Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Fehérjepor

Kategória: Összes fórumtéma » Diéta & fitness » Más diéták

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. Béé172008-11-28 10:33
Hmmm...akkor anyagcsere felgyorsítására mást használok...pattik nem kellenek...

4. ericika2008-11-25 08:45
Én ilyen fehérjepor-turmix diéta segítségével fogytam le augusztus végétől 10 kilót. Ennek nevét a hoxás fórumon nem szabad kiírni. Itt a jojóra sokkal kisebb az esély, és éhes sem vagy.

3. Tiko812008-11-25 00:48
Szia!
Elvileg felpörgeti az anyagcseréd!
Gyakorlatban annyit tapasztaltam, hogy tele lettem pattanással...
Azt mondják az egyik legjobb ár/érték arányú a 100% whey protein professional a Scitectől. Ez már aszpartam mentes. De szétnézhetsz a Biotech háza táján.
Nem értek hozzá, de valahol olvastam, hogy elvileg a savó a tejipar mellékterméke, és, mivel csatornába öntése környezetszennyezés és fizetni kéne utána, hát inkább por alakban eladják a testépítőknek...
Lehet, hogy igaz, de lehet, hogy lobbi, vád a BIO-BIZNISZ képviselőitől! Ki tudja...

2. Béé172008-11-22 23:39
Senki? :)

1. Béé172008-11-22 18:11
Sziasztok!

Diéta mellett mennyire hatásos a fehérjepor?
Tudtok ajánlani esetleg valamilyet aminek tűrhető az ára?