Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki tudja mit jelentenek a terheskönyvben a "környezeti kód" által takart számok? fórum

Ki tudja mit jelentenek a terheskönyvben a "környezeti kód" által takart számok? (tudásbázis kérdés)


8. sz30
2012. szept. 18. 12:36

A környezeti kódok:

1-es rubrika a településre vonatkozik, ahol lakik (város belterület, város periféria, község orvossal és védőnővel, vagy nélkül, illetve puszta, major),

2-es rubrika: a lakáshasználat jogcímére vonatkozik: (főbérlet, tulajdonosi, szülőkkel együtt, társbérlet, albérlet, egyéb)

3-as: lakáshelyzet: száraz, nem zsúfolt, összkomfortos, száraz, zsúfolt, összkomfortos, és így tovább egész nedves, zsúfolt, nem komfortosig),

4-es: a nő családi állapota: házas, elvált, özvegy, stb)

az 5-ös és 6-os a pár iskolai végzettsége: egyetemtől az analfabétáig,

7-es a várandós és együtt élő családtagjai kulturáltságára, magatartására vonatkozik: kulturált, értelmes gondostól a nem gondos, nem nevelhetőig.

2011. okt. 20. 08:48
azok adószámok....
2008. nov. 27. 17:23
Erre én is rákerestem, de nem találtam sehol :-) Pedig tök zavaró; igazán jogom lenne tudni, h a védőnő mit jegyezget be a könyvecskémbe!
5. Sz.Csirke (válaszként erre: 4. - Szebinora)
2008. nov. 27. 17:21
Nem tartozik ide, de ilyesmiket miert kerdeznek?
4. szebinora (válaszként erre: 3. - Kedit)
2008. nov. 27. 16:35

Hát ezt sajnos pontosan nem tudom.

Kerestem, de nem találtam máshol sem, hogy pontosan mit takarnak a számok!

Ezeket is csak megjegyeztem, mikor nekem töltötték ki az adatokat!

2008. nov. 27. 15:54

Köszi.

De úgy pontosan, hogy melyik szám mit jelent igy 1-től 7-ig?

2008. nov. 27. 15:46

Pl:

kertes vagy panellakásban laktok,

milyen az iskolai végzettséged, a párod iskolai végzettsége, stb.

2008. nov. 27. 15:29
Ki tudja mit jelentenek a terheskönyvben a "környezeti kód" által takart számok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook