Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mivel fogyókúrázzon, aki nehezen fogy, bármit is próbál? fórum

Mivel fogyókúrázzon, aki nehezen fogy, bármit is próbál? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 23. 18:55

Helló, kedves "treasuer".

Vissza se szóltál a reagálásokra. Mégis, mennyi a leadni való kilód? 2-3, vagy 20-30? Nem mindegy.

Elől járóban: olyan NINCS, hogy "nehezen fogy, bármit is próbál".

Kinek füllentesz? Magadnak, vagy nekünk, lelkes fogyózóknak?!

2008. dec. 23. 18:08
Én a sok idegbajtól fogytam 12 kg t,1,5 hónap alatt!azóta sem jött vissza rám,pedig sokat eszek!jók a gének!
2008. dec. 22. 08:55
Annó az Atkins diétával fogytam 10 kilót, amit tartani is tudtam amíg abba nem hagytam a sportot, igaz anyagilag a sok hús nem éppen pénztárca takarékos. Most no vacsi, mályva tea és nagy akarta erő, hogy fel ne jöjjön semmi a karácsonyi dínom dánom alatt.
2008. dec. 21. 21:01
Én a 90 napos diétával fogytam 26 kilót le. tökéletesen bevált és egyáltalán nem megeröltető, nem tűnik diétának. Igaz ami igaz a gyümölcs napok egy kicsit nehezebbek,de ilyenkor el kell foglalni magunkat,pl.kávézni menni barátnőkhöz,azt szabad fogyasztani tej és cukor nélkül korlátlan mennyiségben.
21. csera (válaszként erre: 19. - Godgoda)
2008. ápr. 25. 10:22

Szia, "godgoda"!

Látom már egy hónapja írtál erre a fórumra, azért remélem még itt vagy? Gratulálok a fogyásodhoz, remélem még tartod a súlyod. Segíts nekem is légyszi!:))) Hol olvashatok pontosan, erről a savas-lugos hatsásról? És a listád hozzáférhető? Köszi: Csera

2008. márc. 20. 08:29

edzé,edzés edzés.És a szénhidrátból a lehető legkevesebbet.Elég kemény az elején,de azért sok finomat is lehet enni,és azok akik nehezen vagy szinte alig tudnak fogyni,pont a szénhidrát nehéz lebontás miatt küszködnek.Ráadásul a szénhidrtáos kaják finomak,amin eszel belőlük,megemeli a vércukor szinteted,és úgy megnő az étvágyad mint a huzat.

Próbáltad már a * Slim port?zerintem nagyon jó,nem is vagy tőle éhes.Reggelire meg vacsira azt kell inni,ebédre meg ehetsz rendeset,akár két fogásosat is,persze nem pizzát,de mondjuk levest és valami husit salátával.Ezek meg azért nem rossz kaják,nem?:)És még mindig,edzé,edzés,edzés:)sok sikert!

2008. márc. 20. 07:32
Én most adtam le 7 kilót a savas ételeket űztem az étlapomról itt a Hoxa oldalon regisztráltam és utmutatást kaptam mi is az a savas-lugos hatás. Van egy listám is mit szabad és mit nem. Igaz nem mindig a fogamra való az étel de 20 kg fölösleg volt rajtam és ebből lejött 7, 2-3 hét alatt. Szerintem a legnehezebb lesz majd megtartani az 58 kg-ot ami a "versenysúlyom" volt. Szerintem nehéz dolog ez az egész diétázás. :):)
2007. aug. 29. 07:30

Én 10 kilót adtam le úgy, hogy számoltam a kalóriákat. Így gyakorlatilag nem kell semmi olyat megvonnod magadtól, amit szeretsz - csak lényegesen kevesebbet ehetsz belőle. Napi max 900 kalória volt a megehető mennyiség. (E mennyiség mellett ezerszer meggondoltam, hogy chipset egyek, vagy tényleg valami olyat, ami táplál, egészséges és nem leszek tőle 5 perc után éhes. Nem mindegy, hogy eszel fél zacskó chipset egész nap, vagy belefér egy diétás ebéd, sok gyümölcs, stb.)

Mellette pedig minden nap 1 óra aerobic, sok séta. (Mindenhova gyalog mentem.) Mozgás nélkül nem megy!!!!! Azonkívül a bőrödnek is jót tesz, ha mozogsz.

Folyadékként pedig szénsavmentes ásványvíz ill. zöldtea. Természetesen cukor nélkül. De ezt már szinte felesleges is kihangsúlyozni.

Ha a főzésnél odafigyelsz, hogy mivel és milyen mennyiségben főzöl, már azzal sokkal kalóriaszegényebbé teheted az étrendedet. Pl. minimális zsiradékkal készítettem az ételeket, de gyakran volt olyan hogy a végén még le is szedtem azt a keveset is az ebédemről.

Ha elérted a kívánt súlyt, akkor ne térj vissza az előtte megszokott életmódodhoz. Persze akkor már lehet kicsit "lazítani". Nekem 10 kiló volt a kitűzött célom, amikor elértem, gondoltam megjutalmazom magam egy sajtburgerrel. Hisz már hónapok óta fájt rá a fogam. Rossz ötlet volt. Kb két-három harapás - ennyit tudtam megenni belőle. Csak azt éreztem, hogy iszonyatosan nehéz kaja, és inkább ott hagytam. Szóval csak óvatosan.

2007. aug. 24. 18:48
Amikor fogynom kellett (sokat, 20 kilót), a következő vált be: délig csak gyümölcs, és ásványvíz pár csepp citrommal, télen langyosan. Déltől 6-ig bármi. (De tényleg bármi, édesség is, nehéz kaják is belefértek.) Este 6 után már csak ásványvíz. Egy hét után már éreztem, hogy megindult, három hét után a férjemnek is feltűnt, ami nagy szó. Szerintem ez egyszerű, kb egy hónap alatt 1 kiló mínusz. Nem kell sietni!
2007. aug. 24. 09:47

Próbáld ki a Weight Watchers diétát ill. életmódot :)

A dietetikusok által egyik legjobban ajánlott diéta.

Infót találsz itt a Hoxán :)

Nekem nagyon tetszik, persze akaraterő nélkül ez sem képes csodákra.

2007. aug. 24. 09:14

Kedves Kfheni!

En 100 kg-os vagyok nagyon nehezen boldogulok a fogyokuraval meg hat a korom is 55 eves vagyok ilyenkor azt mondjak hogy nehezebben mennek le a kilok,ettol mar egeszen depresszios vagyok.

Szeretnem ha elkuldene nekem a dietetikus szemelyre szolo tanacsait es etrendjet.

Tisztelettel G.katalin.

2007. júl. 17. 20:05
Először egy alapos méregtelenítés, ehhez tudok ajánlani neked 100%-ban természetes alapanyagú termékeket, és utána kezd a fogyózást, ehhez is tudok ajánlani pár dolgot. Ha érdekel priviben bővebben leírom.
2007. ápr. 5. 20:46
Sok sport es gyumolcsnapok,es persze kitartas.
12. f72d419d5f (válaszként erre: 11. - Füvesangyal)
2007. febr. 28. 12:16
ezt a búz6afüvet milyen állagban lehet kapni?
2007. febr. 26. 09:51

Búzafű!

A méregtelenítés miatt! A zsírszövetekben raktározódnak a mérgek, ha már annyi van a szervezetünkben, hogy nem tudja máshová tenni.

Ha nincs méreg, nem kell a zsír sem.

Plusz megszünnek a hiányállapotaid, ami megszünteti a falási és édesség utáni vágyadat.

Megszünteti az ördögi kört! Ugye milyen egyszerű?

2007. febr. 17. 21:05
olvasd el a margit2 honlapjan forum klikk,tema dietas,fogyokuraetelek 129-es.
2007. febr. 17. 15:46

Édességek kerülése, vacsi max este 6-ig, utána egy falatot sem. Az eddig fogyasztott ételek adagjainak a felét enni. Nincs repeta, meg pupos tányér.

Persze ezt nem egy két napig, de megéri a befektetést. Még csodaszerek sem kellenek.


Napi min. 2 liter tiszta víz. Legyen ami kimossa a szevezetből a sok oda nem illő dolgot.

2007. febr. 17. 14:50
Nagy kitartással,hiszen mindennek ez az alapja.
2007. febr. 7. 22:24
Szerintem, először is a mozgás ami a legfontosabb. Ha másképp nem megy, akkor szakember segítségével diétázni kell. És ami még fontos: a KITARTÁS!! Kerülni a cukrozott élelmiszereket, édességet, nassolást. sok zöldség gyümölcs fogyasztása
6. Csiro (válaszként erre: 4. - 'szti)
2006. szept. 18. 09:33
Az anyagcserét nem igazán felgyorsítani kell, hanem az "alvó, kómába esett" anyagcserét újra a normál szintűre kell beállítani. Akik már sokmindennel próbálkoztak, azok valószínűleg az alapanyagcseréjüket sikeresen alacsonyra szorítoták le. A dr. Markert *-diéta "előkészítő"résszében olvashattok arról, hogyan kell ezt megtenni.
2006. szept. 17. 22:01
Egy dietetikus személyre szóló tanácsait és étrendjét javasolnám. egy ismerősömnek remekül bevált. Nem éhezik egyáltalán, és ugyan lassan, de annál biztosabban fogy.
2006. szept. 17. 19:03
Fel kell valahogy gyorsítani az anyagcserét, az általában használ.
2006. szept. 17. 18:26
Nekem az akupunktúra, ami eddig legjobban bevált, na és a 90 napos diéta, de ezt sohasem tudtam végigcsinálni. Akupunktúrára szept. 4-e óta járok és már lefogytam 7,6 kg-ot, éhezés nélkül.
2006. szept. 17. 17:42
hát,torna és csökkentett kalóriabevitel.nekem ez vált be most.
2006. szept. 17. 16:32
Mivel fogyókúrázzon, aki nehezen fogy, bármit is próbál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook