Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Mennyire nehéz GYED mellett második babát vállalni?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Anyának lenni

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. borbelya2008-11-29 17:44
Hát tényleg nem, most gyeden vagyok. Szeretném ha lenne testvére, de el sem tudom képzelni hogy mennyire nehéz. Ebben szerttem volna a segytséget kérni.
(válasz PiciLeány 7. hozzászólására)

7. PiciLeány2008-11-29 15:39
Most Gyeden vagy vagy Gyesen? Nem mindegy...
(válasz borbelya 2. hozzászólására)

6. borbelya2008-11-29 15:32
mert? kifejted ezt kicsit bővebben?
(válasz krucifix 5. hozzászólására)

5. krucifix2008-11-29 09:27
nagyon, kösd fel a g....t

4. supin2008-11-29 09:24
A lányoméknál 1 év és 7 hónap a két gyerek közt a korkülönbség. Anyagilag megéri mert mivel még gyeden volt így kaphatta a keresetéből számolt pénzt. Nehéz a két kicsivel de megoldható..Ha a kicsi betölti a két évet megy dolgozni. Ja pénzt csak 1 gyerek után kap hiába kettő a három éven aluli. Tehát a gyed mellett nem kap az elsőre gyest is...

3. borbelya2008-11-29 09:11
Ha egyhuzamba lehúzom ezt az időszakot, mennyire nehéz anyagilag?

2. borbelya2008-11-29 09:11
Sziasztok, most éppen gyeden vagyok a kisfiamma, aki egy éves, de tervezzük a msáodikat.
De egy csomó kérdés felmerült bennem.Például? Mit kapok, ha gyesen vagyok és teherbe esek?

1. borbelya2008-11-29 09:09
Mennyire nehéz gyed mellett második babát vállalni?