Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az Ideális Reggelivel mindent elérhetsz! fórum

Az Ideális Reggelivel mindent elérhetsz! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az Ideális Reggelivel mindent elérhetsz!

2011. jún. 17. 20:08
Nem tudom miért,de ha rendesen reggelizem, egész nap kívánom az ételt, nincs megállás.Régebben bírtam, hogy délig csak gyümit ettem és akkor nagyon jól tudtam kontrollálni az étkezésemet. Azt hiszem a glikémiás index-el van ez kapcsolatban.Nekem a szénhidrát csapda, ha azzal kezdem a napot egész nap zabálok.
14. fuffu
2010. jan. 5. 22:10
le vagyok maradva... Mi az a Herbalfe? :S Nekem a reggelim egy metrón elmajszolt halasszendvics... Ezzel van valami gond? :S Fél7kor eszem meg, és legközelebb kb 12-13órakor eszem...:)
13. wixa
2009. febr. 5. 10:50
Hát én személy szerint reggel egyrészt nincs időm, mert az utolsó pillanatban tudok csak kikelni az ágyból, másrészt meg éhes sem vagyok reggel, csak 1-2 óra múlva...pedig nagyon szeretném, ha úgy indulna a napom, hogy időben kelek, kényelmesen elkészülök, eszek, kávézok, és utána go meló! De sajna képtelen vagyok reggel felkelni. 9-re járok dolgozni, és kb. 8.20, 8.30-kor tudok kikelni az ágyból!:-(
12. winny
2008. dec. 14. 17:49

Ideális reggeli?

Mi az?

Szerintem kinek mi esik jól:))

11. Awela
2008. dec. 5. 15:10
Én már úgy kelek reggel, hgy éhes vagyok.:) Persze nem eszek sokat (kávé plusz pár falat), mert úgyis éhes leszek hamarosan, aztán délután megszűnik az éhség egész estig. De szerintem ezen az ideális reggeli sem segíthet.
10. Zkelah (válaszként erre: 6. - Wolfi2006)
2008. dec. 5. 00:18

Nekem igazából tök mindegy, mit reggelizek, éhes leszek utána hamar. Volt olyan, hogy nem reggeliztem és délután eszembe jutott (! nem éhes voltam) hogy azért valamit lehet enni kéne...

Persze nem egészséges, de én nem fogok 10 perccel sem előbb felkelni azért, hogy egyek.. :/

Máskor meg teljesen normálisan eszem egész nap. :) De tény, ha felkelés után reggelizek, akkor kábé két órán belül meg akarok őrülni az éhségtől. :P

2008. dec. 2. 18:25
az ideális reggeli lassan felszívódó szénhidrát
8. vapi
2008. dec. 2. 10:09
Tuti, hogy a Herbalfe.
2008. dec. 2. 07:05
Én is reggelizem minden reggel rendesen, kb. 8kor, de mégis 10 körül már nagyon megéhezek. Nézettem már cukorszintet, de azt mondták, hogy minden rendben! Mitől lehet ez?
6. Wolfi2006 (válaszként erre: 5. - Zkelah)
2008. dec. 2. 05:10

:D hát ezzel nem vagy egyedül. Ha túl korán eszem akkor is éhes vagyok.

Szerintem ez az ideális reggeli változó. Én mindíg egy joghurttal és egy nagy pohár vízzel indítom a napot...ez kb. 5kor, utána fél8kor egy tk-ű szendvics..napközben gyümi, du. saláta/főzelék és néha husi. Nekem ez az ideális. Mindenkinek más és más....

2008. dec. 1. 23:19
Érdekes rám a bőséges, "minden benne van" -féle reggelitől szokott farkaséhség törni már délelőtt.
2008. dec. 1. 16:46

szinte barmibe fogadnek, hogy a Herbalfe.

Azt szoktak annyira szegyelni a forgalmazoi, hogy a nevet sem merik leirni.

Pedig a proteincsokijuk tok jo.

(na nem idealis reggelinek...)

2008. dec. 1. 15:04
és mi volna az Ideális Reggeli?mert ez nem derült ki ,pedig a honlapot is megnéztem...
2008. dec. 1. 15:01
Én minden reggel fél-8-kor megyek a Fo.....ibe,és ott reggelizem,és capuccinozom!Ha valamiért nem tudom menni,ami nagyon ritka,akkor elvonási tünetem van:-))
2008. dec. 1. 11:03
Sokan vagyunk úgy, hogy reggel felkelünk, kiugrunk az ágyból és örömmel tekintünk az új nap elébe… vagy mégsem?
Reggel felkelsz, kivánszorogsz az ágyból és megint arra gondolsz, hogy egy újabb nap, amit túl kell élni, és alig várod, hogy vége legyen. Leülsz, szép nyugodtan megreggelizel… vagy inkább hamar bekapsz valamit, amit találsz, vagy annyi időd sincs, hogy egyél, csak megiszod a kávéd, elszívsz mellé egy cigit és rohanás, hiszen már késésben vagy.

Ugrás a teljes írásra: Az Ideális Reggelivel mindent elérhetsz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook