Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valaki közületek combplasztikán? Érdekelne minden tapasztalat. fórum

Volt már valaki közületek combplasztikán? Érdekelne minden tapasztalat. (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 28. 15:59

MIkor nőtt a pocakom akkor is kenegettem magam mindenhol,nem is olcsó kencével,mégis...

Rendszeresen sportolok,a hasam alatt is érezni a kockákat,a combom is izmos,de az a bőr nem húzódik vissza.

Én is félek a műtéttől,de ez már a legvégső eset.

2008. nov. 28. 15:46

Én is úgy indultam, hogy ötvenegynéhány kiló voltam és mind a két terhesség alatt 20 kiló jött fel. Szerencsére azért megyeget le, de most a 2. szülés után megmaradt a hasam. Remélem egy kis torna meg úszás segíteni fog.

Ezek a feszesítő krémek nem használnak? Meg vannak a kozmetikusoknak is mindenféle csodakrémük. Nem próbálnád inkább ki azokat? Én félnék a műtéttől és csak legvégső esetben próbálnám.

2008. nov. 28. 15:31
Nem fogyótam.Alapjáraton(nem terhesen)nem vagyok vastag fajta és jó étvágyú sem.
2008. nov. 28. 15:28
Hú! Az rossz! Fogyóztál, hogy ilyen gyorsan lementek a kilók?
3. velvetcat (válaszként erre: 2. - 52d3e0b8a8)
2008. nov. 28. 15:24
mennék,igen!Két picúrom van,a terhességek alatt sokat híztam hirtelen,majd utána sokat fogytam ugyanígy.Nagy lett rám a bőröm.
2008. nov. 28. 15:16
Miért kérdeted, mennél?
2008. nov. 28. 15:13
Sziasztok!Volt már valaki közületek combplasztikán?Érdekelne minden tapasztalat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook