Hálás lennék, ha dobna egy privit!
5. c066a749d7 (válaszként erre: 4. - Amanda28)
2008. dec. 3. 19:01
arról szerencsére nincs tapasztalatom.... gondolom az azért kellemetlenebb mint a pajzsmirigy:S
4. Amanda28 (válaszként erre: 3. - C066a749d7)
2008. dec. 3. 18:59
PETEFÉSZKENN.
2008. dec. 3. 18:56

nekem pajzsmirigycisztáim vannak....és folyamatosan ujra és ujra megtelik folyadékkal.... néha le kell szivatni..... Nem túl kellemes dolog, de azért ki lehet birni.

hol van cisztád?

2008. dec. 3. 18:56
A tesómnak a mellében voltak ciszták.Neki Pesten a klinikán leszívatták,de újra termelődött.
2008. dec. 3. 18:52
Volte valakinek ciszta leszivása, mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook