Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van valakinek INDESIT márkájú mosogatógépe, hűtője? Tapasztalatok? fórum

Van valakinek INDESIT márkájú mosogatógépe, hűtője? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 6. 17:26

indezit mosógépet NEM SZABAD VENNI

kívülről rohad:(

mosni nem mos csúnyán, de lerohadt az ajtaja:(

ez tervezési hiba egyébként

20. rozsa3
2010. okt. 6. 17:12

1 hónapja vettem egy Indesit hűtőt, alul 4 fiókos mélyhűtő, felül 4 polc, két ajtós. Eddig nagyon meg vagyok elégedve vele. Ráadásul a Tescóban fogtam ki egy akciót, 10-15 ezret spóroltam, mintha elektronikai, vagy márkaboltban vettem volna meg.

A mosógép pár év alatt tönkrement, és nem is mosott szépen. Remélem a hűtővel jobban járok.

19. vinok1 (válaszként erre: 18. - Huanita87)
2010. máj. 24. 22:13

szia!

Ez velem is előfordult és képzeld az automatikája ment tönkre.A szerelő azt mondta rendelhet bele egy új panelt,de az sokba fog kerülni.Na megjavítattam és eladtam.

De az Indesitnek nemcsak a mosógépe sz.r, hanem majdnem minden cucca.(Hűtő,tűzhely...)

2010. máj. 24. 21:25

mi nemrég vettünk indesit mosógépet,senkinek se m ajánlom,kise mossa a ruhákat,ugyanolyan koszos,3szor kimostam a párom mezét és ugyanolyan volt mint mikor beraktam,a munkahelyi polómat is kimostam öblitő meg minden és izzadságszaga volt mosás után is,pedig nem vagyok egy izzadós típus...egyszerűen förtelem és pár hónapos a gép.tán bedögl..

munkatársaméknak is ilyen van és 6hónap után bedöglött nekik

2008. dec. 3. 20:29
Igen nekem van, gáztűzhelyem, hütőm...ezekkel semmi baj nincs és Indezit volt a mosogépem is kb...4 évig bírta...idén kénytelenek voltunk másik mosógépet venni.
2008. dec. 2. 13:31
Nekem a mosógépem Indesit,4évig bírta
15. gpetra
2008. dec. 2. 08:49
Nekem a mosógépem indesit. Elégedett vagyok vele, szépen mos már évek óta, és én a rozsdásodást sem tapasztaltam, csak a gép hátulján egy kicsit, de ott pont nem zavar.
2008. dec. 2. 08:35

Nekem Indesit a mosógépem.

Szépen mos szeretem, de soha többet nem veszek ilyet, mert kívülről nagyon_nagyon rozsdásodik 1 éves kora óta. - a barátnőmé is.

13. vadi
2008. dec. 2. 08:32
Nekem Indesit WISL105X MOSÓGÉPEM VAN ÉS NAGYON DE NAGYON MEGVAGYOK VELE ELÉGEDVE . TUDOM AJÁNLANI NYUGODT SZÍVEL .
2008. dec. 1. 13:21
nekem is indesit a hűtöm,kb 4 éves,még eddig nem volt semmi baja,megvagyok elégedve vele.
2008. dec. 1. 12:59
a hűtőm indesit. 2001ben vettem, és eddig még semmi baja nem volt...
10. Szamó
2008. dec. 1. 06:56

Apósom mosógépe, nekünk a kombi hűtőnk az.

Meg vagyok elégedve, semmi gond nincs velük!

(Apósom mosógépe sok-sok éve megvan, hűtönk kb. fél éves)

2008. dec. 1. 00:34
Nekem a mosógépem Indesit, ha nem muszáj nem cserélném le!
2008. nov. 30. 22:45
Nekem a mosógépen indesit. Lassan négy éves lesz, nincs vele semmi baj. Na ezt gyorsan lekopogom kop,kop,kop!!!!
2008. nov. 30. 22:09

Szia!


Nekünk is Indesit a hűtönk. Ez egy kombi hűtő. Van egy kis fagyasztó része is. 1 éve vettük. Ebből kb. 2 hónapot a szerelőnél volt és kb ugyanennyi ideig nem hűtött, csak a fagyasztó része működött. Mint kiderült, a hűtő gyárilag rossz volt, át kellett benne építeni valamit.

Sajnos csak 1 év garanciát adtak rá. Ettől függetlenül, nagyon szeretem.

Másfél hónapja vettünk egy mosogatógépet. Ez is Indesit. Eredetileg Bosch-t akartam, de ennek barátságosabb volt az ára és 2+2 év garanciával adták. Van neki lcd kijelzője, van benne fél program, és csak 18 liter vizet használ a mosogatáshoz.


Én azt mondom, ne habozzatok, vegyétek meg! :)

2008. nov. 30. 22:06
Nekem mosógépem volt Indesit és sajnos a garancia lejárta után néhány nappal tönkrement .Próbálkoztam a javíttatással,de olyan drága lett volna ,hogy inkább vettem egy új és másik márkájú mosógépet.
5. 95897bc429 (válaszként erre: 4. - Katic)
2008. nov. 30. 22:00
Szerintem ne gondolgozz sokáig nehogy most elkapkodják a karácsonyi nagy vásárlásokban.
2008. nov. 30. 21:52
Köszi! A férjem szerint érdemes megvennünk, akinek van, nagyon jónak tartja. Nagyon jó áron van most mindkettő, de még vacilálgatok. :)
2008. nov. 30. 21:48

nekem a tűzhelyem is Indesit és s hűtőm is.

A tűzhely kombi, tehát gáz lap és többfunkciós vilany sütő. Imádom nagyon jó kis készülék,és már ez az 5. éve hogy nap mint nap használom.

A hűtőt most vettük nyáron, edig nemvolt vele gond és remélem nem is lesz!

2008. nov. 30. 21:45
Nekünk a hűtő az.
2008. nov. 30. 21:44
Van valakinek INDESIT márkájú mosogatógépe, hűtője?(Tapasztalatok...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook