Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Farsangra keresek bohócot, bűvészt, zsonglőrt, tud-e valaki segíteni? fórum

Farsangra keresek bohócot, bűvészt, zsonglőrt, tud-e valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


7. gyöngyi (válaszként erre: 6. - Anbene)
2008. nov. 28. 16:21
Köszi, de azt megoldjuk magunk-úgy olcsóbb is, meg ahhoz azért értünk valamennyire.
2008. nov. 28. 16:17
Kreatív játszóházra van kapcsolatom, de ezekre még nincs. Ha az érdekel, szólj.
2008. nov. 28. 16:14
Köszi, megpróbálom.Csak arra gondoltam, hátha van valakinek személyes kapcsolata vagy tapasztalata.
2008. nov. 28. 16:12
Az a helyzet, hogy szolgáltatók között iszonyatosan nagy eltérés lehet árban. Érdemes többnek írni, és a legjobbat kiválasztani.
2008. nov. 28. 16:11

Szia!

bohoc.lap.hu

buveszet.lap.hu

zsonglor.lap.hu

2008. nov. 28. 15:46

Egy Kőbányai általános iskolában dolgozom és én szervezem idén a farsangot. Arra gondoltam jó lenne valamilyen "igazi farsangi műsor, hiszen ezeknek a gyerekeknek jó része nem jut el cirkuszba ahol ilyet láthatna.(főleg anyagi okok miatt)

Tudom, hogy lehet ilyen műsorokat rendelni, de fogalmam sincs, hogy hol és hogy kb. mennyibe kerülhet. Arra gondoltam hátha tud valaki innen a portálról segíten.

2008. nov. 28. 15:43
Farsangra keresek bohócot, bűvészt, zsonglőrt, tud-e valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook