Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a különbség a mályvatea és a most divatos Csala Zsuzsa féle Natúr Varázs tea között? fórum

Mi a különbség a mályvatea és a most divatos Csala Zsuzsa féle Natúr Varázs tea között? (tudásbázis kérdés)


1 2
34. dolfi6
2009. júl. 28. 18:55

Sziasztok!

Nekem bejött mindkettő,a mályva kicsit húzosabb ,mint a natúrvarázs,de jó.Én valamikor egy hétig sem mentem wc-re de mindegyik segített.ajánlom mindenkinek,ja és csak este ittam a munkám miatt.sok sikert!

2009. márc. 31. 08:52
én is ittam a mályvateát ,görcsöket okozott és erős hasmenést.úgyhogy én abbahagytam.
2008. febr. 11. 11:00
Sziasztok!Én még csak 3.-ik napja iszom a teát,és észrevettem a kis dolgok miatt kell sokkal sűrűbben kell WC-re járnom.A nagy dolgok esetére ez még annyira nem igaz.Célom igazán nem a fogyás,mert hál'istennek nem vagyok kövérnek mondható bár persze rajtam is van felesleg,hanem elsősorban a tisztítás és valamiféle méregtelenítés lenne.Már csináltam egyszer-kétszer méregtelenítő kúrát másfajta tísztító teakeverékkel.Kérdésem,hogy a fokozott vízeletürítés is normálisnak tekinthető-e a "natúr varázs" tea fogysztása alatt,mivel ez a hatás az előző kúráknál annyira nem volt jellemző?Hozzászólásotokat,véleményeteket előre is köszönöm!
2008. febr. 6. 13:59
Csala Zsuzsa nyilatkozott a Tv-ben,a teáról,hogy csak pénzért vállalta,és nem is csak attól fogyott!
2008. febr. 6. 12:07

Bárki ihatja ezt a mályva teát?

Milyen erősen hajt meg?

2008. febr. 1. 08:07

Sziasztok!

Én már mindd a kettőbe belekóstoltam. A natúr varázsnak borzasztó íze van , de hát mit meg nem tennénk a sikerért?! Ez számomra is enyhe hashajtó hatással bírt. Utána megpróbáltam a mályvateát az viszont szorulást okozott. Szerintem mindenki próbálja ki a számára szinpatikusabbat! Árbeli különbségek is vannak. Sok sikert! Üdv.

2008. jan. 31. 20:38
én is egy hónapja iszom a NatúrVarázst... semmi siker :( 0 fogyás...
27. famara
2007. szept. 12. 17:31
Milyen kapszulát szedtek a teák mellé?És egyáltalán melyik teát érdemes megvenni?
26. calista (válaszként erre: 25. - Katzka)
2007. szept. 4. 20:11

És meg tudod mondani, hogy milyen diétát csináltál mellé? Mert ez a 4 hónap - 18 kg elég jónak tűnik. ^_^

Ma feltúrtam a teásszekrényt, és ráakadtam a mályvateára itthon, úgyhogy a 13 napos diétával együtt kívánnám alkalmazni. :))

25. katzka
2007. szept. 3. 22:55
Én ittam mindkettőt. A mályvateától 18 kg-ot fogytam 4 hónap alatt, a Natúr Varáz s semmi hatással nem volt rám. De nem vagyunk egyformák, ne felejtsétek el! Véleményem szerint mindkettő jó, csak nem mindenkinek.
24. cusi
2007. aug. 26. 17:49

Sokáig ittam a Natúr Varázs teát,de nem fogytam tőle semmit!Azután áttértem a mályvateára.Ez a tea nemcsak,hogy segít fogynom,de még a belsőmet is kíméletesen rendben tartja!!!!Egyenesen imádom!!!!Minden este iszok belőle egy adagot.Eddig két dobozzal ittam meg,közte 3-4 nap pihenőt tartottam.Azt szeretném megtudni,hogy meddig lehet inni folyamatosan a teát?Ugyanis azt hallottam,hogy 3 doboznál többet nem lehet meginni,mert a szervezetből valamiket kimos!?

Igaz ez?

Ja,és csak ezzel a teával tudok könnyedén nagydolgozni!/Amúgy székrekedéssel bajlódnék,ha a tea nem lenne!/

Úgyhogy én nagyon szeretem!!!!

23. beus33
2007. aug. 5. 14:32
én tavaly október óta iszom a varázs teát, és 20 kg fogytam tőle. nem tettem semmi mást csak naponta megittam az előírt adagot, és kihagytam a kenyeret.napi 1 zsemlével pótóltam.a hasmenés csak addig tart, amíg a szervezeted ki nem tisztul.én jónak tartom és minden nap megiszom,néha dupla adagot is.azt még el kell mondanom hogy előtte az arcom nagyon viszketett, volt olyan hogy nem mertem mkimenni az utcára.mindenféle krémet kipróbáltam, de semmi nem használt. mióta iszom a teát megszünt ez a prblémám. bátran ajánlom mindenkinek:)
2007. júl. 16. 10:26
Csak annyi, hogy más a szinük.
21. emagdi
2007. júl. 15. 18:20

anyukám pont tegnap mesélte, hogy ő kb egy hónapja issza a teát, ugyanúgy eszik mint korábban, és már 4 kilót fogyott.

gondoltam én is veszek egy dobozzal, hátha...

20. Anuk
2007. júl. 15. 17:39

Első napom volt tegnap, hogy kipróbáltam a csodateát. Nos az volt a csoda, hogy túléltem a napot. Este fél tízkor ittam meg (természetesen a mellékelt útmutató alapján készült), de hajnali öt órától háromnegyed kilencig szinte el sem hagytam a mellékhelyiséget.

Gyomorgörcs, hasgörcs, hányás stb. Amit vettem a herbáriában azon egy pasi képe van, és váltig állította az eladó, hogy valamai jogi precedens miatt lett más a doboz.

Most ott tartok, hogy nem tudom mit tegyek. Asztmás vagyok, hipertóniás, epebeteg, mozogni nem lehet csak sétálni, szteroidos az asztma gyógyszerem, és az imák enyhén szólva nem segítenek fogyni. Rengeteg mindent kipróbáltam, de lehet ezt is fel kell adnom.

19. maya1 (válaszként erre: 10. - Marti01)
2007. máj. 21. 18:24
Az a gáz, hogy én is iszom kb. 2 hónapja, egy dekát sem fogytam...viszont ha abbahagyom, akkor meg székrekedésem lesz...elég ördögi kör! Most nem tom mit csinálja, kipróbáljam a mályva teát, vagy iszogassam még a natúr varázst...
18. Cinka
2007. ápr. 23. 09:31
Gondolom, lefogyott diétával, aztán ezt meglovagolta a teás bagázs és jó pénzért rávették a reklámozásra. Aztán valami gebasz támadt, mert hamisítják is a teát és most kellemetlen a dolog.
2007. ápr. 23. 09:24
Én is azt olvastam, hogy nem a teától fogyott le. Szegény, mostanában másról nem is kérdezik, csak a "csodateáról" faggatják...
16. Cinka
2007. ápr. 23. 08:12
Épp most beszél Csala Zsuzsa arról a Mokkában, hoy nem a teától fogyott le és pereskedés alatt áll a dolog!
15. maca29 (válaszként erre: 6. - Virágoskert)
2007. ápr. 17. 12:36
virágoskert! Csak a tea fogyasztástól fogytál le, vagy mellé még diétáztál és/vagy tornáztál is? A natúr varázs teát egyszer kipróbáltam, de borzasztó görcsöt okozott, a mályvateát viszont még nem próbáltam.Talán majd ezután.
14. ailkal
2007. ápr. 16. 13:24
A Naturvarázs tea dobozán van egy telefonszám azon rendeljetek az biztos eredeti!(és jó az ár)
13. ailkal (válaszként erre: 10. - Marti01)
2007. ápr. 16. 12:56

A Natúrvarázs tea dobozán látható"férfi"nem vette meg a tea gyártási jogát,hanem ő fejlesztette ki!

Igyhát valóban ez az eredeti készítmény.

12. 9778ca1817 (válaszként erre: 10. - Marti01)
2007. ápr. 11. 12:43
mind a kettőnek uaz az összetétele (én legalábbis úgy láttam a dobozokon)
11. 9778ca1817 (válaszként erre: 5. - Solya75)
2007. ápr. 11. 12:40
miért, hányszor szeretnél reggelente?:))))
2007. ápr. 10. 21:40

Sziasztok!

Januar ota iszom a teat, de semmi, azonkivul, hogy hasmenesem van. Ha abbahagyom par napra, akkor meg szorulasom van. De semmit sem fogytam.

A boltokban csak olyan teat lehet kapni, amin egy ferfi feje lathato, azt mondjak, hogy az illeto megvette a jogot. De amit itt rendeltem,interneten, azon is egy ferfi feje lathato, es ra van irva, hogy eredeti!!! Na, most hogy legyek okos?????

2007. ápr. 10. 15:13

Sziasztok!

Talán négy doboz NaturVarázs teát ittam meg, jó volt, bár fogyni egy dekát sem sikerült! Most abba kellett hagynom, mert brutál magas a vérnyomásom. Sajnos. Pedig nagyon bíztam benne, mert amúgy is keveset eszek, 3x sportolok, de a kilóim brutálok. : (

8. Cinka (válaszként erre: 6. - Virágoskert)
2007. márc. 25. 04:15
Felcsillantottad a reménysugarat, én is a mályvateát próbálom.. Semmit nem változtattam a sajnos nem túl egészséges étrendemen, mozgás annyi, hogy jó időben bokasúlyokkal felszerelve 2-3 óra tempós séta a babakocsival...Eredmény: feljön rám egy addig szűk nadrág. Folytatom a teát mindenképpen, nekem nem okoz hasgörcsöt, és túlzott hasmenést sem. Egy csészével, egy filterrel iszom este.
2007. febr. 24. 20:44
Csala Zsuzsa féle teáról nem is hallottam:)
2007. febr. 24. 20:42

Én a mályva teát iszom most már közel két éve, igaz, fél éve már nem iszom minden este. Én esküszöm rá!

Egy év alatt leadtam közel 20 kilót! Nem fogyókúráztam, nem éheztem, semmit nem tiltottam meg Magamnak! Csak teáztam:)


Jól érzem Magam a bőrömben, a lelkivilágom mosolyog!:)))


Sok sikert!

2007. febr. 22. 13:19

sziasztok!


a segítségeteket kérném: mennyire hatásos a mályvatea?Én 3 napja kezdtem el, nem mondhatnám, hogy alaposan meghajt, reggelente megyek el max. 2-szer wc-re...mit gondoltok, érdemes folytatnom, vagy váltsak már teára?ha igen, melyiket ajánljátok?

köszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook