Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől vagy szép? fórum

Mitől vagy szép? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mitől vagy szép?

1 2
2010. ápr. 28. 21:14

Ki olvasta már azt a könyvsorozatot, hogy: "Csúfok" (második: "Szépek") Igazából tiniknek szánták, mégis csodás.

A szépség meghatározása rengeted dologtól függ. Az adott kor szépségideáljától, tehát az arányoktól, a szokatlan "részek" megítélésétől...

Az arányok egészséget, kiegyensúlyozottságot sugároznak, ez létfenntartás, a pasik ezért fordulnak a csajok után, igen!

Ki volt már úgy, hogy egyik reggel úgy kelt fel, hogy hiába próbálta fel már a nyolcadik szettet, az sem állt jól?! Máskor meg bármiben "szépnek" érezte és látta magát...-ezt is sugározta.

Az viszont semmit nem ér, ha valaki szépen van csomagolva, de mégis egy "igénytelen kínai utánzat-vacak". Azon, ha valaki nem tökéletes, túl lehet tenni magunkat, de ha belül van baj, az már más....

2009. okt. 23. 14:23
A szépség belülről árad!
40. Doti84
2009. aug. 13. 10:46
A szépség relatív fogalom, és szubjektív, mert kinek mi a szép. De ez már nagyon lerágott csont, miért kell, hogy a szépség állandóan központi kérdés legyen? A média túlzott nyomása a felelős ezért és azokért a lányokért akik a tévében, újságban látott csontsovány szupermodellekhez akarnak hasonlítani, állandó megfelelési kényszer alatt élik az életüket és lesznek a sok koplalástól és önértékelési zavaroktól bulémiások, anorexiások. Nekem egy nagyon jó barátnőm halt meg így majdnem.. Szerintem valaki akkor lesz igazán szép, ha elfogadja magát olyannak amilyen, megelégedik azzal ahogyan kinéz, és közben jól érzi magát a bőrében.
39. Rexxi86 (válaszként erre: 21. - Raistlin Majere)
2009. aug. 3. 07:48

Nem az!

Ez most komoly! :D


Mitől vagyok szép? Hát a mosolyomtól meg az elismerő pillantásoktól. :))

38. o.andi (válaszként erre: 37. - Pretty 20)
2009. aug. 3. 07:06
Csatlakozom hozzád:-))
2009. júl. 7. 13:15
Mindenki és minden lehet szép.Tényleg relativ fogalom.Minden ember lehet szép, aki annak érzi magát.Akiböl árad a szorongás, önbizalomhiány, azt más se látja szépnek.Ha egy ember nem fogadja el saját magát,hogyan fogadhatnák el öt mások??Itt minden rajtunk mulik.Ha nem vagyunk kibékülve önmagunkkal, azt mások is észreveszik.Kell a belsö harmónia.Meg persze az ápoltság elengedhetetlen.Sehol sincs leirva, hogy mi az a szép, vagy milyen az a szép!!!Persze nem szabad átesni a lo tulsó oldalára,mert ha valaki beképzelt,az már kicsit visszataszitó és ellenszenvet vált ki az emberekben.Egészséges önbizalom kell minden embernek.Én a férfiakban sem a szépet vagy a tökéletes testüt keresem...nekem olyanok nem jönnek be.Meg amikor diszkóban egy hihetelen jóképü,tökéletes testüre formált divatmajom magabiztosan végigmér és nézeget engem,attól aztn kifejezetten rosszul vagyok.Ez nem hazugság, engem mindig is a kisugárzás fogott meg és az,hogyha valaki minden helyzetben természetesen viselkedik...Igaznak találom a mondást, hogy a szépség belülröl fakad.
2009. márc. 30. 22:20
Én úgy vagyok ezzel, hogy hiába szép valaki de a lelke "csúnya" akkor még hozzá érni sem bírok. Lehet valaki szép de ha valaki undok a szépségét rondítja.
2009. febr. 14. 01:41
A belső kisugárzásomtól, igaz hogy töltött galamb vagyok, de arcra azért szép, semmi mű nincs rajtam....:))
34. reni79
2009. febr. 13. 20:18
Most soroljam???:-)
2009. febr. 12. 08:58
Ílyennek születtem :))))
32. dee
2009. jan. 6. 20:32
.... gyárilag szép vagyok.....és ezt el is hiszem :)))))))))))
2009. jan. 6. 20:18
Mitől vagyok szép? ---így születtem:)
2009. jan. 6. 19:53

kivételes intelligenciám áthatja lényemet, mintegy belső szépségként sugárzik át pórusaimon a környezetem felé...

(néha azért rásegítek egy kis szemspirivel.)

2009. jan. 6. 19:51
...ha annak érzem magam. És mitől érzem magam annak? na ez már nehezebb kérdés..
2009. jan. 6. 08:02
...attól, hogy nem érdekel ha más nem lát annak ;)
2009. jan. 6. 04:15

... mert a Párom annak lát. :) 34 éve

Kis-Nagy Lányom is dicsér.. Qk erQsitenek a lelkemen..

Az önkritikám úgyis "bekavar" néha. :(

26. 6532c775dd (válaszként erre: 25. - Fb001f1b0b)
2009. jan. 4. 12:35
Hehe ez jó! És hol lehet ennek az Egloc-nak a csodájára járni? :)
2008. dec. 22. 20:43

Sziasztok!!A leg újabb kutatás szerint egy ARNOX

nevü enzim felel az öregedésért.De a jó hir van

ami ezt blokkolja. EGloc technológia.25 éves sza-

badalom védi.Nem a fiatalság elixszirjét találták

meg,hanem az örgedést blokkoló technolőgiát.Ez

nagyszerű.Nem?

24. jemma
2008. dec. 4. 19:29

kedves Ciccke és kedves koil,


látom, hogy ti is hasonló tapasztalatot szereztetek. amúgy még a természetességet szeretném kiemelni! persze nem arra gondolok hogy ne legyen smink, meg hogy a derekunkig érjen a hónaljszőrünk...hanem a természetes, vidám, könnyed megjelenést. ha egy nő nem játssza meg magát és nem akar mindenáron feltűnést kelteni, hanem mindenféle trükközés nélkül tud megnyilvánulni, az olyan üdítő szerintem.


szóval: nyomuljunk kacagva és illatosan:)))

23. Ciccke (válaszként erre: 14. - Jemma)
2008. dec. 3. 18:57

Szinte szó szerint ezt akartam leírni! :-)


Ezt én tapasztalatból tudom. Amíg valaki nem fogadja el magát, addig ez nem lehetséges. Szóval, nagyon is sokat tehetünk azért, hogy "szépek" legyünk. :-))

22. koil (válaszként erre: 14. - Jemma)
2008. dec. 2. 21:48
Nagyon igazad van!!
21. Raistlin Majere (válaszként erre: 20. - Anyuca66)
2008. dec. 2. 19:15
Az kellemes, ha az ember lánya mellre hízik :-)
2008. dec. 2. 16:09
Így igaz Raistlin Majere. Mellesleg híztam kb 2 kilót tavaly óta, a mérleg szerint. Mintha a régi cicifixeim picit kicsik lennének. :-) Nem kell szilikon... Viszont a szokásos téli nadrág még rám jön, nem szűk.....
19. Raistlin Majere (válaszként erre: 18. - Reni79)
2008. dec. 2. 11:46
Mind annak születünk, legalábbis a szeretteink szemében :-)
18. reni79
2008. dec. 2. 11:44
mert annak születtem:-)
17. Raistlin Majere (válaszként erre: 8. - F6a9962b78)
2008. dec. 2. 07:51

Ezzel maximálisan egyetértek. :-)

Sokan a mai világban már annyira konzumidióták, hogy azt gondolják a szépséget meg lehet vásárolni. Abban a hiszemben élnek, hogy ha vesznek maguknak párszáz köbcenti szilikont és ide-oda berakatják a testükbe, akkor már szépek. Nem szépek max. ha a férfiak rájuk néznek egyből a b....s jut eszükbe :-)

De az a sok buta arcocska, kifejezéstelen szem... szóval messze vannak a szépségtől. Nem hiába mondják, hogy a szépség belülről fakad és a szem a lélek tükre.

Egyébként, ha a külső harmóniát és a testarányokat nézzük, én mindenképpen azokat a nőket tartom vonzónak, akiknél megvan a derék/csípő közötti körtés ív :-)

2008. nov. 30. 17:44
Hát lehet minősíteni a cikket de én csak megosztottam veletek vmit amiről hallottam.
2008. nov. 28. 23:36

a szépség egy nagyon relatív fogalom... szerencsére!

Egy nő akkor szép ha boldog, és akkor boldog ha szeretik!!!!

Ezt nap mint nap érzem....

14. jemma
2008. nov. 28. 20:16

ha ordít rólam, hogy jól érzem magam a bőrömben, az az abszolút vonzerő! fontos az összhang, a frizurám, az öltözékem, a viselkedésem, az illatom és minden ami rajtam van, hozzám kötődik: tükrözze az egyéniségemet.


ha így látom magam és elégedett vagyok, akkor szépnek, csábosnak érzem magam és azt is érzékelem, hogy ezt mások is látják.


egyszóval: a kisugárzás mindent visz!!!

2008. nov. 28. 18:48
Mindenki be van valami ai szép!!! Ne mondjál ilyet.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook