Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Álmatlan pocakosok fórum

Álmatlan pocakosok (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. nov. 4. 10:31

madar6, már biztos rég szültél azóta... :)

Nekem is sokat égett a gyomrom, nem tudtam tőle aludni, és az egyetlen, ami segített a Rhennie volt. Mindig bekaptam 1et lefekvés előtt, meg ha felébredtem éjjel, akkor is. Azután a szüléssel minden rendeződött...

2008. aug. 24. 21:55
Én meg 9 hónapig mindig aludtam volna, bárhol, bármikor, bármilyen helyzetben képes lettem volna aludni, nem volt film, amit este végig bírtam nézni, az első 15-30 perc után elvágták. Még császár előtti nap is aludtam egész délután, egész éjjel, utána délután is. Aztán átment, elmúlt.
3. Sz.Csirke (válaszként erre: 2. - 17b4718bd7)
2008. febr. 8. 02:44

Aludjon ulve.

Ez a legrosszabb resze az en terhessegemnek is, de legtobbszor a kalcium ragotabletta segit. Mikor nem, akkor marad az ules. Neha a wc-re menes is segit, ha az a gond, hogy tulsagosan tele vagy valamivel, es nincs hely a gyomrodnak.

2008. febr. 1. 09:04
És akinek első perctől ég a gyomra és rettentően fáj az mit tegyen mikor mindent meg próbált már és semmi nem használt?
2006. szept. 15. 13:57
A terhesség utolsó hónapjaiban testi és lelki okok akadályozhatják a nyugodt alvást. A probléma megszüntetéséhez természetes gyógymódokat is igénybe lehet venni.
Az álmatlanság a terhesség egyik tipikus panasza. A helyzet a harmadik trimeszterben lehet a legrosszabb. Ebben az időszakban ugyanis a leendő anyuka szervezete nagy mennyiségű hormont(elsősorban progeszteront) termel, amely módosítja a központi idegrendszer működését, és ezzel izgalmi állapotot idéz elő.
El kell fogadnunk, hogy a terhesség megváltoztatja az életünket, és ezen belül az alvási szokásainkat is. Lelkileg készüljünk fel arra, hogy ezentúl lefekvés után nem fogunk azonnal elaludni. Ez az első lépés a nyugodt álom felé.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook