Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2007-ben esküvő fórum

2007-ben esküvő (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1172. CsillagTM
2011. aug. 18. 21:12

látom, csöppet behalt a fórum, de hátha jár még erre valaki, a segítségeteket kérném. nem nagy dolog, ide kellene írni 1-2 mondatot:


[link]


nagyon köszi előre is, a többiek nevében!

1171. CsillagTM
2011. febr. 15. 22:48
csajok, hátha jár még erre valaki...tudnátok ajánlani esküvői videóst normális áron? legjobb lenne Borsodban, de ha nem ott, az se baj. köszi!!
1170. gpetra (válaszként erre: 1169. - Gardiedi)
2007. szept. 27. 11:49

Köszönöm. :)


Ma hívom a dokit, ő majd megmondja, hogy mikor kerítünk sort az utolsó beavatkozásra. Nem tudom, hogy ettől tartok-e jobban, vagy atól, hogy vissza kell mennem a munkahelyemre. :(


Elhiszem, hogy vágytok a babára, de majd összejön, csak nem szabad rajta stresszelni.


Szikával kapcsolatban én is erre gondoltam, de majd biztosan jelentkezik ő is.

1169. gardiedi (válaszként erre: 1167. - Gpetra)
2007. szept. 26. 18:48

Gratulálok az unokahúgodhoz!!!


Remélhetőleg hamarosan csak egy rossz álom lesz neked ez a kórházasdi.


Mi jól vagyunk, most már nagyon vágynánk babára...de majd alakul:)


Szikát biztos sokat dolgoztatják a munkahelyén, mert régen írt, még tartozik nekünk egy beszámolóval:)

1168. gpetra (válaszként erre: 1166. - Gardiedi)
2007. szept. 26. 09:03
Veled mi a helyzet? Jól vagytok?
1167. gpetra (válaszként erre: 1166. - Gardiedi)
2007. szept. 26. 09:03

Szió!


Velem minden rendben, várom az utolsó beavatkozást, hogy vége legyen ennek az egésznek. Hangulatom alakulóban, már majdnem visszatért minden a régi kerékvágásba.


És megszületett az unokahúgom!!!, aki egy csodálatos kis tündér.

1166. gardiedi
2007. szept. 25. 18:46

Sziasztok, mi van veletek lányok?

Vagyis asszonyok:))) Hú de utálom, ha ezt mondják:)

2007. szept. 10. 21:17

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, viszonylag gyorsan!!!!


Help! Help!


Október 13-án lesz az esküvőnk, a termet mi szeretnénk díszíteni. Van lufi is He-palack is, csak az a gond, hogyha felfújjuk a lufit (teszteltük), hamar kijön belőle a hélium. Nem tudjátok véletlenül, hogy a profik mit használnak (lufidekorosok)? Spéci lufit, vagy valami kencét rá???

Nagyon fontos lenne....

1164. Orsy27 (válaszként erre: 1161. - Szika)
2007. szept. 4. 19:48
Sok-sok boldogságot kívánok Nektek, s hosszú, boldog közös életet! :DDD
1163. gpetra (válaszként erre: 1161. - Szika)
2007. szept. 4. 11:34

Már nem tudtam elképzelni, hogy hova tűntél. :) Azt hittem, hogy nászúton vagytok.


Nagyon szépek vagytok a képen! Örülök, hogy minden jól sikerült. Ha majd újra lesz kedved nekiállni a beszámolónak, akkor mi is többet fogunk tudni. :) De emiatt aztán ne fakadjál sírva!!!

1162. gardiedi (válaszként erre: 1161. - Szika)
2007. szept. 3. 20:47

Jaj, de édesek vagytok ezen a képen!

Nagyon szép voltál és örülök, hogy minden jól sikerült!


Gratulálok mégegyszer!

1161. szika
2007. szept. 3. 19:06

Írtam egy csomót, és minden elszállt.

Most fakadtam síra..mindegy. Most nicns edvem újra kezdeni. fantasztikus volt minden jól ment.


Petrus!

Gyógyulgass, hagyd magad kényeztetni. Háa az égnek, hogy túl vagy rajta.


MIndenkinek köszönöm a szprítást, és hogy gondoltatok rám.

Az első elkészült képet feltettem, majd jön a többi is.

A beszámolót meg haamrosan, amint újra elsz erőm rá. :)))))

1160. gpetra
2007. szept. 2. 19:20

Sziasztok!


Köszönöm a drukkot. :)


Szika beszámolóját én is várom. Szépen megasszonyosodunk itt lassacskán mindannyian. :)

1159. gardiedi (válaszként erre: 1157. - Gpetra)
2007. szept. 2. 12:12

Szia!


A lényeg az, hogy túl vagy rajta végre!!!! Gyors felépülést Neked!


Jaj, alig várom Szika beszámolóját!

1158. Orsy27 (válaszként erre: 1157. - Gpetra)
2007. szept. 1. 18:52

Szia Petra!


Mielőbbi gyógyulást kívánok Neked, szorítok, hogy hamar felépülj! Minden jót! :DD

1157. gpetra
2007. szept. 1. 11:25

Sziasztok!


Drága Szika! Nagyon sokat gondolok Rátok a mai napon, hogy minden csodálatosan szépen sikerüljön. :)


Off. Tegnap engedtek haza, a műtét urológiai szempontból sikeres volt, de nem volt komplikációmentes, így volt egy kis intenzív osztály is. Most lábadozás, erősödés és felejtés.

1156. gardiedi (válaszként erre: 1154. - Szika)
2007. aug. 31. 19:54

Szika!


Élvezd ki a holnapi nap minden egyes pillanatát, ne idegeskedj, ne törődj anyósékkal sem...Csak magatokra figyelj!

És gyere a beszámolóval:)


Nem tudom mi van Petrával, gondolom lábadozik, biztosan jön majd.

1155. Orsy27 (válaszként erre: 1154. - Szika)
2007. aug. 31. 07:38

Szia!

Minden rendben lesz, majd meglátod! Gondolok Rátok, szép időt, és minden jót kívánok a holnapi naphoz! :D

1154. szika
2007. aug. 31. 07:04

Holnap férjhez megyek. És szerencsére ma már napsütésre ébredtem..mert ha nem..... :)


Szorítsatok, hogy minden rendben menjen. Bár a sminkesnek lesz dolga: tegnap egyszerre kaptunk GAbival valamiért...és siekresen belekapott a szemöldököm alatt a szemembe..lehúzta róla a bőrt..tegnap még nem látszott..ma már varas. :(((

1153. szika (válaszként erre: 1152. - Gardiedi)
2007. aug. 27. 09:43

:))) Azt elhiszem. :)


Sikerült neki, minden rendben volt? sokat gondoltam rá.


Mi is nagyon a finisban vagyunk..már csa 5 nap.

Minden megvan szinte már..a csokromat és a kocsidíszt és GAbinak a bokrétát kellene megrendelnem ma. A sütiket, tortákat elrendeztem.


Nagyjából minden megvan. Úgyhogy már csak izgulunk...igaz, hogy ma még cipészhez viszema cipedlimet..remélem még a éten meg tudja csinálni.


Nyűglődünk. :)))) Utána majdcsak jobb lesz. Megmondták az angyalok is, hogy ne tojjak be, rendben lesz minden, úgyhogy most erre koncentrálok.

1152. gardiedi (válaszként erre: 1151. - Szika)
2007. aug. 25. 17:35

Szia!


Na, hogy álltok a szervezkedéssel?


Petra is túl van már a műtéten...


Nekem már olyan távolinak tűnik az esküvőnk..mégegyszer szeretnénk:)))))))

1151. szika (válaszként erre: 1150. - Piccur)
2007. aug. 21. 18:50

Szia!


Nekem is 2 hét..pontosabban már nincs is annyi :)))


Én nem tudtam, hogy a gyertyafénykeringőnek külön zenéje van..azt mondták, hogy azt választunk oda, amit csak szeretnénk. :)))

1150. piccur
2007. aug. 20. 12:28

sziasztok:))))

két hét múlva lesz az esküvőm, és azt szeretném kérdezni, hogy a gyertyafénykeringő zenéjét honnan tudnám megszerezni.

1149. gpetra
2007. aug. 16. 10:44

Szia Szaffi!


Megnéztem a naplódat, nagyon szépek voltatok. :) Örülök, hogy minden jól sikerült. :)


Sok boldogságot!

2007. aug. 16. 10:25

Sziasztok!


Álomszép volt az esküvőm és a nászút is!!

Mindenkinek hasonlóan csodálatosat kívánok!

Ha segíthetek valakinek esküvői dolgokkal kapcsolatban, szóljatok bátran!!!


Pussssz

1147. gpetra (válaszként erre: 1146. - Szika)
2007. aug. 16. 10:11

Kár...pedig már nagyon kíváncsi voltam. Akkor egy ideig nem fogom látni, mert jövő hét szerdán műtenek. Majd utána meglesem. :)


Ayaég, már csak két hét?! Tudom, hogy mikor lesz :), csak annyira meglepett, hogy így elrohant az idő.


Gyönyörű a csokor! Jó választás.

1146. szika (válaszként erre: 1145. - Gpetra)
2007. aug. 16. 09:00

:))) Nem, sajnos most többet kell várni, és csak kedden délelőtt. De nagyon izgulok.

Sikerült elintézni a lányoknak a fodrászt, sminkest.

Én ma hívom a csajt a próbasmink miatt. Hétvégén jönnek nagynénémék, és akkor megcsináljuk a próbafrizurát is..és végre befestjük a hajam..már tragikus,a hogy kinéz, de az esküvő előtt nem lehetett, mert akkor a "nagy napra " megfakulna picit, és az nem szép...de ugye hétfőtől már nem teljes 2 hét van csak hátra. :))) NAgyon izgulok..és persze teljesen hihetetlen.

Holnap megyek a vendégkönyvért Pestre, és akkor evszek amgamnak harisnyákat is, és megpróbálok még egyszer körülnézni cipő fronton. :) Hátha...végülis a remény hal meg utoljára :))

És veszek valami maslit, kéket, emrt az ugye jól fog jönni. :))


És jövő héten mennem kellene GYarmatra is, mert a nagynéném látott nekem való bodyt a ruha alá, ha lecserélem amjd a mídert.


Egyelőre ennyi hír van..amint lesz valami írok.

Ja és a napómba felrakom a választott csokor képét.

1145. gpetra (válaszként erre: 1144. - Szika)
2007. aug. 15. 10:58

Az enyémet 3000 Ft-ért kötötte a virágos. :)) És nagyon szép volt. Mondjuk ha "rendes" esküvőnk lett volna, akkor kicsit díszesebbet köttettem volna.


Milyet szeretnél?


Holnap lesz a ruhapróba, ugye?

1144. szika (válaszként erre: 1139. - Gpetra)
2007. aug. 15. 10:55

Külkereskedelmi szakjogász..és szintén Miskolc. :) nem tudok elszakadni.



Ki kellene választanoma csokromat, emrt leöl a dekoratőr csaj.. :( de nem találok olyat, ami igazán tetszik..ami tetszik,a z meg túl drága. :(

1143. gpetra (válaszként erre: 1141. - Gardiedi)
2007. aug. 11. 09:26
Na látod. :) És még mennyi minden van ezeken kívül. Pffffffffffff.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook