Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan készítsek finom házilaskát? fórum

Hogyan készítsek finom házilaskát? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 23. 01:01
Nekem vannak debreceni barataim,arrafele,es Erdelyben hivjak laskanak.
16. bárányka (válaszként erre: 15. - Rozgó)
2013. szept. 8. 21:15
Csatlakozom az előttem szólóhoz!. Én vasmegyei vagyok!:)
15. Rozgó
2013. szept. 8. 21:12
Nálunk Tolnában pedig azt a nagy darab, kb. tenyérnyi tésztát nevezik laskának, amit régen nagyanyám a sparhelt forró lapján megsütött nekünk, majd megkente zsírral.
14. Burkuska (válaszként erre: 11. - Kamilla62)
2008. dec. 1. 18:32
Így van!Tészta az tészta,laska az laska:)Jó volt "hallani"otthoni szót:)
13. SDitti (válaszként erre: 11. - Kamilla62)
2008. dec. 1. 17:33
Húh! Kár hogy az internet nem adja vissza a "hangsúlyt". A magam részéről őszinte érdeklődéssel kérdeztem, hogy mi az a laska. Egyáltalán nem akartam kioktató lenni, sőt szerintem nem is okoskodtam, inkább a tudatlanságomat vállaltam fel. Örültem, hogy ezt is megtudtam. Tisztában vagyok bele, hogy vannak tájnyelvi elnevezések. Felénk is van olyan ami másutt ismeretlen pl.: palincs (libikóka), büszke (egres) stb. Még egyszer bocs, ha megsértettelek, de egyáltalán nem állt szándékomban se.
2008. dec. 1. 17:01
a laska nálunk szélesmetélt
2008. dec. 1. 16:31
Túrós laska, mákos laska -gyermekkorom kedvelt finmságai.Eszembe se jutott, hogy ennyire helyi jellegű megnezései lennének ezek a túrós-mákos tésztának.Hiába,más tájegység , más nyelvezet.Nem akartam ,,irodalmiatlan" lenni , valahogy elszomorít a kioktató hangnem. Lehet előveszem a jól bevált ,,laskanyújtót" (sodrófát) és hagyományos módon mégiscsak elkészítem a laskámat.
10. mokusmazsola (válaszként erre: 7. - SDitti)
2008. dec. 1. 16:17
egyes helyeken igy hivjak, a teszta pedig sutemenyt jelent :)
2008. dec. 1. 16:13

Ha a házilag készített tésztát hívják laskának, akkor Én javasolnám az igazi tészta akkor jó, ha kevés olajat is teszünk bele.

Egyébként nagyon kevés víz kell hozzá , a lisztet a tojások mennyiségéhez mérjük.

8. salabakter (válaszként erre: 3. - Napra_forgó)
2008. dec. 1. 16:12
Metélt tészta:)
7. SDitti (válaszként erre: 3. - Napra_forgó)
2008. dec. 1. 15:55
Wow! Okosabb lettem. Nálunk soha nem nevezték még így.
2008. dec. 1. 15:55
50 dkg liszt és 5 felvert tojással gyúrtam meg a tésztát mégis lágyított.Nem tudom elhinni, hogy 2 tojás 35 dkg liszt és még hozzá annyi víz ne lenne lágy?
2008. dec. 1. 15:48
Kipróbáltam az frissen vásárolt laskanyújtó-vágó masinámat.Sok macera..., az eredmény nem az igazi.Ragadós tészta, lisztezés..., hát nem is olyan egyzerű jó eredménnyel használni.Ti hogyan boldogultok? Jól jönne néhány hasznos tanács, tapasztalat.
2008. dec. 1. 15:48
Egy mély tálban kézzel keverjünk el 2 egész tojást 0,6 dl vízzel és dolgozzuk össze 35 dg liszttel. Amikor az összes lisztet felvette, tegyük ki egy nagyméretű deszkára, és alaposan gyúrjuk össze. A gyúrásnál sem időt, sem fáradságot nem szabad kímélni, hogy a tészta kemény és szívós legyen. Ha túl kemény lenne, adjunk hozzá még egy kis vizet, de vigyázzunk, hogy ne lágyítsuk ki. A hígítást ne hamarkodjuk el, mert a gyúrás során folyamatosan lágyul. A kifőtt tészta alapanyaga akkor jó, ha gyúrás közben leválik a kézről, és apró hólyagok láthatók rajta. Sót ne tegyünk bele, mert az lágyítja, inkább a főzővizét sózzuk erősebben. Ha készen vagyunk a kidolgozással, vágjuk ketté, formáljunk belőle két kis cipót, és egy konyharuhával letakarva 10 percig pihentessük, hogy a lisztszemcsék megduzzadjanak. Utána lisztezzük be a deszkát, és az egyik cipót nyújtsuk kerek lappá, majd szórjunk a tészta tetejére is kevés lisztet, és nyújtsuk tovább. Ehhez minél kevesebb lisztet használjunk, hogy fõzés közben ne legyen a tészta csirizes.
3. Napra_forgó (válaszként erre: 2. - SDitti)
2008. dec. 1. 15:46
Laska=tészta
2008. dec. 1. 15:45
Bocs, de felénk a laska egy gombafajta. Ez valami népi elnevezés vagy csak én vagyok a tudatlan? Mi az a "házilaska"?
2008. dec. 1. 15:39
Hogyan készítsek finom házilaskát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook