Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem a pasit, segítsetek! fórum

Nem értem a pasit, segítsetek! (beszélgetős fórum)


29. de144d61cb (válaszként erre: 28. - De144d61cb)
2012. aug. 17. 20:06
Találkoztunk Kedden, és ugyanúgy elkezdett féltékenykedni, mint a kapcsolatunkkor, amikor egymás mellett mentünk, akkor szinte már súrolt. Elég sűrűn nézett.
2012. aug. 17. 20:05
Én is leírom a problémámat. Már leírtam egy topicban, de elég cifra volt. Na szóval, jártam egy sráccal 1 hónapig. Volt szex is. Azzal az indokkal szakított, hogy megfolytom. A másik oka, a barátnőm volt, hogy kicsit ellenebeszélt. Kitaláltuk, hogy kamu néven írkálunk a srácnak. Ez szakítás után volt. A lánynak, azt mondta, hogy nem talizik velem, mert mi lesz, ha belémzúg.... Pár napja konkrétan velem beszélget a srác, felvettük a kapcsolatot, felajánlotta a barátságát. Most mi van ilyenkor?
27. Nikici27 (válaszként erre: 26. - Reload)
2012. aug. 17. 19:25
Köszönöm a választ),pedig adok jeleket,de úgy látszik akkor neki nem annyira egyértelmű,majd megpróbálom még erősíteni)
26. reload (válaszként erre: 25. - Nikici27)
2012. aug. 17. 14:26

Szerintem eléggé kezdeményezésnek vehető, hogy elvisz vacsorázni, érted megy hogy ne vonatozz, naponta 3X felhív.....


Talán te adj egyértelmű jeleket neki :)

2012. aug. 17. 14:19

Sziasztok!

Az én történetem a következő:van egy srác akit már 6éve ismerek az ex párom által,akivel már két éve szakítottunk.

Ez a fiú egy hónapja felvette velem 1hónapja a kapcsolatot,kétnaponta találkozgatunk(elvisz vacsorázni,jókat beszélgettünk,eljött értem kocsival a nyaralásom végén,hogy ne kelljen vonatoznom,persze nem fogadott el pénzt még egy üdítőre sem hívhattam meg,naponta 3-szor felhív,viszont semmit sem lép felém,pedig szerintem tetszem neki,de akkor meg nem tudom miért nem kezdeményez,pedig régen nagyon csajozós volt,minden héten más csajjal volt!Szerintetek csak barátnak tekint vagy ha nem akkor mi tarja vissza?Előre is köszönöm a segítséget

2009. ápr. 21. 20:12
Már ne írjatok komit!!! mert tárgytalan az egész...amit eddig írtam....köszyy...syasztok:):9
2009. márc. 21. 21:47

Szégyelni nem szégyell...mert mások elött,,ölelget,,puszilgat...

nem tudom...haggyak neki még idöt??

mert,beszéltem vele mvilyne zsinten erörl...és azt mondta h.teccek neki,,,szerelmes belém...de még nem annyiar h.járjon velem,,,most ez rosszul esett,persze,,de sztem ha összejövök vele,akkor tél.szeret,,emrt ha ezt mondja h.addig nem akar,míg tél,neem szerelmes belém,akkor az sztem jóó!!,,,

22. Nosferina (válaszként erre: 20. - Kockásfülünyuszi)
2009. márc. 20. 11:39

egyértelmű,hogy a srác még nem tudja,hogy mit akar.

Talán szégyell? Kérdezd meg tőle :)

21. Kíwa
2009. márc. 20. 11:33

Kedves kockásfülü!ű?nyuszi!


Ez most vicc, vagy komoly?

20. kockásfülünyuszi (válaszként erre: 19. - 8f1ddc2679)
2009. márc. 11. 16:53

syasztok!

Leírok egy történetet,és a végén teszem fel a kérdsét csak!


VAN EGY PASI,AKIVEL NAGYON RÉG ÓTA ISMERJÜK EGYMÁST.RÉGEBB MÉG 2008 AGUSZTUSA KÖRÜL ELMONDTAM NEKI H.Ö TECCIK NEKEM.DE SAJNA TÖBB NEM LEHETETT KÖZTÜNK MERT VOLT BNÖJE,ÉS HÁT ISMERTEM IS A LÁNYT.EGY IDŐ MULVA SZAKÍTOTT A BNÖJÉVEL,DE AKKOR NEM TECETT MÁR...AZTÁN EBBE AZ ÉVBE KB.3 HÓNAPJA MEGINT RÁM TÖRT H.NAGYON TECCIK..NEM MERTEM NEKI ELMONDANI,DE AZTÁN RÁVETTEM MAGAM,VÉGÜLIS MIT VESZÍTHETEK..AZT MONDTA H.LEGYEK ÖSZINTE HOZZÁ,HA VMIKOR TECCEK NEKI ÉS MONDJAM EL..NAH SZOVAL ELMONDTAM NEKI H.TECCIK,ÉS SZERETEM..EGY IDEIG NEM FOGLALKOZOTT VELEM ANNYIRA.CSAK MINT ABRÁT,,DE AZTÁN Ö IS BELÉM SZERETETT,KÉPEKET CSERÉLGETTÜNK,ÉS UGY BEZSÉLÜNK MSN EN,MINT EGY BOLDOG SZERELMES PÁR.ÉS EGYSEZR RÁKÉRDEZTEM H.MI IS VAN KÖZÜTNK ÉS H.LESZ-E VMI.AZT MONDTA H.NEM TUGGY MÉG,MERT MÉG Ö SE TUGGYA MIT AKAR.JO ÉN KIVÁRTAM PERSZE.AZTÁN,RÁKÉRDEZTEM MEGINT EGY IDŐ MULVA,AZT MONDTA H.TUGYGA H.MIT AKAR TÖLEM,ÉS MAJD BE IS BIZONYÍTJA.HÁT..SOK VÁLTOZÁS NEM TÖRTÉNT.SOKSZOR TERVEZTÜK H.EGYGÜT LEZSÜNK,,MEG UYGE A FLÖRT BEZSÉLGETÉSEK..HOGY SOK PUSZIT KAPOK,MEG COSKOT STB.MINDIG TERVEZTÜK,ÉS SOSE JÖTT ÖSSZE.KÉRDEZTEM TÖLE H.SZERET,AKKOR VAN IDÖ RÁ..ÉS AZT MONDTA H.EZ NEM ETTÖL FÜGG,HANEM H.A TÁRSASÁG KÖZÜL,KI NYIT RÁNK,MEG HOGY MEGLÁTNAK MINKET EGYÜTT..MOSTANÁBA,EMLÍTETTEM NEKI H.ELHIHETI H.SZERETEM,MERT HOGY MENNYIT VÁROK RÁ..ÉS MONDTA H.TUGYGA,ÉS ÉRTÉKELI IS,ÉS VISSZAKAPOM TELJES MENNYISÉGBEN EZT A SZERELMI ÉRZÉST,AZUTÁN,,TÉL MÁS LETT,MERT NAGYON SOKAZ PUSZILGAT,ÖLELGET,NÉHA NÉHA.SZÁJRA PUSZI,EGY KICSI CSÓK....DEE VHOGY NEM JÖVÜNK ÖSSZE..NEM TUDOM H.MIT TEGYEK.CSAK SIMÁN KÉRDEZZEK RÁ H.MOST AKKOR MIVAN KÖZTÜNK,HOGY ÖLELGET STB.ÉS NEM JÁRUNK...VAGY VEZESSEM RÁ H.MONDJON VÁLASZT H.MIVAN KETTÖNKEL..LÉVVI VÁLASZOLJATOK...TÖBB ÖTLETET IS VÁROK SZIVESEN....LÉCCI SEGÍTSETEK!!!! KÖSZI ELŐRE ISH!!!

19. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 18. - E2b5f0504e)
2009. jan. 2. 13:55
Nem hogy "lehet", hanem egészen biztosan.:)
18. e2b5f0504e (válaszként erre: 17. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 2. 13:12
Hmm, ez jó :) De lehet, hogy ha nem lettél volna olyan hüvös, nem lett volna itt a vége, fuss el véle :)))
2009. jan. 2. 11:48

Sziasztok!

Leírom én is a szalagavatós történetemet.:)

Egy srác, a legjobb pasi a suliban (nem nagyképűségből mondom, de tényleg az volt: magas, jó kiállású, helyes, udvarias) velem akart táncolni, tudtam is hogy nagyon tetszem neki, és az az érdekes hogy nekem is tetszett, mégsem fordult meg a fejemben, hogy egy pár legyünk. Meg egyáltalán az sem, hogy sulis kapcsolatom legyen. Valahogy ez nem fért össze. Na nem mintha lett volna más az életemben, de mindig az volt a fontos, hogy én legyek az akit tisztelnek, megközelíthetetlennek tartanak, ugyanakkor odavannak érte.. (Ez így is történt.) Remélem nem hangzik túl nagyképűen, de ez olyan méllyen a személyiségem része, hogy el sem tudom mondani.. Szóval tudták hogy nincs senkim, de azt is hogy jól vagyok így. Ez adott egyfajta tartást, jó értelemben. Persze az is igaz, hogy nem volt olyan ember a sulis évek alatt, akibe halálosan-menthetetlenül beleestem volna. De mondjuk nem is próbáltam ki.:) Szóval nemet mondtam szegény srácnak (ez olyan nem volt, amit a nők igennek szeretnének, de ez jön ki a szájukon, mert még maguk sem tudják mit akarnak..) Persze udvariasan, hogy köszönöm hogy rám gondolt, de én nem táncolok. Tudom, minden pasi fél a visszautasítástól. Némelyik nő meg attól, hogy ha megkapták, eldobják. Ezért inkább soha senki se kaphatja meg. Na ez voltam én.:) Hogy tovább folytassam a történetet, később újra megkeresett és megpróbálta. Na akkor már igent mondtam, de azzal se lett volna problémám higgyétek el, ha nem táncolok.. ezt komolyan mondom. Jöttek a próbák, nem is vibrált, szikrázott a levegő:) Az a tipikus eset, amikor a nagy vagány srác elolvad.. Remegett a keze:) Lehet hogy az enyém is, nem tudom, mindesetre hűvös maradtam. De legbelül vártam a próbákat. Az estélyen kaptam tőle rózsát és ajándékot és megköszönte. Aranyos volt. Igazi úriember:) Itt a vége, fuss el véle..:)

16. da5acc16b1 (válaszként erre: 11. - Greeny9875)
2008. dec. 25. 22:57

A férfiaknak is az kell, hogy egy nő szeresse, becsülje, babusgassa őket, nem az, hogy nyávogjanak, kéressék magukat és drága dolgokra vágyjanak. Egy kialakult felnőtt férfi nem szereti a sovány nőket, szeretik a mértékkel értett súlyfelesleget, ami azt tükrözi, hogy a nő termékeny, nőies, utódnemzésre és táplálásra kész, asszonynak való. :) Ez kicsit sok lehet most neked, de 26-tól felfelé ez van.

Leírod privibe, hány éves, hány centi és hány kiló vagy? Mert nem tudom, mi az a más súlycsoport. Szó szerint értetted egyáltalán?


Hidd el, a plázabébiknek nincs jövőjük, senki sem akar kurvát maga mellé, ha meg igen, az olyan is.

2008. dec. 25. 22:52

Tényleg egy valamit ne csinálj: NE HAZUDJ, NE TERELJ, NE BESZÉLJ MELLÉ!


Szerinted miért nem lép szerencsétlen ha a beépített emberei azt az infót szállítják, hogy nem tetszik Neked???????


Menj oda, mondd meg neki, hogy figyelj, sokan kérdezték, hogy te tetszel-e nekem, azt mondtam nekik, hogy nem, de lehet, hogy igen, vagyis biztos, ez nem baj?

Ennyi!

Sok sikert!

14. da5acc16b1 (válaszként erre: 1. - Greeny9875)
2008. dec. 25. 22:50

Figyelj greeny!


Miért nem lép? Te miért nem lépsz?

Ne tagadd le, mert akkor semmi sem lesz.

Nem vagy csúnya, nem vagy buta, nem vagy komolytalan, hidd el, lépned kell, aprókkal kezdd és ha kapsz visszajelzést lépj egyre nagyobbakat.


Először csak simogatsd meg a hátát, ha együtt nevettek valamin, persze ne erotikusan, hanem inkább barátian. Csináld ezt párszor, ha el kezdi ugyanezt csinálni, előbb-utóbb eljuttok az ölelésig.

Egyébként nem szégyen azt mondani, hogy "olyan jó lenne egy barát, hasonló, mint te...bár az nem jó, mert nem te lennél, mert téged nagyon megszerettelek..." alakíthatod, ahogy akarod.


Lehet, hogy a srác is indítana itt egy fórumot, hogy

Nem értem a csajt, segítsetek...mert te sem lépsz...ezt ne feledd!!!


Legyél belevaló, nem ér semmi kár, semmi szégyen, nem leszel kevesebb, sőt, imádni fog mindenki, ha lépsz. Próbálj meg vele kettesben időt tölteni, programokra elmenni.


Bízz a női megérzésedben, ha úgy érzed, tetszel neki, akkor várj ki egy jó pillanatot és öleld meg, vagy bármi, csak lépj!!!!!!!

2008. dec. 25. 22:40

Szia Greeny!


Hát, a kérdést amit feltettél, hogy miért nem lép ha bejössz neki, már egypárszor feltettem én is!

Egy másik fórumon már leirtam a problémámat, ami nagyjábol hasonlo, azzal a különbséggel, hogy nem pletyiztek a srácnak mások. Mi is a pasival, aki a kollégám, pontosan igy vagyunk, hogy tiszta zavarban vagyunk egymás előtt,máshogy viselkedünk egymással mint a többiekkel, és egyikünk se mer lépni...én meg, amikor a közelemben van, mindig leblokkolok, és szinte képtelen vagyok egyértelmü jeleket küldeni felé....ughogy sokszor azt látom rajta, hogy ő sem biztos benne, én mit érzek....na és most a karácsonyi szünet elején irtam neki sms-t hogy találkozhatnánk-e, mert szeretnék neki mondani valmait (ugyanis már nem birom tovább ezt ahogy vagyunk), ő pedig nem reagált semmit, a telefont pedig nem veszi fel....és most 3 hétig nem látom a szünetben....na ehhez szoljatok valamit :)))))

Azért jó látni, hogy más is jár hasonlo cipőben mint én...amugy az nem csoda hogy nem kezdeményez amikor ugy tudja hogy nem tetszik neked....valahogy tudasd vele, ahogyan ezt a pletykát is meghallotta, probáld ugy intézni, hogy meghallja azt is, hogy mégis tetszik neked.... amugy most mi a helyzet veletek?

12. sariya
2008. dec. 3. 16:44
Hát miért vannak a jó barátok?Hogy néha továbbadják,amit szeretnél ha tovább adnának:)
2008. dec. 2. 21:04

ma eléggé kiborultam, egy tipikus ribanc rányomult rendesen, rögtön az ölébe ült stb. eléggé felhúztam magam mert mindig hangoztatja, hogy a plázacicákat meg a tipikus ribancokat utálja.

De persze hagyta magát, gondolom jót tett az egójának.

De pont erről beszélgettünk ma bnőimmel, hogy szerintük én úgymond más súlycsoportba tartozom és ezért nem mer közeledni.

Csak most ezután, hogy a csaj rányomult nem tudok mit kezdeni vele. Nem fogok énis az ölébe mászni hogy észrevegye végre mennyire bele vagyok esve.

10. vacsek
2008. dec. 2. 11:46

Szia,


Szerintem kicsit fél a srác. Főleg mivel írtad, hogy jó csaj vagy. Folyamatosan adj neki jeleket és akkor talán felbátorodik. Ja, és türelem!!!

Drukkolok!

9. mandella (válaszként erre: 7. - Greeny9875)
2008. nov. 30. 15:59

ó , igen, azok a táncpróbák! :-)

amúgy mi (illetve ő) akkoriben többféle módon próbált hozzám közeledni, pl. azt mondta, angolozzunk együtt, és suli után eljött hozzánk, és angoloztunk.

aztán sokszor estig maradt, amikor már anyukám is otthon volt, és akkor már rég nem angoloztunk, hanem ismerkedtünk, tévéztünk, vacsoráztunk, beszélgettünk, ilyesmi

2008. nov. 30. 15:55

nahát még ez is. rákerestem a zenére amire táncolunk szalagavatón, és arról szól a szövege, hogy a csaj rájön mindketten szinglik, bátorítja a srácot, hogy az ajtó nyitva van előtte, lépjen be etc. (Olivia Newton-John - Sam)

De komolyan mintha minden azt akarná, hogy jöjjünk már össze, a tánctanár is állandóan minket rak középpontban mert milyen szép pár vagyunk, engem emel fel a végén, mi kezdjük az egész táncot.

Ha ez nem jön össze nagy pofáraesés lesz, basszus. Pedig mondjuk az érettségivel kellene törődni. Mondjuk. Dehát ez van.

2008. nov. 30. 15:39

Köszönöm a segítséget, tényleg!

Mandella nagyon remélem, hogy a mi történetünk is úgy fog végződni mint a Tiétek.

Barátnők már felajánlották, hogy kérdezősködnek de én megtiltottam.


Amióta hallotta azt, hogy nem is tetszik nekem ugye a pletykás csaj jóvoltából, próbálok egyértelműbb jeleket adni.

Olyan az egész mintha ott állna a focikapu előtt nincs ott senki, se kapus se védő mégsem rúgja be a labdát.

Viszont néha annyira elegem lesz az egészből, hogy(igaz, a tudta nélkül) de annyit bánt. Mármint nem szavakkal, csak hogy vissza kell fognom magam. Mikor egyszer elegem volt nagyon bunkón viselkedtem Vele, inkább barátnőkkel voltam és akkor Ő próbálkozott nagyon, hogy vele foglalkozzam de utána már be is besértődött, hozzám sem szólt. Viszont délután táncpróbán mintha kb. hiányoltuk volna az egész napos együtt töltött időt, extrajó volt minden, annyit soha életemben nem nevettem.

6. L.Niki18 (válaszként erre: 1. - Greeny9875)
2008. nov. 30. 15:38
Szia! Szerintem az a pletykafészek barátnőd ahogy azt mondtad elhíresztelte, hogy nem érdekel téged Pisti mint pasi, így nem nem már közeledni hozzád. Gondolom úgy te sem mernél ha ilyet hallottál volna. Miért nem lépsz te??? Hajrá! Sok sikert! Szerintem amúgy tuti, hogy tetszel neki amiket így leírtál!
5. mandella (válaszként erre: 1. - Greeny9875)
2008. nov. 30. 14:38

hát szia.

szinte megdöbbentően ugyanígy zajlódott életem első szerelmével való első "bénázásunk" :)


tisztára libabőrös lettem, ahogy olvastam a soraidat.

a többiek jókat mondtak, előttem.

nekem anno a pasi egy barátnőmtől (osztálytársunktól) érdeklődött, és a barátnőm - mivel tudta az én érzéseimet - rásegített a pasinak, aki ettől már felbátorodott, napok múltán megkérdezte, járunk-e, én persze boldogan mondtam igent, és ez tartott 3 boldog évig. :)


szóval nyugi, majd alakul, ahogy alakulnia kell

(ja, mi is együtt táncoltunk a szalagavatónkon...)

2008. nov. 30. 14:30

Talán fél, hogy visszautasítod.

Esetleg kérjél tőle valamilyen segítséget, aztán mint jó havert hívd meg egy üdítőre, amikor már tudtok kettesben beszélgetni.

Felhozhatod a pletykafészket is, hogy vele nem szeretsz beszélgetni, a bizalmas dolgaidat nem vele osztod meg. De én a helyedben nem vallanék be neki mindent, csak ha ő előbb színt vall.

3. 2d5a00656a (válaszként erre: 1. - Greeny9875)
2008. nov. 30. 14:25
Azért mert még nem volt barátnője,téged pedig túl magas labdának tart.De mire valóak a barátnők??Hogy elsusogják mint a szél az igazságot ,nem??!!
2. katácskák (válaszként erre: 1. - Greeny9875)
2008. nov. 30. 14:24
Te lépnél akkor, ha ezt hallanád valakitQl: hogy nem tetszik Neked..?
2008. nov. 30. 14:20

sziasztok, van egy nagy problémám már több hónapja, és igazából foggalmam sincsen, hogy hogy állok a sráccal.

Az osztálytársam már 2,5 éve, de pár hónappa ezelőttig sosem néztem rá pasiként, tudtam, hogy aranyos, de nem érdekelt egyáltalán.

Most, utolsó évben együtt táncolunk a szalagavatón, ami persze eszméletlenük intim dolog, főleg, hogy mi még rá is teszünk egy-két lapáttal.

Legjobb barátjával odaültek barátnőm és mögém, nem tudom miért, de így összekovácsolódtunk (pár bnőm meg a két srác) egy csapattá, nagyon jókat beszélgetünk, egymásnál alszunk, ilyesmi.

A srác nevezzük Pistinek, egyértelműen tetszem, többször mondta már másoknak, hogy nagyon csinosnak tart (nem akarok nagyképűnek tűnni, de végülis a környezetemben mindenki így gondolja úgyhogy ez nem is volt kérdés) de mást nem lép.

Az összes ismerősöm elmondta már nekünk 50x hogy mennyire összeillünk és én nagyon nagyon beleestem az utóbbi időben. Sosem fordult még elő velem, hogy ennyire elfogult lennél valakivel szemben, zavarban vagyok mikor ott van.

És egyszerűen érezhető, hogy Ő is érez valamit mert ahogy tánc alatt átölel, rámnéz plusz mindenkivel jóban de engem annyira máshogy kezel. Valahogy mellőzi a haverkodást,pedig a többi lánnyal ilyen kapcsolatban van mi viszont mintha óvatosak lennénk egymással.

Viszont így nem is kerülhet sosem szóba a te+én téma, pedig én már majd belehalok úgy tettetni minden nap mintha semmit nem éreznék közben meg mint egy idióta már a közös jövő pörög a fejemben.

Nincs barátnője, nem is volt még. Nekem sem rendes, hosszútávú kapcsolatom.

Én nem fogok lépni, ugye leégni nem akarok, így viszont nagyon rossz. Néha kiborulok, sírok, aztán pár óra múlva eldöntöm, hogy nem baj türelem még adok nekünk időt hátha.

Pár hete megkérdezte egy nagy pletkyafészek barátnőm, hogy teszik-e nekem Pisti, azt kellett mondanom, hogy nem, nem akartam, hogy kitudódjon, csak 2 barátnőm tudja.

De persze utána ezt a csaj elhíresztelte, úgyhogy Pisti most úgy tudja, hogy egyáltalán nem érdekel. Azon is gondolokoztam,hogyha előtte lépett is volna valamit akkor mostmár nem fog emiatt.

Jön a szalagavató, már két hét sincsen, és én előre félek, hogy mi van ha túl érzelgőssé válok, elgyengülök és bevallok Neki mindent. Őszintén szólva nem hiszem, hogy lekoptatna, de én nagyon szerelmes vagyok és félek hogy megégetem magam.

Sosem volt még ennyire sebezhető, sosem adtam ki magam senkinek. Eddig még vele is sikerült, de egyre nehezebb tartani magam.


Mit gondoltok, miért nem lép mikor egyértelmű, hogy nem vagyok közömbös számára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook