Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek a diéta miatt késhet a vérzés? fórum

Szerintetek a diéta miatt késhet a vérzés? (tudásbázis kérdés)

2008. nov. 24. 12:02

Sziasztok.

Újra itt, zűrös volt a hétvége, de végre tegnap megjött. Úgyhogy minden oké.

12. lully (válaszként erre: 11. - Welker Melinda)
2008. nov. 21. 22:03
Bocsi, közben elmentem egy kicsit dolgozni. Az áruházban nem vagy egyedül?! Na, mit mondott a dietetikus?
11. Welker Melinda (válaszként erre: 10. - Lully)
2008. nov. 21. 11:30
Régen szinte mindentől (10 éve vagyok benne) ma már csak az egyedülléttől. Például be nem mennék egy áruházba vagy bevásárlóközpontba egyedül az tuti.
10. lully
2008. nov. 21. 11:13
Nem rosszindulatólag kérdeztem, hanem pont ellenkezőleg! Tudom, milyen az, ha ez ember megkíván egy kis finomságot, és ha belefér, meg is kell enni, különösen ennyi idő után. Attól nem dől össze a diéta, viszont a depit legalább blokkolja egy bizonyos ideig. Megkérdezhetem, mitől szoktál bepánikolni?
9. Welker Melinda (válaszként erre: 8. - Lully)
2008. nov. 21. 11:06
nem fogok hazudni volt amikor megkívántam valamit, de legalább arra vigyáztam, hogy azt délelőtt egyem. Biztos ez is betett. Ép most fokunk menni (barátnőmmel) dietetikushoz, hogy állítson össze egy étrendet, mert az is rossz hogy nem tudom mikor mit egyek. 6 után mondjuk már semmit.
2008. nov. 21. 10:52
Hát igen, ha tényleg tutira betartod, elég karcsú az a másfél kiló ennyi idő alatt, viszont a depidet felerősítheti. Néha egy falat nasi?
2008. nov. 21. 10:46

Hát őszintén megmondom ne üssetek meg, de nem szeretnék másra gondolni.

Amikor a pici fiunkkal voltam várandós akkor azt hittem megdöglök, pedig az élet legszebb élményének kellett volna lennie.

Az első terhességem tök jól ment a másodiknál olyan pánik rohamaim voltak hogy azt hittem direkt engem ver az ég. Egy újabb terhességtől félnék mert még ez nagyon bennem él és ezért paráztam be mint állat.

Ja a diétám meg hát tökre tartom mégis csak 1,5 kg ment le a másfél hónap alatt. Persze nem adom fel, de az antidepresszánsok is biztos gátolnak a fogyásban.

2008. nov. 21. 10:44
Igen.
2008. nov. 21. 10:42
Igen, főleg mivel ha jól látom szénhidrátmentes diétán élsz, de azért gondolhatsz másra is!!??????????
2008. nov. 21. 10:39

Sziasztok.

Nem régóta csak két napja késik. Nem szokott!

Másfél hónapja diétázom nem bika módon, (nincs kenyér, liszt, krumpli, cukor, tészta)de mégiscsak diéta. A menstruációnak még nyomát sem érzem most a testemen, nem vagyok felpuffadva, nem éreztem a feszítést a melleimben.

Hát most eszem a kefét, mert pánikbeteg vagyok és ilyenkor beparázok ám mint állat.

Szerintetek?

2008. nov. 21. 10:37
Ha nagyon drasztikus a diéta, akkor igen.
2008. nov. 21. 10:37
Írom hosszabban.
2008. nov. 21. 10:36
Szerintetek a diéta miatt késhet a vérzés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook