Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amióta abortuszom volt, minden alkalmat megragadnak a szüleim, hogy a fejemhez dörgöljék, milyen felelőtlen voltam! Mit tehetnék? fórum

Amióta abortuszom volt, minden alkalmat megragadnak a szüleim, hogy a fejemhez dörgöljék, milyen felelőtlen voltam! Mit tehetnék? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. aug. 29. 10:10

Döbbenet.Végig olvastam az összes hozzászólást a ebben a fórumban.Egy-két dolog nem derült ki számomra,de alapban amit írtál hogy Anyukádnak 8 abortusza volt ...... hát tudod én az Ő helyében mélyen lesütött fejjel hallgatnék és nagyon szégyenleném hogy a saját hibámból nem tudtam a lányomat felkészíteni arra ,hogy ezt a borzalmat elkerülje.Nekem hál Istennek nem volt abortuszom és remélem soha nem is lesz.Viszont egy közeli ismerősömmel átéltem egy ilyen döntést.Nem volt egyszerű ,de vannak esetek amikor rákényszerülsz a borzalmat elfogadni . Lehet hogy az lenne a legjobb megoldás számodra ,hogy egyszerűen hozzádörgölöd Anyukád orrához azt ,hogy éppen te beszélsz nekem?Nem vagyok híve a veszekedésnek ,de lehet hogy ez esetben helyre tennéd egy kicsit az agyát.Megérdemelné .

Amúgy a provokatív hozzászólásokkal meg ne törődj,mindenütt vannak olyan emberek ,akik nem azért szólnak hozzá hogy segítsenek ,hanem hogy még egyet beléd rúgjanak.Nekik ez adja az örömet.

Eszerint nem olvasták el hogy miben kérsz segítséget,mert ha olvassák akkor arra válaszolnak , nem pedig merőben az ellenkezőjét írják és folytatják Anyukád gonoszkodását .

Legyél erős és nyisdd ki a szádat ,remélem segíteni fog .Meg tán ennyi idő elteltével már csitult is ez a dolog nálatok.

2009. júl. 31. 15:52
Van ilyen, nem csak a te eseted ez. Az én ismerősöm is hasonlóan járt. Én ilyen témában nem nagyon tudok semmit mondani, de ha gondolod, megkérdezem az ismerősömet, hogy ő mit tett ez ellen.:)
93. Fiatal nő (válaszként erre: 92. - C68828ffa6)
2009. júl. 31. 15:38
:-)
92. c68828ffa6 (válaszként erre: 90. - Pemete)
2009. júl. 31. 15:04
:D ... Ezt bírom. :) Mikor valakinek ellentétes véleménye van, és azt ki is mondja olyan formában, ami szerinte jól tükrözi a véleményét, akkor egyből az van, hogy pálcát tör, ítélkezik... pedig véleményt ír. Aki nem bírja az ellenvéleményt, az ne hozzon róla létre fórumot. Nem én akarom megmondani, hogy mit lehet, mielőtt ezzel jönne valaki, de akkor nekem se mondja meg senki, hogy kifejthetem-e a véleméyemet abba a formában, ami szerintem lefesti a képet a gondolataimról.
91. c68828ffa6 (válaszként erre: 89. - Naiv)
2009. júl. 31. 15:02
Dehogy dobáltalak én... véleményt írtam.
90. pemete (válaszként erre: 88. - C68828ffa6)
2009. júl. 29. 11:03
Az ítélkezés, meg a pálcatörés mások felett az megy, látom...
89. naiv (válaszként erre: 88. - C68828ffa6)
2009. júl. 29. 07:34
nézd nem tudod,h mi történt és gondolom nem olvastál utánna a dolgoknak tehát kérlek ne dobálj kövekkel
2009. júl. 29. 01:39
nagyon helyesen teszik.
2008. nov. 29. 22:30
Bár én lehet hogy másképp cselekedtem volna ebben a helyzetben, ezt soha nem tudhatjuk biztosan.Én 19 évesen a saját lábamra álltam és nem hagytam beleszólást igazán semmibe.Azt is csak fútólag közöltem hogy elköltözök.Nem is hitték. azt hitték ez csak egy hóbort.
2008. nov. 29. 22:27
Miért hát az unokájukat is hagyták veszni, edig mennyi örömük lehetett volna.Nekem se egy leányálom a szüleim, de nem ilyen szívtelenek és ha így alakult volna nem hagyták volna az abortuszt.pedig mondom van velük gond elég.
2008. nov. 29. 21:56
Akkor meg minek szól meg az anyukád.Egy szertő anya nem azzal foglalkozik,hogy mit szólnak hanem a gyereke a legfontosabb.Nem tehetek róla de nem értem meg az ilyen szülőket.Mi lett volna a drogozik a gyerekük akkor hagyták volna veszni mint,hogy segítsenek rajta mert mit szólnak az ismerősök.
2008. nov. 29. 18:29
Mondd meg nekik ,hogy amúgy is elég nehéz most neked az abortusz miatt hát még ha folyton odavágják neked.Ha nem értik meg költözz el tőlük szakísd meg velük a kapcsolatot.
83. naiv (válaszként erre: 79. - Angyal 79)
2008. nov. 29. 18:06
dolgozom de kevés pénzt kapok
82. borbelya (válaszként erre: 81. - Pemete)
2008. nov. 29. 17:40
ÓÓÓÓÓ ez tényleg durva!
81. pemete (válaszként erre: 75. - Fiatal nő)
2008. nov. 29. 16:15

Nem egészen erre gondoltam...

Ha jól tudom valamelyik volt tanároddal jársz, legalábbis egy másik fórumon ezt írtad.

80. spinneli (válaszként erre: 53. - Fiatal nő)
2008. nov. 29. 16:00
pont most olvastam egy cikket arról, hogy a mai fiatalok nem elégedettek az iskolai felvilágosítással, mert míg biológiai részletek magyarázatára nagy hangsúlyt fektetnek, az érzelmire szinte semmit.
2008. nov. 29. 15:57
Szerintem is az lenne erre a helyzetre a megoldás, ha valahogy a saját magad lábára tudnál állni.Dolgozol vagy tanulsz?
2008. nov. 29. 15:41
Remélem hamarosan tudsz saját életet kezdeni, amibe nem szólhat bele senki.
2008. nov. 29. 15:39

Tiszta a levegő elment, előjöhettek :)


Naiv,

Kérdezd meg a szüleidtől, azt a szülőt akinek fontosabb mit gondolnak a szomszédok, mint a saját gyereke boldogsága minek minősítenék?


Csak azért egy olyan helyzetbe belekényszeríteni a gyereküket ami akár az életébe is kerülhetne, hogy a szomszédok nevegyék a szájukra őket szánalomra méltó, neharaguj Naiv hogy ezt mondom :(


Remélem tudsz saját életet kezdeni, amibe nem szólhat bele senki.

76. Fiatal nő (válaszként erre: 75. - Fiatal nő)
2008. nov. 29. 14:47
nem példánnyal, hanem példányhoz, bocsi :-)
75. Fiatal nő (válaszként erre: 73. - Pemete)
2008. nov. 29. 14:46

Nem kell ebből viccet csinálni. Csodálatos emberek tanítottak és büszke vagyok rá, hogy ismerhetem őket. Persze nekem is volt dolgom 1-2 rémesebb példányhoz, de Ők lényegesen kevesebben voltak szerencsére.

Na de ennyit az off-ról, mert megint a képembe kapom, hogy "rólam szól" a topic.

Most már tényleg távozom. Minden jóóót! :-)

74. Fiatal nő (válaszként erre: 72. - Angyal 79)
2008. nov. 29. 14:45
Nem ostoroztam senkit. Miért baj, ha valaki kicsit másképp látja a dolgokat? És megszólal a "másik oldal" is? Egyébként meg tényleg klassz dolog, hogy megbánta. És hogy tanult belőle. Ezt már írtam korábban is. Ennyi.
73. pemete (válaszként erre: 59. - Fiatal nő)
2008. nov. 29. 07:56
Jah, azt tudjuk, hogy a tanáraidból sokkal több mindent magadba szívtál:)
2008. nov. 29. 07:37

Fiatal Nő!

Szerintem az emberségből nem sokat lestél el különben megtartanád magadnak a véleményedet.Itt most inkább lelki támasz kellene és nem az ostorozás.

71. Jucus14 (válaszként erre: 70. - Naiv)
2008. nov. 28. 20:54
küldök privát üzit.
70. naiv (válaszként erre: 69. - Jucus14)
2008. nov. 28. 20:45
jol érted amikor ugymond összejöttünk akkor már terhes voltam,az első honapban csak mint lelki barát volt mellettem abortusz után vált komojjá a kapcsolatunk
2008. nov. 28. 20:39

Én valamit nem értek. Az ex pasitól voltál terhes, de a mostani barátoddal augusztus óta vagy együtt.

Ez nekem zavaros. Vagy rosszul értem a dolgokat.

68. naiv (válaszként erre: 67. - Jucus14)
2008. nov. 28. 20:34
szeptember3
2008. nov. 28. 20:33
Én lehet hogy figyelmetlen voltam amikor vissza olvastam, de megkérdezhetem mikor volt az abortusz?
66. borbelya (válaszként erre: 64. - Fiatal nő)
2008. nov. 28. 20:27

Fiatal vagy még, nagyon fogalmad sincs, hogy egy nő életében mekkora döntés hogy elvetesse a gyerekét, és hogy ezt az egészet lelkileg milyen nagyon nehéz feldolgozni. Mi itt ebben próbálunk segyteni, mert arra akire támaszkodhatna - ők a szülei - nem számíthat.

Kérlek így fogd fel ezt az egészet!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook