Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hány éves kortól lehet ezt a köptetőt szedni: Elixirium thymi compositum? fórum

Hány éves kortól lehet ezt a köptetőt szedni: Elixirium thymi compositum? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 26. 12:24
köszi megnézem
2008. nov. 26. 11:44
Ez az oldal nagyon hasznos, ha gondolod nézd meg. Például ha beírod a gyógyszer nevét, amit a doki felírt, itt megnézheted, hogy ugyan az a hatóanyagú gyógyszer mennyibe kerül. [link]
5. 39b7d4550c (válaszként erre: 4. - Kalmár Edit)
2008. nov. 26. 11:09
Köszi szépen!
2008. nov. 26. 10:57

Bemásoltam Neked, hátha segít.

3. HOGYAN KELL ALKALMAZNI AZ ELIXIRIUM THYMI COMPOSITUM FONO VII. HUNGARO-GAL KÉSZÍTMÉNYT?

A készítmény szokásos adagja naponta háromszor 10 ml-t bevenni. Az oldatot a mellékelt mérőpohárral kell kimérni.

Felnőtteknek:

ttaaThymiCompositumHUN-e1.tab

Gyermekeknek és serdülőknek (3-15 éves korig):

ttaaThymiCompositumHUN-e2.tab

A kakukkfű elixír (elixirium thymi compositum) sűrűsége kb. 1,1705g/ml.

A kezelés időtartama:

Felnőttek és 12 év feletti serdülők esetében:

Általában öt nap. Azonban ha a tünetek nem javulnak a kezelés egy hete alatt, vagy a kezelés ideje alatt továbbra is fennmaradnak, esetleg rosszabbodnak, orvosi kivizsgálás szükséges.

Gyermekek és serdülők esetében (3-12 éves korig):

A készítmény öt napnál tovább nem alkalmazható.

3. 39b7d4550c (válaszként erre: 2. - 7934d1ac97)
2008. nov. 26. 09:30

Szia !

Köszi a választ , de csak egy gyerekem van 3 éves :))

Van gyári csomagolt. És csak 400 forint körül van . Állítólag barátnőm mondta hogy nagyon jó . Én eddig vettem a drága köptetőket és szinte semmit nem ér. Talán ez jobb lesz.

2008. nov. 26. 09:19

Szia!


Ez a kakukkfű, megnéztem az adatlapod, a 3 és 7 éves gyerekednek simán adhatod már. Hol vetted?? Patikába kimérték, vagy van gyárilag csomagolt is már??

2008. nov. 26. 08:40
Hány éves kortól lehet ezt a köptetőd szedni Elixirium thymi compositum? A betegtájékoztatón nincs rajt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook