Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A mályva tea hatásai fórum

A mályva tea hatásai (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
238. eszter.p (válaszként erre: 232. - Bianka2211)
2022. aug. 30. 04:49
Szia, abba is hagytad utána nem is ittál? Én most pont ebben voltam benne tőle… első adagot vettem ma be és éjszaka rosszul lettem. Szépen kipucolt, na de addig… huh kemény volt, arra keltem, hogy rosszul vagyok, ver a víz, ájulás és úgy éreztem itt a vég.. azóta eltelt 1,5 óra és jobban vagyok, viszont nagyon kimerültem tőle. 6x voltam wc-n… Most hajnali 4:45 és látom más is azt írja, hogy hajnalra hatott neki 4-5-6 körül… írjatok további tapasztalatot nagyon jó ez fórum…
237. Bogies
2019. okt. 21. 22:40

Hali!

Szerintetek melyik a jobb: a mályva tea, vagy a kapszula??

És körübelül hány kilót lehet vele leadni ha pl. egy hónapig fogyasztod majdnem minden nap?

236. fincsi5
2018. márc. 7. 15:25
Tea, kapszula biztos fogyás? Kaja nem sok, de mozgás semmi.:((
235. edicske
2018. febr. 19. 15:20
Nagyon rég ittam már. Újra kellene. Tisztulni szeretnék.
2017. máj. 19. 08:12
Még nem ittam
233. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 232. - Bianka2211)
2017. máj. 8. 16:59
Köszi szépen az aggódást! Iszom és semmi bajom nincs tőle, annyi, hogy rendesen kipucol. Se hasgörcs, se ájulás. Csak este iszom 8 után, reggel semmi gondom nincs. Súlyra nem tudom, hogy mennyi ment le, de a ruháimon észreveszem, hogy fogytam. A hasam sokkal laposabb lett. A tea mellett száműztem a kenyeret, cukrot, rengeteg zöldséget eszek, reggelire csak zabkását. Sajnos sportolni nem nagyon tudok, mert mindenféle izületi bajaim vannak. Nem akarok extrém lefogyni, csak szeretném a rég elrakott ruháimat újra felvenni.
2017. máj. 8. 07:39
Szia, kérlek ne igyál mályva teát,se ne szedd a kapszula változatot! Több alkalommal is az ájulás szélére kerültem, annyira görcsölt tőle a hasam, akkor azt hittem ott halok meg.
2017. ápr. 28. 18:09
Sziasztok? Van köztetek olyan, aki issza a mályvateát fogyás céljából? Én kb. 5 kilótól szeretnék megszabadulni, életmódot váltottam, nem eszem kenyeret, minden reggel zabkásázok, de nem igazán van eredmény.
230. Babújj
2014. júl. 11. 09:16
Sziasztok, én több éve kűzdök emésztési zavarral sok mályvateát kipróbáltam köztük a beauti leaf félét is, viszont Fabianni mályvatea a legjobb.beauti leaf-tól nem tudok aludni, söt hányingerem van,a párom azt hiszi terhes vagyok :D söt a vérnyomásom alacsony lett
229. bögre (válaszként erre: 228. - Szeszi22)
2013. márc. 20. 10:58
Tényleg jó, de én majdnem belehaltam abba a két hétbe... Nagyon nehéz, hogy ne egyél semmilyen szilárd táplálékot! Különben hányszor ittad a turmixot egy nap? Ügyes vagy, ha sikerült! :)
2013. márc. 19. 19:40
amit én ajánlok fogyásként a turbó d. igaz lassú! De 7 nap alatt eddig négy kiló úgy hogy bűnbe is estem.
227. L.Niki18 (válaszként erre: 226. - Zöldkacaj)
2012. aug. 20. 10:36

Szia!


Én is elkezdtem inni, de annyi volt, hogy amikor este megittam a teát, reggel könnyebben tudtam menni a wc-re. De 1 nap többször is mentem. Picit diétázni is kell mellette és akkor jobban használ. Igen, lehet vele fogyni, mert zsírégető és meggyorsítja az anyagcserét is. Ez által fogyaszt. Én a 20 napos intenzív kúrát kezdtem el (reggel evés előtt 1 kapszuila, este evés után 1 tea). Bár nekiadtam ezt a csomagot a férjemnek én pedig megvettem a mecsek fogyi teát magamnak. :o)

Erről anyukámnak a kolleganője mesélte, hogy a barátnője szépen elkezdett tőle fogyni, és nem csinált semmit, tehát nem diétázott és nem is mozgott, hanem napi 3 csésze teát megivott és nagyon sokat fogyott!!! :o)

2012. aug. 19. 21:45

Sziasztok!


Mi tegnap kezdtük a kúrát a párommal, várom a hatást.

Az első adagnak nem volt semmi hatása.


Meséljetek nálatok milyen hatásokat váltott ki, és van, aki fogyott is tőle?

2012. aug. 14. 21:40

Sziasztok. Én tegnap megvettem a mályva teát+kapszulát. Ma be is vettem a kapszulából és a teából az első napi adagot. Eddig semmi nem történt! 20 napos kúra. Reggel reggeli előtt kell bevenni 1 kapszulát, este pedig étkezés után a teát meginni. Fogyasztotta valaki ebben a formában? Állítólag ez a 20 napos intenzívnek nevezhető kúra. :o)

Remélem hatásos lesz! Írjatok.

2012. júl. 27. 11:18
Annyi lenne a kérdésem, hogy ugye szedem a mályva tea kapszulát naponta kétszer étkezés előtt (ahogy ez le is van írva). Ezzel együtt lehet-e szedni L-karnitin tartalmú étrend-kiegészítő kapszulát? Mivel tornázni is szoktam ezt ajánlották és gondoltam azért jobb tudni hogy egyszerre lehet-e szedni vele.
223. ChrisTai (válaszként erre: 222. - Edicske)
2012. jan. 14. 19:10
megesett. én rájöttem: akkor kell futni mikor: nem vagy otthon,vagy aludnál :)
222. edicske
2012. jan. 10. 10:44
Az lenne a kérdésem hogy tapasztaltatok-e már olyat hogy van mikor hajnalban már rohanni kell de volt olyan eset is hogy kettőt ittam és semmi sem történt. Miért volt ez?
2012. jan. 2. 18:48

Szia Éva anyu!

Mivel a mályva tea hashajtó így meg van a veszélye annak,hogy hiába veszed be a gyógyszert,kihajtja belőled a tea.Én vérnyomás csökkentöket szedek,és úgy szoktam,hogy reggel és este beveszem a gyógyszert,és jóval később iszok egy csészényi mályva teát.Lefekvés elött.De háziorvos többet tudna mondani,én csak a saját módszeremet írtam le:)

Ja és ugyanugy hat a csökkentő direkt mértem a vérnyomásom :) Remélem segítettem picit.

2011. dec. 21. 13:14

Erdeklodnek hogy tudna-e valaki segiteni abban hogy szivgyogyszereket szedek es hogy mellette fogyaszthatom-e a malyva teat. Van esetleg karos hatasa? A gyogyszereimet nem kozombositheti?

Koszonom

2011. dec. 21. 13:08

Erdeklodnek hogy tudna-e valaki segiteni abban hogy szivgyogyszereket szedek es hogy mellette fogyaszthatom-e a malyva teat. Van esetleg karos hatasa? A gyogyszereimet nem kozombositheti?

Koszonom

218. ade3888e36 (válaszként erre: 217. - Babuci25)
2011. nov. 24. 10:02
Én már próbáltam. Az első nap kegyetlen volt, de aztán már egész tűrhető. Talán mert nem maradt minek kijönnie.... Valahol azt olvastam hogy egy átlag felnőtt ember beleiben6 kg lerakódott bélsár van. Épp ezért próbáltam ki.
2011. nov. 24. 09:54

Sziasztok!

Én olvasva a történeteket arra a megállapításra jutottam,hogy lehet inni, DE semmi esetre sem hosszú idejig. Én csak annyira szeretném,hogy havonta max 5 nap iszom és hogy salktalanitó hatása is van. Most csalán teát iszok 2- 3 hetente 2-3 napig. Fogyizok és rengeteg vízet iszok most mégis megállt a fogyásom (4hét----7kg minusz )Még ugyanennyit szeretnék fogyni.

216. ChrisTai (válaszként erre: 215. - Ageeca)
2011. szept. 13. 18:52
én imádom ezt a teát :) nagyon segít
215. Ageeca
2011. szept. 13. 16:33

A tea akkor káros, ha nem megfelelően használnod. Ott a használati utasítás hogyan kell alkalmazni!

A team mellett nem kell koplalni! Csupán normálisan kell étkezni, egészségesen, és max akkor hajtatni meg magunkat ha nagyon muszáj!


Birkillnek igaza volt!

214. birkill (válaszként erre: 203. - Genevieve)
2011. szept. 5. 14:06
Az emberi szervezet nem reagál egyformán, mivel külön félék vagyunk. Nem tudom mit rontottál el, de valamit nagyon! Az epével akkor lesznek problémák, amikor koplalás után, közben, adsz egy szép kis étel löketet a szervezetednek. Lehetőleg jó zsírosat, bár egy koplaló szervezetnek tök mindegy mivel terheled meg, a terhelés a lényeg. Tisztán látszik abból, amit leírtál, hogy felszívódási zavaraid vannak, valószínűleg a beleidből kihajtottad a nyálkát és az egészséges baktériumokat. De ezt nem a tea tette veled, hanem te magaddal. Ezért van a használati utasítás.
213. ChrisTai (válaszként erre: 212. - D116a44d35)
2011. aug. 24. 23:43
huh hát nekem gyorsabban hat, megiszom este, és van hogy arra kelek 4-5-6 kor...
2011. aug. 24. 23:35
Nekem többnyire 8-10 órával a megivás után hat. Elég sokat kihoz belőlem. Volt már,hogy fél nap vagy később hatott de volt,hogy nem hatott.
211. ChrisTai (válaszként erre: 210. - D116a44d35)
2011. aug. 24. 22:23
hát igen, másnap nagyon brutál tud lenni :D én minden este iszom, reggel meg a kapszulát veszem be
2011. aug. 24. 22:21
néhány hét kihagyásával. Csak azokon a napokon iszom amikor másnap nem megyek sehova.
2011. aug. 24. 22:20
Én hashajtásra használom mert ritkán járok amúgy wc-re. Van ,hogy anélkül soha. Mondjuk alig eszem és mozgok többnyire ill. folyadék fogyasztás is változó.Meg,hogy el ne hízzak a kevés mozgás miatt.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook