Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A mályva tea hatásai fórum

A mályva tea hatásai (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. márc. 9. 13:34

sziasztok!

Én is csak ajánlani tudom!

Mindenki egyénileg "kisérletezze ki" hogy mennyit igyon és mikor:)

Én minden étkezés után kortyolok belőle.

Aki hajlamos a lassu bélmüködésre,anyagcsere problémái vannak, azoknak szivből ajánlom.

Ha valaki fogyás miatt issza, elérheti célját, mert nem szivódnak fel a bevitt, a szervezetre káros koleszterinek,zsirok,cukrok....,de igyekezzen a hasznos nyomelemeket, ásványi anyagokat valamilyen formában pótolni.

Ezt is, mint mindent, körültekintően,szervezetünk ismeretében szabad fogyasztani.

147. petraaa
2009. márc. 8. 01:12

Sziasztok!

Én pár éve ittam a mályvateát,diétás étrend és sport mellett,mert ezek nélkül ne várjon senki csodát...tény hogy csak akkor mennek le a kilók ha több az elégetett kalória mint a bevitt...ez mindenkinél így van.

A mályva tea konkrétan nálam rendesen begyorsította a fogyást persze ahogy olvastam már más is írta h kellett h legyen toalett a környéken...és hasgörcs is előfordult,nos,ez nálam is így volt:D

Több mint egy évig ittam,amikor már elértem a megfelelő súlyt abbahagytam.

Egy idő után megint elkezdtem és akkor döbbentem rá h ez nekem nagyon hiányzott...

Összeségében jók a tapasztalataim annak tudatában h már nagyon sokféle gyógynövényt és teát kiprobáltam a diétás témában.

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2009. febr. 12. 18:33
Sziasztok! Lassan 4 hete diétázom, és tornázom. Ezzel nincs is gond, csak ennyi hogy 3 hét eltelével pár napig nem volt székletem. Pedig hiába a sok folyadék, a zöldség, a gyümölcs semmi. Aztán vettem egy doboz Mályva teát. Hatott és azért így már sokkal könnyebb. Nekem bevált.
2009. febr. 12. 07:54
Sziasztok. Éppen tegnap este ittam meg az utolsó teafilteremet. És a hatása??? Egy nagy büdös semmi!!!Igaz az étrendemen nem változtattam, de ettől függetlenűl vártam eredményt. Egy nagy humbukk az egész. Csak tapasztalatszerzésnek volt jó.
144. browning (válaszként erre: 143. - Jelena)
2009. febr. 10. 20:20
az nem kifejezésXD igen.HASHAJTÓ!!:D
143. jelena
2009. febr. 9. 00:34
sziasztok! amályva tea kura hogyan müködik? aszenna tea az hasajtó.amályva is?
2009. febr. 5. 20:49
A nővéremnek hasmenése volt tőle-olyankor nem is itta,ha ment valahova.
2009. febr. 5. 20:48

hello mindenkinek !!

egy kérdésem van valaki olyan aki császárral szült és issza ezt a teát ? és hogy használ e neki ?Mert ezt ma iszom elsőnek mert előtte a zőld teát ittam meg a szűz teát ez talán jobban bevál ?Mert hallotam már sokmindent erről a mályva teárol és azt mondják ez a legjobb hogy elvegye az étvágyam, és tudjak fogyni egy pár kg-ot!! Megkősszőném ha valaki segitenne ebben !! SZIASZTOK!

2009. jan. 19. 16:12

Sziasztok!

Kérdés: hogy isszátok, hogy a fogamzásgátlóval ne legyen gond??

Én mindig este veszem be a teát pedig napközben iszom. Csak felmerült bennem, hogy így jó e??

2009. jan. 8. 20:19

Részletes bemutatás

A fodrosmályva (Malva Verticellata) természetes és kíméletes fogyasztószer. Hatóanyagai fokozzák az anyagcserét, megszüntetik a székrekedést, amely számos betegség okozója, és egyszersmind rengeteg energiát von el a szervezettől.

Méregtelenítő hatásához párosul még gyulladáscsökkentő és nyugtató hatása, amely segít leküzdeni a testsúlycsökkenés által okozott szorongást. Rendszeres fogyasztása segít az optimális testsúly elérésében. A tea felhasználási javaslata: 1 teafiltert egy csészényi forrásban lévő vízzel leforrázunk és 8-10 percig állni hagyjuk. Naponta legfeljebb 2 csészényi tea elfogyasztása javasolt az esti órákban, étkezés után.

Puszi Böbe

138. fransziszkó (válaszként erre: 137. - Browning)
2009. jan. 2. 11:18

brownlinggal alapvetően egyetértek, bár kb. 10 évvel ezelőtt én is ittam a mályvateát kúraszerűen. Nem nagyon volt hatása, szerintem, legalábbis nem emlékszem rá. Nem olyan régen megint beszereztem egy dobozzal, 1-2 hónapja este ittam egy adagot, de semmi hatása nem volt, és ráadásul reggel rohanok munkába, nincs időm wc-re, szóval abbahagytam.

Kedden (12.30.) reggel vettem egy tojássalátás szendvicset reggelire. Még aznap délután rosszul lettem, de csak tegnap esett le, hogy valószínűleg attól a szendvicstől van. 3 nap küszködés után két dolgot határoztam el: a másik a mályvatea fogyasztása volt, 1,5 deci vízbe két filter, 5 percnél tovább nem ázott. Ma reggel boldogan rohantam a wc-re, a hányinger, émelygés, fejfájás megszűnt, viszont totál legyengültem, kijön belőlem minden és kíváncsi lennék, meddig fog ez tartani. Ráadásul baromi éhes vagyok. Valaki meg tudná mondani, hogy kb. meddig tarthat ez a "hajtás"?

2008. dec. 11. 15:57
ti hülyék vagytok,márbocs?:Dez nem egy fogyitea!!ez tömény hashajtó!:s táékoztatásul közlöm:D nem szabad,mert csak a vizet,meg a fontos tápanyagokat hajtja ki mindenkiből!eleve,az emberben 6kg bélsár van lerakódva.jóhogy lefogyott vki 7kg-t 2hét alatt...amúgy meg kapszulában is lehet kapni:P sokkal praktikusabb...30db/doboz és asszm 800ft volt,vagy olcsóbb.de am nemszabad(na)!hányni nem hány vki??(irrónia 1000rel-.-")komolyan...tényleg nem valami jó.rá fogtok szokni:S pussz,csak óvatosan!!
2008. nov. 2. 18:04

Én ma este vettem a Drogerie Marktban egy Dr. Chen féle Ginseng Slim teát. 600 körül volt 20 db filter.

Tartalma:

- mályva tea

- ginseng

- zöld tea

Nagyon finom! A hatást azt majd később.....

2008. okt. 29. 17:07

Hello Mindenkinek!

Új vagyok itt és örülök, hogy találtam egy olyan fórumot amin hasznos, érdekes és nem utolsó sorban pozitív véleményeket olvasok a mályva teáról. Én ma este kezdem el inni és kell hozzá egy kis bíztatás.:-)

Így ha megengeditek, megosztanám majd veletek a tapasztalataimat.

2008. okt. 28. 17:06
Rendben.Köszönöm,hogy válaszoltál a kérdésemre.
2008. okt. 28. 16:47
Ez változó, hogy milyen az anyagcseréd és hogy hogyan étkezel. cm-ben is mérd le magad, mert az is elég jó tájékoztatést ad!
2008. okt. 28. 13:16
Sziasztok.Én tegnap kezdtem el ezt a kúrát és nem fogytam még egy kilót se.Vagy nem feltétlenül mindenki fogy már első napon kb 2kg-ot?Mert valaki ezt írta,hogy első nap már 2kg-ot lehet fogyni tőle.De gondolom én ez testsúlytól is függ.Amúgy hat,csak még kilókba nem látom.
2008. okt. 22. 11:35
Sziasztok! Én ittam régebben diéta mellett, este 1et. Csak 5 percig áztattam és akkor nem annyira hajtott meg, -6kg/2hó. Utána vettem aloe verás probiotikumot, hogy a bélflórámat vissza állítsa. Most ismét diétázom (ételallergiám van), este iszom megint, nekem ez vált be. Utána megint keresek valami probiotikumos dolgot, mert jó volt hogy nem volt gond a kúra végén sem az emésztéssel. Most már sok ilyen készítményt lehet kapni, nehogy valami bélbajunk legyen a végén. Kitartást mindenkinek!!
130. 943ca15687 (válaszként erre: 129. - Pimpi3)
2008. aug. 12. 19:04

köszi a választ, azóta már iszom, de velem semmi olyan elrettentő nem történt, mint amiket itt és hasonló fórumokban olvastam.

első két napban ffájt a gyyomrom, de azóta semmi..igaz én napi egy max két teát iszok.

129. pimpi3 (válaszként erre: 128. - 943ca15687)
2008. aug. 9. 11:15

Én ugy ittam!Azt mondták a naturába hogy ezt lehet!De ugy is nagyon rossz volt!Csak ugye a muszály nagy úr!

Viszont én ittam A Csala Zs. teát is és azt nem szabad semmivel izesiteni!Szörnyűűűű!

2008. aug. 8. 14:43
És ezt a teát lehet citromlével, édesítővel inni? vagy magában kell? mondja már meg valaki tapasztalt légyszi:))
127. zkinga
2008. jún. 12. 23:15
Aha...történt...:)
126. zkinga
2008. jún. 1. 13:35
Hát, nekem semmi...mit csinálok rosszul? 2hete iszom, mindjárt elfogy...
2008. máj. 27. 15:08

sziasztok! itt gőzölög mellettem egy csésze az említett finomságból, ennek egy az egyben spenót szaga van! :S aggódva olvastam a hozzászólásokat, de bizakodva nézek a jövőbe :) a vágyott eredmény érdekében hajlandó vagyok még erre is... barátnőm 3hete issza, 7 kilót adott le. remélem nálam is hatásos lesz :)

szép napot!

124. gold
2008. máj. 9. 10:21
sziasztok, én a 20-as kiszerelésűből az előírt esti adagot ittam, kicsi mézzel ízesítve, a 6. filterig semmi... utána pedig olyan erős gyomorgörcs és hasmenés, amilyet el sem tudtam képzelni. Mindent az égvilágon kihajtott belőlem, a végén már a sima víz is kijött, amit megittam. Annyira legyengített, hogy már egy kis séta is nehezemre esett. Remélem vissza tudom állítani a normális bélflórámat. nem gondoltam, hogy ennyire drasztikus, ha tudom, más megoldást választok. Egyébként fogyaszt, egy nap alatt!! 2 kg. ment le, de abba is hagytam.
2008. febr. 8. 16:03
Amúgy csak kérdezem: HA cukorral iszom ezt a vackot, uyanolyan jó a hatása?
2008. febr. 8. 15:57
Én most vettem mályvateát,remélem király hatása lesz. Eddig csalánteát meg zöldteát ittam és megvagyok vele elégedve. Amúgy szerinem úgy az igazi, ha a teákra még megiszunk egy nap 2 liter vizet.
121. akkor van (válaszként erre: 120. - 4b252f0708)
2008. febr. 4. 12:29

Hali.

Sztem az lehet, zöld doboz, a filterek is csomagolva vannak, bár az enyém sima mályvatea, nincs benne ginseng. (7-800.-ft között)

2008. febr. 3. 20:18

Sziasztok!

Én ma vettem ezt a Beauti-Leaf (Ginseng Slim) zöld dobozos teát, amiben van mályvalevél is. Ez tkp. mályva tea? Vagy ez nem az igazi? Ti melyiket isszátok?

119. Teráz
2008. jan. 20. 22:03
... megtanított a nagyon gyorsan futni .......... ennyi :(( , bár több reményt fűztem hozzá !!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook