Hajpakolás (beszélgetős fórum)


11. anonim9406 (válaszként erre: 1. - Fanni30)
2021. ápr. 30. 16:07

szia


Ricinus olaj oliva olaj .Drogerias samponoktol es balzssamtol nagy csodat ne varj . hisz tele van mindenfele kemiai tartosito összetevövel a legjobb a hazi pakolas . minel olajosabbat ebben az esetben .de vigyazz mert a tul sok fordithatja zsirosodasra is .


probalt nagy zsirtartalu natur joghurtal es mondom ricinus olaj es oliva olaj kevereket . a tojas a feherje miatt ha az egeszet rakented szarithat is . probald ha mindenkepp tojast is szeretnel bele csak a sargajat es ne tul sokat .pl. nem tudom milyen ahosszu a hajad . de probald a tövetöl az egesz hajadra hisz a tötöl kezdödik a felszivas azon nincs kulsö reteg mint a hajhosszan tehat a tötöl kezdve :


1 tojassarga pl. ,3 evökanal zsirosjoghurt,3 evökanal olaj ricinus oliva ... vagy mindkettö akar ... ha tul sürü pl önsd fel nagy zsirtartalmu tejjel ...ezek azert jok mivel nagy a zsirtartalmuk. turmixold össze vagy keverd össze egy talba meg nem kapsz elegendöt ha nagyon hosszu hajad az aranyokat oszthatod de a tojassal vigyazz abbol is csak a sargajat probalt a zsirtalmu dolgokkal növelni kis olaj bele es kend a hajtövedre fökepp hagyd allni felorat akar 40 percet termeszetesen befoloazva törölkozobe betekerve ne erje levegö amig rajta van es utana rendes hajmosas .

2021. ápr. 30. 15:52

Sziasztok .


Talaltam egy uj regi hajpakolast bar nagyon bizarr es nem is kellemes illatu es eleg maszatos de megeri.


Hozzavalok (akar csak egy receptet irnek: )

1 tojas, 1 dl tej 2-3 evökanal natur nagy zsirtartalmu joghurt , 1 db banan vagy minel jobban összenyomva vagy leve turmixolva , 2 evökanal kristaly cukor es 2-3 evökanal ricinus olaj 3 szerintem siman mehet bele . szaraz lehetöleg ha mar zsiros esetleg koszos a hajunk meg jobban beszivja a fejbör . összekeverünk nyomkodunk mindent hogy egy masszat kapjunk. ezutan a legjobb hajfestö ecsettel minta csak hajat festenenk a tötöl kezdve mindenhova kenjünk . aztan lehet az egesz hajra kenni de ha csak a tövere hasznaltok az se gond ez a hajhagymakraq van fökeppen . ezutan ha megvagyunk a felkenessel 30 percig hagyjuk allni befoliazva es törölközövel betakarva a lenyeg melegen lkegyen tartva amig rajta van ne erje levegö vagy hideg ... en tovabb nem probaltam ki rajta hagyni aki nagyon bator az megteheti . 30 perc utan langyos meleg vizzel öblitjhük le 2-3 percen keresztül majd besamponozzuk es mintha csak hajat mosnank mossuk le . tehetunk ra egy 2 perces hajpakolast ha van otthon amit a drogeriakba lehet kapni. azt is lemossuk es kesz. kicsit pepecs munka es szagra sem egy topp de ha hajat mostunk a samponunkal meg se lehet erezni es nagyon megeri dus puha hajat kapunk valamint mar akar 2-3 alkalom utan joval lecsokkenti a hajhullast mivel vitaminok feherjek tapanyagok kerülnek a fejbörre , ha felkentünk es erezzük szivja fel a tö akkor jol csinaltuk akkor l´kerülnek bele a tapanyagok hetente 1 szer tökeletes hazi hajpakolas es nagyon olcso teljesen bio . többszöri hasznalat heti 1 nel nem ajanlott hajlamos lehet szaritani hajat . a tul sok sem lenne jo.


szerintem nagyon jo de mondom nem egy szep hajpakolas maceras de akinek van türelme ideje az probalja ki nekem mar 1 honap utan az az 4 alkalom utan lathatoan egeszsegesebb lett a hajam nem hullik mint a zaporesö es dusabb selymesebb lett . fontos hogy ez igazi serkentö pakolas meg is vitaminos drogerias hajpakolassal az igazi hogy a haj ne szaragyon ki . ajanlom szamotokra sajat tapasztalat alapjan. baj nem lehet tölle ha lepesröl igy csinaljatok nem tul sok idöt eajtahagyni es egy 2 perces hajpakolassal kimossni . akkor tökeletes lesz .

9. 0c49369de6 (válaszként erre: 7. - Vivuss014)
2010. szept. 21. 06:43
kókusz, jojoba olaj keveréke nedves hajra, kifésülöd alaposan, hagyod hatni, dunsztolhatod is, negyed óra szerintem elég. Majd samponnal lemosod... balzsam is mehet, ha nem tudod kifésülni.. alapos öblítés az fontos!
8. Anda39 (válaszként erre: 7. - Vivuss014)
2010. szept. 20. 19:27
pl. kókuszolajos hajpakolás hajmosás után, aztán lehet óvatosan nekiállni kifésülni a gubancot.
2010. szept. 19. 12:35

Sziasztok.

Nagyon nagyon nehezen lehet kifésülni a hajamat,teljesen össze van gubancolódva hátul. Minden féle drága balzsamot kipróbáltunk már, de nem igazán használt. Van valami házilag elkészíthető ötletetek? :D Köszi :)

2009. máj. 22. 15:05
Ha olajjal kevered el akkor úgy kell elkészíteni mintha majonézt kevernéd ki, hogy egynemű krém legyen belőle ezt én almaecettel mosom le, nagyon jó szerintem :)
2009. máj. 22. 15:04
Én is használok pakolást, de a tojásnak csak a sárgáját használom fel és befóliázom majd egy törölközőbe s becsavarom hogy ne folyjon szét alul
2009. jan. 15. 21:45

Én az Avon-tól használom a planet spa medit. olivaolajos hajpakolást hetente 1x.

Már sok mindent próbáltam, de eddig ez a legjobb!

2008. dec. 24. 16:24

Szia!


Oliva olaj + tojás. Ez segít helyretenni a hajad.

2008. dec. 24. 15:47
Amikor szőkére volt festve a hajam a sárga golfot szerettem, és nagyon be is vállt. Olyan volt a festett hajam mint a gumi, (nyújtani lehetett) és ez teljesen rendbe hozta. Nem tudom lehet-e még kapni, próbáld megkeresni fodrászkellékesnél.
2008. nov. 27. 17:10

Sziasztok!


Nekem sajnos nagyon törik a hajam - száraz, tudtok valami jó hajpakolást? Eddig két félét próbáltam:

a., Gliss Klur-nak mindenféle krémje, samponja.

b., vettem egy frizurás újságot és abba volt egy otthon elkészíthető hajpakolás, tojással. Valóban fényesebb lett a hajam, de a szárazság nem múlt el.


Szóval tudtok valami jó hajpakolást erre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook