Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki volt már a Szomatoinfra vizsgálaton (hőtérképes vizsgálat)? Tapasztalat? fórum

Ki volt már a Szomatoinfra vizsgálaton (hőtérképes vizsgálat)? Tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


2018. dec. 25. 21:05

Sziasztok!


Vannak frissebb tapasztalatok a vizsgálattal kapcsolatban? Az interneten talált 32 ezres vizsgálati díj túl sok ahhoz, hogy csak úgy belemenjek. Elsősorban emlőprobléma miatt érdekelne a vizsgálat.

12. kristo_f (válaszként erre: 6. - Pirosalma)
2013. febr. 17. 17:20

Miért oszlana szét hő annyira?


Ha gyulladt a füled, fogad,vérnyomás emelkedésed van, bőven érzékelhető kézzel is. A műszereknek meg különböző az érzékenysége, akár távoli égitestek infravörös képét is képesek érzékelni


A műszaki letben is használják sok helyen, ahol igencsak szétoszolhatna a hő és mégis érzékelik

Nézz meg egy lakóház hőtérképét, tökéletesen látszanak hol szökik a hő, pedig az a szabadtéri felét mutatja egy objektumnak

A megállapitásaik viszont sokszor nem fedik a valóságot

11. csakjancsika (válaszként erre: 9. - Mari20)
2013. febr. 17. 16:23
Mari20 ne is haragudj, de akkora butaságot írtál! Persze hogy utána ajánlanak kezelést, hiszen a nevében is benne van hogy ez egy vizsgálat, attól pedig még nem gyógyult meg senki. Nálunk a családból egy kisgyermek volt ilyen Hőtérképes gyermekvizsgálaton, és csak pozitív dolgokról számolt be az anyuka. Olyan csípő izületi elváltozást vettek észre a kisfiánál, amit a kötelező szűrésen nem, és bizony pár év múlva komoly problémák adódhattak volna belőle! Nem kellene a vizsgálatot a kezeléssel összekeverni! :)
10. anyone
2010. szept. 12. 19:15
Az országot járja egy szűrőkamion, és ott is végeznek somatoinfravizsgálatot.Akkor ez egy becsapás?
2010. szept. 9. 14:33

szia drága

Lányom volt hőtérképes vizsgálaton, akkor még azt hittem hogy jó dolog.

Ma már tudom, hogy csak lehúzásról szól.

Utánna ajánlanak kezeléseket.... fizess


Ha meg akarsz gyógyulni, mert valami nincs rendbe

akkor más utat javaslok


ha érdekel kreko.m@t-online.hu keress meg és adok ötleteket a gyógyuláshoz... ingyen

2010. szept. 9. 11:25

Én többször voltam már ilyen vizsgálaton, és jónak tartom.

Tegnap elvittem a szüleimet is, nekik első alkalom volt. Ahová én (mi) járunk, ott nagyon lelkiismeretesek, és olyan összefüggésekre mutattak rá, amit az orvosok figyelmen kívül hagynak.

Rádaásul kiderült olyan probléma is (pl. vastagbél, később látható viszér), amit szerintem még időben kaptak el, így talán visszafordíthatóak, enyhíthetőek a későbbi problémák.

7. Jucus70 (válaszként erre: 6. - Pirosalma)
2010. máj. 30. 16:47
Köszi.
6. Pirosalma (válaszként erre: 5. - Jucus70)
2010. máj. 30. 15:48

Ha van egy intenzívebben működő szövetrész (pl. gyulladás, daganat) a testben, a keletkező hő annyira szétoszlik, hogy a bőr nem fog mérhetően fölmelegedni, a hősugarak pedig minimálisan jutnak csak át a bőrön, a detektorok ehhez nem elég érzékenyek.


Ahhoz, hogy bármit ki lehessen mutatni, a bőrhőmérsékletnek kell megemelkednie, ahhoz viszont nagyon közel kell lennie a kérdéses szövetnek a bőrhöz.

5. Jucus70 (válaszként erre: 4. - Pirosalma)
2010. máj. 30. 15:22
Miért ??
2010. máj. 29. 10:17
Ez a szomatoinfra elég nagy átverés.
3. katácskák (válaszként erre: 2. - Ts)
2009. jan. 4. 04:44

köszi, hogy megírtad a tapasztalatot,akkorel sem megyek.

Hála-Istennek a Szüleidnél nem találtak semmit..

2. ts
2008. nov. 27. 12:01
Anyumék voltak mindketten. Ők nagyon elégedettek voltak vele, én már kevésbé láttam értelmét az egésznek. Én is el szerettem volna menni, de én többet vártam tőle, így nem erőltetem. Nagyon általános dolgokat mondtak nekik, semmi konkrétat. Apumra hozta rá a frászt és "talált" valamit, amivel utánna orvostól-orvosig járkált, de semmi sem derült ki. Kaptak pár felvételt és ott hagytak egy "szatyor" pénzt. :(
2008. nov. 27. 11:48
Ki volt már a Szomatoinfra vizsgálaton ( hőtérképes vizsgálat)? Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook