Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mióta megszültem a kisfiamat, ritkán vagyunk együtt. Ez már öt éve volt, mit csináljak, hogy kívánjon? fórum

Mióta megszültem a kisfiamat, ritkán vagyunk együtt. Ez már öt éve volt, mit csináljak, hogy kívánjon? (tudásbázis kérdés)


19. 71molly (válaszként erre: 16. - 52d67c6df3)
2008. dec. 10. 12:46

evel en is egyet ertek....csak a kozepebe...

vagy minden hm... vagy semi

18. Holly (válaszként erre: 17. - Fd931e7453)
2008. nov. 22. 18:58

Akkor mire vársz még?

Így nem akarhatod leélni az életedet mellette!

17. fd931e7453 (válaszként erre: 14. - 6c5f346e46)
2008. nov. 22. 18:49
már probáltam 1 évig birta aztán kezdödöt elöröl minden.
16. 52d67c6df3 (válaszként erre: 3. - Fd931e7453)
2008. nov. 22. 18:21

Ha visszautasít, akkor vele van a probléma.

Nagyon figyelj a külsődre, legyél csábító.

Ha ezután is elutasít, akkor keress mást.

15. 6c5f346e46 (válaszként erre: 13. - Hisztikirálynő)
2008. nov. 22. 17:59
én is igy voltam,az volt gyötrelmes elkezdeni,aztán volt olyan is,hogy jó volt...de volt olyan is,hogy bealudtam...aztán volt a két hét sértődés,sajnos csak két hét...életem legszebb két hete volt...
14. 6c5f346e46 (válaszként erre: 9. - Fd931e7453)
2008. nov. 22. 17:57

akkor szerintem nem veled van a baj,az alkohollal nem versenyezhetsz...vagy mégis???

én hasonló cipőben jártam,megszületett a lányunk,mi pedig szép lassan elhidegültünk egymástól,bár nálunk nem volt alkohol,csak balhé balhé hátán....és 7 év kinlódás után szépen elváltak utjaink....nekem azóta van új kapcsolatom és sokkal jobb,mint a házasságom volt...te ugyan annyi idős vagy mint én,ne add fel a reményt,ha vele nem megy,hát majd megy mással..nekem sikerült...mentsd a menthetőt vagy add fel és kezd újra,én is azt tettem,szintén egy gyerekkel...

anyukám szokta mondani,hogy apu annak idején ivott,és már kezdtek eldúrvúlni a piálásai... akkor anyukám válasz út elé állitotta aput,pia vagy a család...a családot választotta...próbáld meg te is válaszút elé állitani...sok szerencsét nektek...

2008. nov. 22. 14:59

Sziasztok!

Nálam is volt ilyen időszak, szülés után. Fogamzásgátlót kezdtem el szedni, ami teljesen nullára csökkentette a libidómat. 1 évig szedtem, mire rájöttem, hogy mi a baj. Azóta abbahagytam, a vágyam is visszajött, de nem olyan, mint régen (a baba vállalása előtt) volt. Periodikusan hol van kedvem, hol nincs. Hálistennek a férjem megértő ilyen téren, nem követelőzik.

Viszont, azt nem merném bevállalni, hogy több héten keresztül nem fekszem le vele, mert attól félnék, hogy máshol, másvalakivel éli ki a vágyait, pedig tudom, hogy nem olyan fajta.

Egyébként velem az a helyzet, hogy a szexet csak elkezdeni nehézkes (míg ráveszem magam a dologra), utána már megy minden mint a karikacsapás, és utólag nem is értem, hogy miért nem akartam annyira.


Egyébként Holly tökéletesen összefoglalta a lehetséges megoldásokat szerintem.

12. Holly
2008. nov. 22. 14:43

Hát csajok,

nem akarlak elkeseríteni benneteket, de ez nem csak rajtatok múlik.

Nekem a volt férjemmel kínkeserv volt a szex, 100%ban nyűgként éltem meg.

A mostani párommal teljesen elletéte az egész. Vele imádom, és az isten is egymásnak teremtett bennünket - az ágyban is:)

De míg nem találkoztam vele, a szex csak egy szükséges rossz volt.

11. Afrodita (válaszként erre: 10. - Lizabella)
2008. nov. 22. 13:58

Szia!

Sajnos én is ebben a cipőben vagyok, egyáltalán nem kívánom, pedig a párom tudom igényelné... Fél éve szültem, nem tudom azóta mi lett velem..

Azelőtt sem voltam valami nagy étvágyú, de most meg szinte 0 a vágyam.

2008. nov. 22. 13:13

Sziasztok.

Nekem van egy 3 éves és egy 18 hós babám.Sajnos én se "kedvelem" szülés óta a szeretkezést.De nem tudom miért:-((((

Mindig az jár az agyamba,hogy ez miatt fogom elveszíteni,de nem tehetek róla ez se kedvelteti meg velem.

Tudtok mondani erre valamit?

9. fd931e7453 (válaszként erre: 6. - Holly)
2008. nov. 22. 13:07
köszönöm a tanácsot amugy sose voltam vékony mindig molett voltam de megprobálom a tanácsaidat de az is okozhatja hogy nem kiván hogy az italt jobban szereti mint a szexet
8. Holly (válaszként erre: 7. - 580dbd446c)
2008. nov. 22. 09:29
Nem irigyellek :(
2008. nov. 22. 09:00
Valaki tudja milyen a szex egy vízszerelővel? Mert a férjem az, és én már elfelejtettem! :S :P
2008. nov. 22. 08:24

Szia Angi,

Nálunk csak a gyakoriság rovására ment gyermek az elején, de mostmár minden ok, és a lányom két éves. Nem sok részletet írtál, de azért adok néhány jó tanácsot.

1. Adj magadra. Ne felejtsd el, nem csak anya vagy, hanem parnter és NŐ is. (Ha híztál, fogyj vissza, ne öltözz hanyagul, stb.)

2. Legyen együtt gyerek mentes időtök, amikor egymással foglalkoztok. Szerintem a jó szex alapja a kommunikáció. Ahol a kommunikációval gond van, ott más területen is felüti a fejét a baj előbb-utóbb.

3. Újíts be egy kicsit. Használd a szexuális fantáziád (vagy az övét)

4. BESZÉLJETEK A SZEXRŐL TABUK NÉLKÜL. Mi jó, mi rossz, mit szeretnél, ő mit szeretne, vagy mi az ami csak fantázia :)

Hát remélem segítettem.

5. a445f073a9 (válaszként erre: 3. - Fd931e7453)
2008. nov. 22. 08:02
Hát akkor vagy beletörődsz, vagy keresel más megoldást.:)
2008. nov. 22. 08:00
Egy pasi ismerősöm ugyanígy járt. Miukor a lánya megszületett onnantól kezdve a felesége nem volt hajlandó vele lenni. 6 évet kínlódott végig, míg egy kedves rokon a feleség fülébe duruzsolta, ha így csinál továbbra is, akkor megcsalja a férje. Addigra már a dolgon szegényke túl volt, mert igényei neki is voltak. Ha otthon nem, akkor máshol. S erre a duruzsra engedett az asszony, de nem jó szájízzel. Hogy azóta mi van velük, nem tudom, de együtt vannak.
2008. nov. 22. 07:41
ez a baj hogy én többször is probálkozok és viszautasit
2008. nov. 22. 07:38
És Te kívánod?:)
2008. nov. 22. 06:50
Miota megszültem a kisfiamat ritkán vagyunk együtt ez már öt éve volt mit csináljak hogy kivánjon

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook