Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nagyon szeretem a virágokat és vigyázok rájuk, de van egy páfrányom, ami kezdi megadni magát. Segítsetek mit tegyek, hogy helyre jöjjön! fórum

Nagyon szeretem a virágokat és vigyázok rájuk, de van egy páfrányom, ami kezdi megadni magát. Segítsetek mit tegyek, hogy helyre jöjjön! (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 27. 21:55

Köszönöm a válaszokat! Azt hittem már ír senki. Képzeljétek jött egy két friss hajtás! Tessza! Köszi a tanácsot! Lehet majd átültetem ha összeszedte magát és teszek kavicsot is!

Üdv.!

2009. máj. 24. 12:29
Próbáld át ültetni és az alsó tálkába tegyél kavicsokat a növény ezen álljon.}párásítja} Az én virágom így meg marat.Amúgy a páfrány nem szereti a huzatot sem.
10. aniani63 (válaszként erre: 8. - Töttike)
2009. máj. 24. 07:59

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni,de sajnos nagyon kicsi a valószínűsége,hogy "feléled". :(

A páfrány eléggé szeszélyes ilyen tekintetben.Vásárolj egy új növényt és vigyázz rá. ;)

Sok sikert!

2009. máj. 23. 22:12
Úgy látszik nem lehet újjá éleszteni! :-(
2009. máj. 20. 21:20

Látom már meghalt a fórum, de talán újra lehet éleszteni.

Hát én úgy jártam, hogy elfelejtettem kb. három hétig meglocsolni és elég meleg is volt! Szegénykém teljesen kiszáradt, el is sápadt egészen! Most kiűltettem a kertbe egy nedves árnyékos helyre és jól meglocsoltam. Szerintetek túléli?

7. Csavardi (válaszként erre: 5. - Rózsakő)
2008. nov. 21. 17:07
Nagyon aranyos vagy! Köszönöm a segítséget! :)
2008. nov. 21. 11:19
A páfrányt én is nagyon szeretem, de max egy évig bírják nálam. Akkor szoktam újat venni...
2008. nov. 21. 10:07
Elővettem a növényes könnyvemet,itt azt irják,hogy egyformán veszélyes a földlabda kiszáradása,és ha megáll benne a viz.
2008. nov. 21. 09:11

Köszi a segítségeket.

A fürdőszobában volt eddig, de már ott elkezdett tönkre menni. Ráadásul mindig spiccelem vízzel, mint minden más virágomat.

2008. nov. 21. 08:48
Szereti ha vízzel megspricceled.
2008. nov. 21. 08:02
Én a fürdőszobában tartom,nagyon szereti pedig csak egy kis ablak van rajta.
2008. nov. 21. 07:56
Nagyon szeretem a virágokat és vigyázok rájuk, de van egy páfrányom, ami kezdi megadni magát. Segítsetek mit tegyek, hogy helyre jöjjön!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook