Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A mályva tea hatásai fórum

A mályva tea hatásai (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2010. jan. 15. 20:59
Szerintem hosszú távon nem jó. A méregtelenítés pedig hosszú távú folyamat.
177. IßyOO7
2010. jan. 15. 20:58
Méregtelenítésre nem jó szerintetek???
176. Tyca
2010. jan. 13. 14:58

Valahol azt olvastam, hogy a fogyókúrás hatás annyiban valósul meg, hogy amit megeszel az nem 100%-ban szívódik fel a gyomorban, de ez sajnos vonatkozik a vitaminokra és ásványi anyagokra is. Viszont ha valaki a tea mellett dönt akkor igyon meg minimum 2-3 liter folyadékot naponta.

Csak ezzel fogyózni nem lehet, de kiegészítésnek szerintem nem rossz.

2010. jan. 13. 13:46
Nekem nagyon bejött a tea, de nem fogyás miatt iszom.Időnként,a tejes dolgok problémát, szorulást okoznak.Nagyon bevált,este egy filter és reggel semmi gond! Ezzel a teával nem szabad fogyózni!
174. Bri*
2010. jan. 13. 12:35
A kolléganőm itta régen, de többet ült a wc-n, mint amennyit dolgozott. Ha készült valahová, akkor inkább kihagyta az adagot!:) A heti két kg fogyás csak attól van, hogy minden távozik a szervezetedből, főként a nagyon szükséges folyadék is. Gondoljatok csak bele, ha valamiért elronjuk a gyomrunkat és van egy jó kis hasmenésünk, akkor is lelapul a hasunk. Szerintem a hashajtó hatásán kívül semmi fogyókúrás nincs benne. Többet árt, mint használ.
173. Tyca
2010. jan. 13. 12:31

Sziasztok!

A családomban már mindenki kipróbálta a mályvateát, mindenkinek másképp hatott.Volt aki reggel és este is itta. Ő aznap nem mert elindulni otthonról.:)

Anyukám 1,5 évig itta, de kimosta a szervezetéből az ásványi anyagokat (néha elment a látása,és az orvos azt tanácsolta hagyja abba). Én is ittam egy ideig, nekem bevált egy hét alatt 2 kilót is fogytam persze diéta mellett.

De egyre nagyon vigyázzatok! Akinek menstruáció idején görcsei vannak, az hanyagolja olyankor a teát, mert elviselhetetlen görcsöket okoz. Ilyenkor kíméletesebb megoldás a szenna levél tea.

172. virkina (válaszként erre: 171. - Anita1215)
2010. jan. 9. 18:54
,szerintem is csináld végig. Mindenkire másként hat. Én hiszek benne, és ha esetleg nagy változás nem lesz, biztos vagyok benne, hogy kitisztít, az pedig senkinek sem árt.évente azért egyszer ránk fér ez a dolog. Én hiszek az ilyen dolgokban.
171. Anita1215 (válaszként erre: 165. - Virkina)
2010. jan. 9. 09:19
Köszi, virkina! Igen, már a nyolcadik napnál tartok, úgy látom, hogy hat. Úgy döntöttem, hogy végigcsinálom a három hónapot.
170. edicske
2010. jan. 9. 07:27
Van olyan eset mikor egy órát is ázik a filterem. Tavalyelőtt mikor rendszeresen ittam sikerült fogynom tőle! Azóta is néha néha iszom. Tavasszal viszont megint intenzívebben elkezdem inni!
169. Drienna
2010. jan. 8. 22:06
Interneten a mályvatea filter áztatásának 8-10 percet írnak, a dobozán viszont csak 5-öt. Változtat ez vmit a fogyás hatékonyságánál? Én 5 percet szoktam állni hagyni, de így is elég brutális... hajnalban hascsikarás ezerrel, és rohanás a mosdóba... ráadásul nem is egyszer. Én egy hete iszom, azóta 2 kiló ment le. Remélem több is lesz belőle, nem hiába gyötröm magam. Várnám a meglátásokat, tapasztalatokat.
2010. jan. 8. 20:15

Én egy hét alatt két kilót fogytam tőle. Cserébe napi 6 órát a WC-n töltöttem. :-P


Soha többé nem innám meg! :-)

167. virkina
2010. jan. 8. 20:03

Tudásbázis - Hasznaltatok mar beltisztitast es meregtelenitest? (Colonix Program)


nézzd meg Anita itt a hoxán

166. virkina (válaszként erre: 164. - Anita1215)
2010. jan. 8. 20:02

van egy új a kedvenceim között azt is böngészd majd át Van egy remek béltisztító. . .


1. Lenmagpehely 250g 220 Ft

2. Gyümölcslé 1L 200 Ft

3. Evőkanál(TESCO) 1db 100 Ft


Reggelente egy evőkanál 2 dl gyümilébe.

Úgy takarít, hogy öröm nézni.

Garantálom!

Szép napot!

Váradi Laci

165. virkina (válaszként erre: 164. - Anita1215)
2010. jan. 8. 19:58
elkezdted már a colonixet?
2010. jan. 3. 19:59
Oké. Szerintem a mályvatea nagyon hashajtó hatású, ennél valami kevésbé drasztikus kellene.
163. virkina (válaszként erre: 162. - Anita1215)
2010. jan. 3. 18:42
én is ezt próbálom össze rakni, ehhez a mályva tea a tea helyett, és nézegetem milyen rostokat tudok venni.Ha találok valami jót megírom.
2010. jan. 3. 15:23
Egy havit rendeltem meg a colonixből, mert szerintem nagyon drága. A csomag tartalmát biztosan össze lehet állítani más, gyógyszertárban kapható dolgokból is. Erre tudtok ajánlani valamit?
161. virkina (válaszként erre: 160. - Anita1215)
2010. jan. 2. 12:36

A rostot küldik dobozban. reggel amikor felkeltél beveszed a tablettát majd 15 perc múlva folyadékba ( NARANCSLÉBEN SZOKTAM) 1 dobozban lévő kanállal bele teszek 2 dl folyadékba elkeverem és már iszom is. Utána érdemes várni az evéssel mert esetleg mehet a hasad.

1 hónapig szedem 1 hónapig nem, a mályva kapszulát, az elég erős hashajtó hatású, de szerintem nem káros.. De vagy ez vagy az. Én is megrendelem ismét a colonixot,ameddig ide érszedem a mályvateát.

2009. dec. 29. 18:54
Köszi a választ! A mályvakapszulát lehet folyamatosan szedni? A rostot milyen kiszerelésben lehet venni és hol? Holnap jön meg a colonix-csomagom, de a kúra után is szeretnék valami enyhe tisztítót szedni, ami nem tesz tönkre belül semmit. Erre jó a mályvakapszula?
159. virkina (válaszként erre: 158. - Anita1215)
2009. dec. 28. 21:38

Szia!


Én reggel vettem be a tablettát, utána a port, majd este a teát. valóban tisztít, de szerintem nagyon drága. Most mályva kapszulát szedem és a rostot természetesen külön hozzá. Érdemes megcsinálni a 3 havi kúrát mert jó csak piszok drága.Utána már csak 1/2 évente 1 elég. De belekezdeni csak akkor ha végig tudod csinálni a 3 hónapot.

2009. dec. 28. 20:55
Köszi! A drnatura féle colonix tisztítóval van valainek tapasztalata?
2009. dec. 27. 22:07

jaja

sztem praktikusabb am...

csak nem tudod "finomhangolni" annyira...érted...míg a teát lehet hígabbra főzni addig van egy kapszulád.és vagy beveszed.vagy nem...vagy 2-t veszel be XD

2009. dec. 27. 21:19
A kapszulának ugyanolyan hatása van, mint a teának?
155. edicske
2009. dec. 18. 09:21
Ettől fogytam tavaly.
2009. okt. 30. 01:35

Végig olvastam a leveleiteket, és megdöbbentem a végén, hogy mindenkit, csak a fogyás érdekel és a többi nem számít.

Gondolok itt az ásványisókra vitaminodrastb.

Ha valaki ilyen drasztikusan fogyózik, akkor szigorúan kell pótolni a sókat. ásványisókat vitaminokat.Különben sejtszintig leromlik a szervezet.

Erre figyeljetek oda.

Most fogom elkezdeni a tea fogyasztását, de valószínű, nem folyamatosan fogom inni, csak alkalmanként.

2009. okt. 29. 23:56

Szia!

Reggelenként 1-2 ek. olivaolajat meginni és csodálatosan kipucol.

Minden nap reggel este 1. citrom kicsavart leve.

Ez zsírt éget és rendbe hozza a székletet.

152. kerollka (válaszként erre: 78. - Piszke200)
2009. okt. 29. 23:52

Szia!

Nagyon jó hatása van a székrekedésre, ha minden eggel 1-2. ek.-nál oliva olajat, vagy

2009. okt. 27. 11:05
Sziasztok!Én sajnos beleestem abba a hibába, hogy mivel nagyon fogyóztam, lelassult az anyagcserém, nagyobb lett a súlyom is, ami miatt elkezdtem hashajtózni. ILYENEKET SENKI NE CSINÁLJON. A MÁLYVA TEÁT, A ZÖLD TEA ÉS MINDEN GYÓGYTEÁT MELEGEN AJÁNLOK (természetesen a használati utasítást megszívlelve). Senki ne várjon fogyást mozgás és étrendváltoztatás nélkül. Sok zöldség és gyümi, teljes kiőrlésű kenyér, sovány húsok, oliva olaj...stb.
2009. márc. 31. 12:43
Sziasztok..Én is iszom a mályva teát+kapszulát is szedem de semmi...Már a másodok kuránál tartok..eredmény 1 nagy nulla...
2009. márc. 18. 12:29

Sziasztok!

Én is ittam a mályva teát még régebben, nekem annyira hozzászokott a szervezetem, hogy utána kellett kb. egy hónap még rendbe jött az emésztésem.A Normaflore probiotikum segített..persze én hónapokig szedtem. szerintem napi 1tea elegendő, és minden doboz után 1-2hét szünet javasolt, hogy utána ne legyen gond.

Egyébként fogyni is lehet vele, de nem sokat ér.maximum begyorsítja a fogyást, de senki ne várjon tőle túl sokat.

Egyébként az emésztést elősegíti a levegőn való mozgás is.szóval menjetek futni,sétálni.a mozgás egészséges!;)

Ja és még annyi, hogy a Ginseng Slim nevű teába is van mályva, nem hajt annyira és még élénkítő hatása is van a zöld teának.Talán az íze is jobb egy fokkal:)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook