Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mariann története fórum

Mariann története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mariann története

2016. okt. 8. 08:03
És hogy alakultak a dolgai?
27. 388b941089 (válaszként erre: 26. - F206ecdc8b)
2016. okt. 8. 06:34
Mèg èl.😉
26. f206ecdc8b (válaszként erre: 25. - 388b941089)
2016. okt. 7. 20:03
Nem gond. :) De mi lett Mariannal?
25. 388b941089 (válaszként erre: 24. - F206ecdc8b)
2016. okt. 7. 17:46
Csak kivancsiskodtam, ez szted baj?
24. f206ecdc8b (válaszként erre: 23. - 388b941089)
2016. okt. 7. 17:19
Kiváncsiskodom. Ez szerinted baj?
23. 388b941089 (válaszként erre: 20. - F206ecdc8b)
2016. okt. 7. 07:07
Mièrt bújod a règi fórumokat?
2016. okt. 6. 22:09
2016. okt. 6. 22:00
Egyáltalán él még Mariann?
20. f206ecdc8b (válaszként erre: 19. - 388b941089)
2016. okt. 6. 21:52
Nem. Csak olvastam a fórumot és kiváncsi lettem.
19. 388b941089 (válaszként erre: 18. - F206ecdc8b)
2016. okt. 6. 21:46
Ismerted öt akkorrol?:)
18. f206ecdc8b (válaszként erre: 1. - Mariann)
2016. okt. 4. 10:50
Szia Mariann! Hogy alakult az életed az elmúlt 10 évben? Kiváncsi vagyok.
17. Linde (válaszként erre: 16. - Nebel)
2006. máj. 23. 16:04

Hali Nebel és Mariann!

Itt vagyok én is :) Olvastam a történetedet, csak így tovább. Nagyon édi képeket tettél fel Atiról... Egyébként Barbi barátosnőm hívta fel a figyelmemet a Hoxára, nem volt rossz ötlet...

Üdv mindkettőtöknek: Linde

16. nebel (válaszként erre: 15. - Nebel)
2005. dec. 12. 10:13

Kukuccs!

Még mindig itt vagyok! Csak most olvasatam el, hogy már kiderült, tesók vagyunk. Majcsi fessük át a hajamat!:)))

Nebel

15. nebel (válaszként erre: 4. - Mariann)
2005. dec. 12. 08:48

Kedves Mariann!

Már kezdem remélni, hogy majd anyukaként meghízok, ugyanis nem olyan rossz az "atkincos-koszt!" Sőt!:) Nekem nagyon bejönne, csak már kezdenek rám furán nézni a védőnénik, és kénytelen vagyok KENYERET enni a füstölt husika mellé!!! Szörnyű!

Dög leszek Marcsika mert elárulom magunkat!!! A naplódban nagy ritkán szoktál emlegetni egy Barbit...! Ha akarod befejezheted!?

Puassz! Nebel

14. gyöngyi (válaszként erre: 12. - Mariann)
2005. dec. 9. 17:06

Mariann!

Most adok neked önbizamat!!!Én 166 cm vagyok és jelenleg 67 kiló és hordom a csizmámat ezerrel!!Jaaa! és 45 éves!!! Na????

Tessék felkapni azt a csizmát!!!!

Puszi!

13. kisgé (válaszként erre: 12. - Mariann)
2005. dec. 9. 14:38
Ne legyél gyáva, most már mutogathatod a lábadat is!:))
2005. dec. 9. 13:38

Szasztok!

A csizma még nem volt rajtam, csak mutogattam, milyen dögös... Gyáva nyuszi vagyok egyébként!

Pussz!

11. kisgé (válaszként erre: 10. - Gyöngyi)
2005. dec. 9. 09:21

Hali!


:)

Szerintem a vékonyság egyén függő! Engem is levékonyoznak, pedig most 58 kg vagyok és 162 cm magas. Mariann 48 kg és 155 magas. Van egy barátnőm, 164 magas és 48 kg. Na ő vékony, de szerinte nem. Mindenki máshogy néz ki más súlyoknál. Nekem is van fekete hosszú csízmám és tegnap vettem egy zöldes szürke tök szűk szatén gatyát!:))))) Persze alkalomra, nem tudom, felveszem-e!

10. gyöngyi (válaszként erre: 7. - Kisgé)
2005. dec. 8. 17:44

Szia kisgé!

A nem nagyon vékony csajok is hosszú fekete csizmában járnak!!!(hihi, tavaly még nem mertem volna..)

9. kisgé (válaszként erre: 8. - Mariann)
2005. dec. 8. 17:21

Ja, hogy testvérek vagytok? Ez jó, ezt nem tudtam!:)


Hát remélem bejön a szigor, de az a lényeg, hogy nagyon jól birom!!!


Gyógyulj meg!!!

8. Mariann (válaszként erre: 7. - Kisgé)
2005. dec. 8. 15:05

Szióka!

Na ugye! Én megmondtam! Kis szigorítás, és ugrálnak lefelé a kilók. Utána majd szépen lassan visszatérhetsz a "bűnös" zabkorpás kajszikhoz. (Jaj, tegnap ettem tejbezabit - de fincsi!)

Menni fog, csak kitartás!

Nekem most a megfázás kicsit beleszólt a dologba, mert a gyogyót csak hagyományos kajával tudom bevenni, mert szétmegy tőle a gyomrom. (Pl. kifli). Szerencsémre a centi nem változott, viszon a mérleg most 49 felé közelít.

Nem gond, majd szigorítok, ha vége a torokfájásnak! ...és akkor pá-pá kilók!


Iiigen, ismerjük egymást: tesók vagyunk. ...és általában "piszkáljuk" egymást. Mert mindig ő volt a kis girnya, én meg a gombócmanci. Csak most fordult a kocka!


Várom a fejleményeket!

Pusza: Mariann

7. kisgé (válaszként erre: 6. - Mariann)
2005. dec. 8. 13:44

Szia Mariann!


Most már 4. napja első szakaszozom megint és megdöbbentően jól megy. Nem is kívánom a bűnös zabkorpás és tk lisztes kajáimat!:))

Tudod, mivel 2 hónapja edzem és gyógytornászhoz járok, biztos, hogy változott az izmaim súlya, de nem akarom áltatni magam, hogy ezért jött fel + 2 a leadotthoz képest, holott a leadott kilómból még kettőt akartam legyúrni, de bármit tettem ezelőtt, nem ment le. Most szerintem már a szervezetem megszokta ezt az állapotot-hogy keveset eszem, meg nem hízlalókat és most megint képes változni.

Az az érdekes, hogy centiben max fél centit nőttem a + 2 kg ellenében, így nem estem kétségbe, de szeretném azt a bűvös számot látni a mérlegen, amit kitűztem több mint 1 éve!:)))


Na igen, vékony csajszik már hosszú fekete csízmában járnak!:)))) Láttam én, hogy ismeritek egymást, de ha az ember nem tudja, azt hinné női veszekedés!:)))) Én is szeretek élcelődni ismerőseimmel!:)))) Na neked is hajrá!!!!!!!


Majd mesélek, én hogy alakulok!


Pussz:g

6. Mariann (válaszként erre: 5. - Kisgé)
2005. dec. 5. 12:42

Szia Kisgé!


Én is sokáig szenvedtem (szenvedek?) az utolsókkal.

Visszatértem kicsit az atkins első szakaszhoz, és lazán leugrott még 1 kilócska. (tudom, te SB-t csinálod) Most lazítok kicsit, de ha megint "bekeményítek", menni fog még le.

A fenekemet-combimat tornáztatom (meg a hasimat is) rendesen. Fenékre callan csípőgyakorlat, hogy kicsit kerekebb legyen, és ne olyan lapi (200 mindkét oldalra), combira terpesz-zár (lefekszel, lábakat égnek, és terpeszt zár, jó nagyra 100x).


Ja, és szerintem Nebel kicsit túloz... Elég sűrűn találkozunk, és túl jól ismer. Ki van akadva, mert most 46 a kitűzött cél, és szerinte az már túl kevés. (eredetileg 48 volt a cél, de hát azt már elérztem, és uncsi az élet egy kis "önkínzás" nélkül!) A lábam pedig azért pálcikázta le, mert megmutattam neki a fekete hosszú szárú csizmám...


Ja, és a lényeg: Ne add fel! Le fog menni! Csak kitartás!


Pusza! :)))

2005. dec. 5. 11:13

Sziasztok lányok!


Tetszik ez a párbeszéd!:)))))


Bár csak nekem is pálcika lábaim lennének! Lassan egy éve küzdök az utolsó 2 kilómmal, ami azóta 3 lett.

Mi a tanácsod Mariann?:)))

4. Mariann (válaszként erre: 3. - Nebel)
2005. dec. 4. 17:17

Kedves Nebel!

Igen, tudom, hogy ki vagy!:)

Szerintem nem estem át a pacin!!!

Lehet, hogy csak az irígység szól belőled...

De én így 48 kilósan sokkal jobban tetszek magamnak, mint 66 kilósan, és igenis biztatok mindenkit, hogy tartson ki, és ne adja fel a dolgot!

Te pedig Nebel, csak növeld nyugodtan a feneked, mert lassan úgy nézel ki, mint J.Lo.

Egyébként nem haragszom rád!:) Vigyázz magadra, és a pocidban a kicsidre. ...és ha majd anyuka korodban csinos alakra vágysz, melegen ajánlom neked Atkins bácsi módszerét. Bár lehet, hogy szerencsés alkat vagy...

(A többieknek elárulom, hogy 16 hetes kismama létedre csak 52 kiló vagy!!!)

Pusszant: a csontos s*ggű, pálcika lábú Mariann

3. nebel (válaszként erre: 2. - Sue)
2005. dec. 2. 08:28

Kedves Mariann és Sue!

Mariann remélem tudod ki vagyok... :)

Jó dolog Sue ha valami erőt ad ahhoz, hogy lefogyj, csak át ne essél a ló túlsó oldalára, mint ahogy ezt Mariann tette. Szerencsém volt kedden látni. Hát magyarán szólva a feneke helyén nincs semmi és a lábai azok a kis fogpiszkálók mag abból a semmiből lógnak ki. Hát valami szörnyű!!!

NebelEngel

2. Sue
2005. nov. 3. 15:08

Szia Mariann!


Gratulálok! Igaz én nem az Atkins-t csinálom, de én is szépen haladok. A történeted még több erőt ad:)

2005. okt. 23. 09:46
Minden 2004. március 8-án kezdődött…
Elhatároztam, hogy lefogyok, és semmi nem tarthat vissza. Gyűlöltem a 65,5 kilós testem, és a megjegyzéseket is gyűlöltem, amiket tettek rám. A 152 centis magasságomhoz ez a súly igencsak sok volt. Sőt, nagyon sok. Úgy néztem ki, mint egy hordó.

Ugrás a teljes írásra: Mariann története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook