Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Citológiai vizsgálat során, kóros sejteket találtak. Mit jelent ez? fórum

Citológiai vizsgálat során, kóros sejteket találtak. Mit jelent ez? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 21. 14:40
Biztos nem lesz gond,bár tudom könnyű az ilyet mondani.
6. tixtina (válaszként erre: 5. - Reni8018)
2008. nov. 21. 14:32

Köszi.Próbálom nyugtatni magam.Az zavar,hogy két évvel ezelőtt csináltattam egy szűrést,akkor 3 hónapos terhes voltam.Két p0-után,lett egy p3.

Aztán megismételték,az p2 lett.Azóta nem voltam dokinál,mert az orvosom külföldre távozott,és csak most szántam rá magam,nagy félve,hogy keresek másik orvost.Kedden megyek,meglátom mi lesz.

5. reni8018 (válaszként erre: 4. - Tixtina)
2008. nov. 21. 14:18
Na akkor nem én vagyok egyedül ilyen örült??Dettó ugyanilyen vagyok beszari,és mindenféle betegséget magába beszélő.Nyugodj meg tuti nincs olyan nagy gond,kezelnek és nem lesz baj.
4. tixtina (válaszként erre: 3. - Reni8018)
2008. nov. 21. 14:12

Igen,nálam is mindig találtak gyulladást.

Reménykedem,hogy semmi komolyabb.Az a helyzet,hogy nagyon pánikos vagyok,és hipochonder.sajnos:-(

2008. nov. 21. 14:11
Nekem is mindig találtak valami korósat a citologián,bár p2-es volt gyulladással.Kaptam rá kúpot,vagy gyógyszert és ezzel el volt rendezve.Most készülök én is dokihoz jővő csütörtökön de én is bevagyok tojva hogy megint talál valami korosat.
2008. nov. 21. 14:07

Ma felhívott a nőgyógyászom,és közölte,hogy a citológiai vizsgálat során,kóros sejteket találtak.

Nagyon megrémültem.Mikor rákérdeztem,pontosan mit jelent,azt válaszolta,hogy nem rosszindulatú elváltozás,de kezelni kell mindenképpen.

Szerintetek mi lehet ez.? Kóros sejt,tudtommal elég rossz előjel.Ha valakinek volt hasonló problémája,és megosztaná,megköszönném.

2008. nov. 21. 14:04
Kóros sejtek............

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook