Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az egyik ujjbegyemen lett egy sötétbarna, anyajegy nagyságú folt, mi lehet ez? fórum

Az egyik ujjbegyemen lett egy sötétbarna, anyajegy nagyságú folt, mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


21. marlenka70 (válaszként erre: 20. - Hópihe_)
2015. jún. 29. 18:59
Majd írd meg, hogy mit mondott :-)
2015. jún. 29. 09:37
Július elejére kaptam időpontot dokihoz, így nem kell magánrendelére mennem. Remélem, nincs komoly baj!
19. Hópihe_ (válaszként erre: 16. - Marlenka70)
2015. jún. 28. 20:02
Köszönöm neked is! Holnap, ha sokára adnak időpontot, magánrendelésre megyek. Megijedtem egy kicsit....
2015. jún. 28. 19:59

Elhiszem, de elképesztőnek tartom, hogy bőrgyógyászaton ilyen várakozási idők legyenek! Nálunk, egy vidéki kisvárosban azonnal be lehet menni a többnyire üres rendelőbe!

És mi a helyzet a klinikákkal? Régebben azoknak az ambulanciájára is be lehetett menni előzetes bejelentkezés, beutaló nélkül.

17. Hópihe_ (válaszként erre: 15. - Dd4fac34d4)
2015. jún. 28. 19:58
Köszönöm a segítségeset! Szegedi vagyok. Holnap kérek időpontot, remélem, szerencsém lesz és nem kell sokat várni.
2015. jún. 28. 19:56

Bizony a bőrgyógyászaton 3 hónapra kaptam én is időpontot. Azt mondták menjek el a rendelésre és várjak türelemmel, majd a rendelés végefelé behívnak ha reggel odamegyek. Bp XVIIker. Mondtam, hogy lázas is vagyok(39) és nem tudom kivárni azt a sok időt. A végén magánrendelésre mentem.


Megváltozott anyajeggyel sem szabad várni! Ha nincs más megoldás 8000 körül van már jobb magánrendelés.

15. dd4fac34d4 (válaszként erre: 14. - Hópihe_)
2015. jún. 28. 19:41

Nem tudom, hol laksz, hogy csak sokára kapsz időpontot egy bőrgyógyászhoz. Nálunk ehhez be sem kell előre jelentkezni, a bőrdokinál alig van forgalom.

Nekem hajdanán jó tapasztalatom volt a

Merényi Gusztáv Kórház (1097 Budapest, Gyáli út 17-19.) bőrgyógyászatával, és úgy emlékszem nem kell a körzetükben lakni, hogy fogadjanak.

2015. jún. 28. 16:27
Van egy sötébarna anyajegyem. Kb. 1éve voltam vele orvosnál, azt mondta ártalmatlan. Nem is törődtem vele eddig, de most észrevettem, hogy hámréteg képződött rajta, olyan, mint amikor egy seb, varasodik. Volt már valakinek ilyen? Kicsit megijedtem. Dokihoz elég sokára kapok időpontot. Kőszi a segítséget!
13. c0c88e77c0 (válaszként erre: 7. - Agines)
2008. dec. 3. 15:39
nekem a jobb tenyerem közepén van egy aranyos pici anyajegy :):)
12. 2d5a00656a (válaszként erre: 11. - Agines)
2008. dec. 3. 15:21

Az anyajegyegy vírusfertőzés abőrön,ami bármelyik korban elfertőzhet mikrosérülések után bőrfelületet.

Az ember alapból is születésekor megfertőződhet jópárRAL AMIK AZ ÉLETE FOLYAMÁR BÁRMIKOR ELŐJÖHETNEK,VAGY SOSEM TÖRNEK ELŐ.....

/benyomtam a capslockot véletlenül/szóval ne aggódj míg azt nem mondják tessék aggódni ez rosszindulatú...

11. Agines
2008. dec. 3. 15:09

Felnőttkorban is lesz az emberen egyszercsak hipphopp egy ilyen helyen anyajegy?


nem tudom még, hogy hogyan legyek türelmes O(

2008. dec. 3. 15:01

Szerintem se aggódj :)


Nekem is van egy anyajegyem az ujjamon, a bal hüvelykujjon, belül. Nem tudom, hogy került oda, csak annyira emlékszem, hogy eszeveszettül sikáltam a fürdőkádban ülve, mert azt hittem, hogy koszos az ujjam :D Mentségemre legyen mondva, akkor még nagyoncsak csöpp voltam :)


Azóta már sokat halványult, alig látszik.

2008. dec. 3. 15:00
Javitás:kis bünös:o)
8. 2d5a00656a (válaszként erre: 7. - Agines)
2008. dec. 3. 14:35
A türelem szép erény:o) és egyébként iskár kicsinálnod magad olyan dolgon amiről szinte semmi konkrétinfód nincs.Remélem hamar kapsz időpontot,mert úgy tűnik nagyon felidegesítetted rajta magad.De most már azért küldj tájékoztatástt mi volta "ki" bűnös:o)
2008. dec. 3. 14:22
Köszi a sorokat mindenkinek! :O) nincs sok anyajegyem, miért pont ezzel lenne gond! :o) meg nem is igen láttam még tenyére, kézbelsőn anyajegyet...próbálom türelemmel várni mire kapok időpontot...O(
6. 2d5a00656a (válaszként erre: 1. - Agines)
2008. dec. 3. 14:18
Szerintem a bőr legellenállóbb szakasza a kézbelső vagy tenyér és ujjbegy és a láb/talp/ bőre.Nem hiszem hogy pont ott jelentkezne valami komoly defektus..
5. roncsika (válaszként erre: 1. - Agines)
2008. dec. 3. 14:13
Évről évre egyre több anyajegy jön ki rajtunk, attól függően persze, h. mennyit tartózkodunk közvetlen napfényben. Szerintem sem kellene előre hipochonderkedned, menj el orvoshoz minél hamarabb, aki majd szépen megnyugtat. A bőrrák, nem így néz ki. Az anyajegyeket, egyébként mindig figyelni kell, mert úgy tudom a bőrrákot, általában azoknak az elváltozása jelezheti. De sajnos nem vagyok doki, így érdemleges tanácsot nem igen adhatok. Inkább csak elzavarnálak egy orvoshoz. Minden jót neked.
2008. dec. 3. 14:12
Lehet, hogy csak véraláfutás, és semmi komoly. Menj dokihoz, de ne emészd magad. Lehet, hogy becsípősött a bőröd és észre sem vetted, vagy már elfelejtetted, csak most a folt megjelent.
3. Agines (válaszként erre: 2. - 10d89b51ea)
2008. dec. 3. 14:09

Képzeld, hívogatom a rendelőket,de vagy fel se veszik vagy pedig előjegyés van 3 hét múlvára.

:O( Magándokira meg nincs most 5ezer ft-om. :O( idegesítő :O(

2008. dec. 3. 14:04
butaságra ne gondolj, biztos nem bőrrák. Mutasd meg orvosnak!
2008. dec. 3. 14:02
Ma észrevettem, hogy az egyik ujjbegyemen lett egy sötétbarna, anyajegy nagyságú folt és ha nagyítóval megnézem, közvetlen mellette van egy apró fekete pont is. Mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook