Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi lehet az oka annak, hogy az msn-ben a beszélgető partnerem nem látja a fényképem? fórum

Mi lehet az oka annak, hogy az msn-ben a beszélgető partnerem nem látja a fényképem? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 2. 15:18

hát... több oka is lehet, bár szerintem nem az msn en a hibás...az msn en "fajtája" mind1.. lehet 8.0,8.5 vagy 9.0 ás is... csak egyszerűen : beállítások/ megjenítő kép váltása és ott tallózhat is és ott is lehet bejelölve az, hogy ne jelenítsen meg képet. ennyi :D

de am a letoltes.com- on leszedheted azt amit te szeretnél :D

2008. nov. 24. 18:49
Köszönöm a válaszokat.Másik msn-t töltött le, és most már oké,ő lát engem.Most azzal vagyunk bajban,hogy ő hogy rakhatna fel képet, hogy én is lássam.Nem olyan az msn-je mint az enyém,így nem tudok neki segíteni
2008. nov. 23. 21:11
tudnátok valami konkrét msn letöltést ajánlani,ahol már az új msnt lehet letölteni?esetleg a számát, vagy ha van betűjelét az új variációnak?
2008. nov. 23. 19:59
Új live msn kell neki is!
2008. nov. 23. 19:41

Nem "jó" program van neki feltelepítve. A régi msn programoknál még nem voltak képek. Telepítse a legújabbat, az a biztos:-))


Itt egy link, nézz szét itt:


[link]

2008. nov. 23. 19:36
Mi lehet az oka annak, hogy az msn-ben a beszélgető partnerem nem látja a fényképem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook