Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Számítógépes programok fórum

Számítógépes programok (beszélgetős fórum)


2009. jan. 26. 11:37
Azért keresek ilyen oldalt,mert most tanulnak angol nyelvű énekeket, és szeretnénk tudni milyen vissza hallva amit énekelt
2009. jan. 26. 11:14
Tud valaki olyan letölthető oldalt, ahol a fiam gyakorolhatja az angol kiejtést?Felmond angol szöveget, és vissza hallgatja, hogy milyen volt a kiejtése?
2008. nov. 28. 19:05
Ha tényleg csak oldalakat nem tudsz megnyitni és más gond nincs, akkor gyanítom, hogy a Java-t és a Flashplayer-t törölted le. Keress rá ezekre a google-ban, ingyenes programok, és csak ezeket telepítsd újra.
2. c79557cc93 (válaszként erre: 1. - Barby_barby)
2008. nov. 28. 19:02
Húúú,ezt én nem tenném ha még azt sem tudod mit töröltél inkább szakemberhez fordulj segítségért!
2008. nov. 28. 18:56
''Takaritottam'' a gépen,és sajnos kitörültem valami olyan programokat,amelyek nevére már nem emlékszem ,és ezek nélkül nem tudok megnyitani rengeteg oldalt a neten.Ekkora hülyeséget csinálni...Szerintetek lehetséges az,hogy mindent kitörüljek és újratelepitsem ? Valaki,úgy mint kezdő próbálta-e már ?Lementi CD-re a programokat,majd kitörli a gépről,és újratelepíti ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook