Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magatartászavaros gyermek integrálása óvodai csoportban. Tanácsot, segítséget kérnék, hozzáértő szakembertől. fórum

Magatartászavaros gyermek integrálása óvodai csoportban. Tanácsot, segítséget kérnék, hozzáértő szakembertől. (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 21. 07:22
én azt tapasztaltam a saját tanitványaimnál, hogy ha érdekli az, amivel foglalkozunk, akkor le fogja kötni, és ha nem is 20-30 percet, de valamennyit nyugton fog ülni, és figyel. Esetleg a sport segithet még az energia levezetésében. Érdemes lenne megnézni, mi okozza a magatartászavart nála. Én hallássérültekkel foglalkozom, ez is lehet egy ok. Vagy fizikai, vagy pszichés probléma is állhat a háttérben. Ezeket érdemes lenne kivizsgálni. Ha gondolod, szivesen válaszolok a további kérdéseidre is, irj nyugodtan privit!
2008. nov. 21. 01:49
A gyermek érdeklődési köre körül kellene kutatni, és talán olyan foglalkozást szervezni.
2008. nov. 21. 01:28
Igazából szeretnék néhány tanácsot kérni, hogy milyen módszerekkel lehet a magatartászavaros gyermekeket leghatékonyabban bevonni a csoport foglalkozásokba, illetve az óvodai élet hétköznapjaiba.
2008. nov. 21. 01:26
Szeretnék segítséget kérni, hozzá értő szakembertől: magatartászavaros gyermek integrálása óvodai csoportban- tanácsot tudna adni valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook