Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Hajpakolás

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egyéb sz&e témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

9. irethe2010-09-21 06:43
kókusz, jojoba olaj keveréke nedves hajra, kifésülöd alaposan, hagyod hatni, dunsztolhatod is, negyed óra szerintem elég. Majd samponnal lemosod... balzsam is mehet, ha nem tudod kifésülni.. alapos öblítés az fontos!
(válasz vivuss014 7. hozzászólására)

8. Anda392010-09-20 19:27
pl. kókuszolajos hajpakolás hajmosás után, aztán lehet óvatosan nekiállni kifésülni a gubancot.
(válasz vivuss014 7. hozzászólására)

7. vivuss0142010-09-19 12:35
Sziasztok.
Nagyon nagyon nehezen lehet kifésülni a hajamat,teljesen össze van gubancolódva hátul. Minden féle drága balzsamot kipróbáltunk már, de nem igazán használt. Van valami házilag elkészíthető ötletetek? :D Köszi :)

6. Szutyi2009-05-22 15:05
Ha olajjal kevered el akkor úgy kell elkészíteni mintha majonézt kevernéd ki, hogy egynemű krém legyen belőle ezt én almaecettel mosom le, nagyon jó szerintem :)

5. Szutyi2009-05-22 15:04
Én is használok pakolást, de a tojásnak csak a sárgáját használom fel és befóliázom majd egy törölközőbe s becsavarom hogy ne folyjon szét alul

4. IDAVICA2009-01-15 21:45
Én az Avon-tól használom a planet spa medit. olivaolajos hajpakolást hetente 1x.
Már sok mindent próbáltam, de eddig ez a legjobb!

3. Black Angel862008-12-24 16:24
Szia!

Oliva olaj + tojás. Ez segít helyretenni a hajad.

2. roncsika2008-12-24 15:47
Amikor szőkére volt festve a hajam a sárga golfot szerettem, és nagyon be is vállt. Olyan volt a festett hajam mint a gumi, (nyújtani lehetett) és ez teljesen rendbe hozta. Nem tudom lehet-e még kapni, próbáld megkeresni fodrászkellékesnél.

1. Fanni302008-11-27 17:10
Sziasztok!

Nekem sajnos nagyon törik a hajam - száraz, tudtok valami jó hajpakolást? Eddig két félét próbáltam:
a., Gliss Klur-nak mindenféle krémje, samponja.
b., vettem egy frizurás újságot és abba volt egy otthon elkészíthető hajpakolás, tojással. Valóban fényesebb lett a hajam, de a szárazság nem múlt el.

Szóval tudtok valami jó hajpakolást erre?