Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tefal actifry olajsütő kipróbált és saját receptek fórum

Tefal actifry olajsütő kipróbált és saját receptek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
347. helenhadsell (válaszként erre: 346. - Tudomka)
2011. ápr. 3. 10:32
Ha én vagyok neked a szöszi, velem legkozelebb ugy vitázz, hogy nézz meg egy nyelvtankonyvet elotte, ugyanis az egy ikes ige.
346. Tudomka (válaszként erre: 345. - Helenhadsell)
2011. ápr. 2. 18:06

Senki nem terjeszti azt,hogy nincs rá garancia!

A termék fedele tipushibás.

A ruszki cuccoknál még elment, hogy beválik v. nem.

Az enyém besz..t,ugy mint többeké,2 hete g.(gány tefal) szervízben van.

Nem az élettani hatásával van bajom, hanem az idegrendszerivel.(50K,2*100km service,kioktatós

munkafelvétel, stb.)

Tudomka nem észt oszt, csak a k.jó tapasztalatait szeretné megosztani.

"szöszikkel" nem vitázok,nem akarom a "a fehér lovat" ketté törni.

Pusz-pusz

345. helenhadsell (válaszként erre: 344. - Df8cdba3b2)
2011. ápr. 2. 14:39

Tegnap sutottem benne krumplit articsokaval, fokhagymaval, kis fekete borssal. 1 ek olivaolajjal.

Akinek izlik , eheti a mekis krumplit, az se rossz, csak nem kell azt terjeszteni, hogy nincs az Actifry-ra garancia. :-)

2011. márc. 29. 10:33

Nekem sem volt semmi gondom a kütyüvel, és nem is árulom 10 használat után. :) Tavaly kaptuk nászajándékba (pontosabban pénzt olajsütőre és ezt választottuk), és nagyon elégedettek vagyunk vele. Rendszeresen használjuk.

Sokkal könnyebb bánni vele, mint a rántott húsos lábossal, nem beszélve arról, hogy nincs olajszag az egész lakásban.

És őszintén szólva azt sem bánom, hogy nem kell annyi olajat kiöntenem feleslegesen.

Mióta megvan ez a cucc, olívaolajat használunk, ami sokkal egészségesebb állítólag. 1 kanállal ez is megfizethető, és a férjem jobban szereti.


Azok árulják, akik olajtól csöpögő krumplit várnak tőle. Ha a mekisért vagy oda, tényleg ne vedd meg, mert nem olyan. De ha úgy sütöd, ahogy le van írva (pár perc áztatás, hogy kijőjjön a keményítő a krumpliból, majd szárazra törlöd), akkor finom és ropogós lesz.


Rántott húst még nem sütöttem benne, mert nem nagyon esszük (bőven elég vendégségben), de a sült csirke az nagyon finom benne, és a rántott hal, máj, zöldségek is - ezeket próbáltam. Annak pedig az a titka, hogy olajjal meg kell spriccelni sütés előtt (lehet kapni olajsprayt). Akkor ropogós lesz.

2011. márc. 25. 19:27
Szerintetek erdemes a amilyt venni? En sutnek husikat is benne.Vagy annyival nem nagyobb es eleg a kisebb?
342. ad04b33206 (válaszként erre: 340. - Helenhadsell)
2011. márc. 25. 15:27

ki is fogom probalni.

es amugy varom barkitöl barmi jo receptet. ;)


Max ha tönkremegy a cuccom, reklamalok :DD

341. ad04b33206 (válaszként erre: 335. - Tudomka)
2011. márc. 25. 15:25
nekem meg soha nem volt gondom a Tefallal. En is kb 35 ezerert vettem ujkent, es hasznalom is eleg sokat. Nem volt vele gondom, es te vagy az elsö akitöl ilyen infot hallok, pedig mar eleg regota lehet kapni es elg jol utanaolvastam. Fura hogy külfödi oldalon nem nagyon talaltam ilyen infot mint amit te mondasz. De lehet hogy peches vagy es kifogtal egy rosszat. De mint mondtam, van ra garancia, es ennyi.
2011. márc. 25. 10:08
Mondok egy finomat. 1 kilo krumpli, 1 hagyma, és 1 nagy holland paprika ( az a husos ) . 1 ek olivaolaj. So. 30 perc kb.
339. helenhadsell (válaszként erre: 338. - Tudomka)
2011. márc. 25. 10:05

Kicsit furcsa, hogy tegnap regeltél, és csak ezzel foglalkozol. Ne vasarolj Tefalt.

Jogod van Moulinex olajsutoben 1 liter olajban sutni, és féloraig mosogatni a gépet.

Jogod van teflonban a szénné sult savakkal kivont napraforgoolajat ujra felhasznalni 1 kanal olivaolaj helyett, ami az Actifry-ba kell.

De ne buzdits embereket az egészségtelen életmodra, csak azért, mert neked nem szimpatikus a Tefal telefonos holgy.

Az elso modellel gondok voltak a Tefal lecserélte a hibas gépeket és megoldotta a problémat a kovetkezo szériara. PONT.

338. Tudomka (válaszként erre: 337. - Helenhadsell)
2011. márc. 25. 09:56
Nem volt kapcsolatom a céggel( a vásárláson kívül),de többet erre sem lesz példa!
337. helenhadsell (válaszként erre: 336. - Tudomka)
2011. márc. 25. 09:50
Szia! Te ezért regeltél a Hoxara, hogy a Tefalt cikizd? Nem valami volt dolgozojuk vagy véletlenul akit eltanacsoltak a cégtol?
336. Tudomka
2011. márc. 25. 09:38

A megelégedett vevők 25000Ft(22-ért is van) árulják 10 sütés után a neten.(50000Ft körül vették!)

Hívd fel a bunkó tefal infós hölgyeményt,elég kiábrándító volt számomra.

335. Tudomka
2011. márc. 25. 09:30

A régi vacakot bárhol megveheted 35000 Ft-ért.

A 9000-es 65000Ft.

Ndora,nem küldök képeket,használd renszeresen,és

buzgón imádkozz!

334. ce53b9ff5e (válaszként erre: 333. - Ad04b33206)
2011. márc. 25. 07:17
Wow Dorikam mindig tudsz nekem vmi jot irni:-))!APrilisban megveszem sztem.
2011. márc. 24. 23:08

nem tudom. En is utanaolvastam mielött megvettem, es sehol nem talaltam ilyen jellegü infot rola. Igaz en nemet oldalakon olvasgattam. Mindenesetre gondolom erre is jo a garancia. vagy?


Viki, comtec oldalan nezd meg, ott a legolcsobb. 125 Euro. en meg küldök neked magyar leirast. Megkaptam Judittol ;)

2011. márc. 24. 20:19
Szerintem fogok venni,mindenképpen ilyen nagyot szeretnék.Egyelöre figyelgetem ebayen..hátha kifogok vmi jó kis üzletet:-))
331. helenhadsell (válaszként erre: 330. - Ce53b9ff5e)
2011. márc. 24. 20:18

Van ra garanzia. Mindenesetre az uj modell nagyon jo. Nagyobb az edény és van pereme is.

Fogod szeretni. A vilag legjobb sult krumplija sul benne.

330. ce53b9ff5e (válaszként erre: 329. - Tudomka)
2011. márc. 24. 20:01

Es nem volt rá garancia?Tök fura. Pffff.

Köszi azért az infót.

329. Tudomka
2011. márc. 24. 19:59

Ne vegyél ilyen sütőt!

A fedél tetejének letörik a rögzítő füle!

Az új fedél 12000-13000 FT.

Van akinek már kétszer is eltört.

Az enyém 3 hónap után,sütés közben letört.

A 9000-s tipusnál ezt módositották.( kb.65000 ft)

Sajna nem más kárán tanultam!

2011. márc. 8. 13:11
jujjdejoo,köszönöm,hogy írtál!Annyira utálom már az olajban ázott rántotthusit.Kell nekem ez az edény:-))hamarosan meglepem magamat vele:-))
327. Panna!! (válaszként erre: 326. - Ce53b9ff5e)
2011. márc. 8. 09:22
Pont ezért jó, mert arra is tökéletes:) Én imádom benne a rántott husit:) Csak ne tedd bele olyankor a keverő lapátot! Illetve érdemes megforgatni félidőben.
2011. márc. 6. 13:31
Haho!Van itt még valaki?Rantott husikat is lehet benne kesziteni?Vagy ez egy hülye kerdes? Annyira utalom az olajos fröcslölödést,whá. MEgéri ez az edény??
2011. febr. 27. 20:59

Sziasztok!


Én is kaptam ajándékba egy Tefal Actifry-t. :)

Nem tudjátok véletlenül hogy juthatnék hozzá a magyar nyelvű receptkönyvhöz? A férjem Németországban vásárolta és holland receptkönyvet kaptunk hozzá.

Köszi

2011. febr. 27. 13:07

Sziasztok,


veger megvettük mi is. Mar vagy 1,5 eve kineztem magamnak, de nem szantam ra ennyi penzt eddig. Ma kiprobaltam, a sült krumpli es a parolt zöldseg fincsi lett nagyon.


viszont van egy kis gondom. Eleg olcson jutottunk hozza, hatranya hogy csak sved vagy dan, vagy valami hasonlo leiras van hozza es csak ilyen nyelvü receptfüzet. VAgyis egy szot sem ertek belöle :D


megproballak titeket visszaolvasni es receptötleteket gyüjteni. De ha valakinek van par leirt, vagy linkjei ahol vannak, szivesen vennem priviben.


Köszi elöre is

2011. febr. 24. 16:15
Bundás kenyér: én a tojába teszek egy ek. olajat, hogy ne száradjon ki. És figyelni kell, hogy ne süljön túl...
2011. febr. 24. 16:14

Helló, akinek nem lesz elég ropogós a panír, az spricceljen rá több olajat (olajsprayt lehet kapni az olajoknál pl. Tescóban, 1 dl-es kb. 250 Ft, DE utána lehet tölteni, ha kifogy, egyszer kifizethető szerintem, és hasznos). Ha még nem elég ropogós, az azt jelenti, hogy kell még neki 5-10 perc. Nekünk mindig ropogós a halon és zöldségeken. Húst még nem rántottam, a máj nagyon jó lett. A sajt nekünk sem jött be.

És a sertéscomb sem - kiszáradt, mielőtt megsült volna (brassói), ezért csak csirkét sütök.

És aki aggódik, hogy főtt krumpli lesz: NEM! Igaz, hogy nem olyan, mint pl. a Mekis, de sült és ropogós - nagyon finom.

2011. jan. 12. 16:50

Sziasztok!

Én is karácsonyra kaptam és nagyon szeretem.Csináltam bent bundás kenyeret,lecsót,sült csirkét,krumplit.Isteni minden!!!!:-)Halrudakat,amit sütőben is lehet,ehető,viszont mirelit rántott sajt nem volt vmi jó...Fasírozottra kell zsemlemorzsa??Vagy csak összekevered a hozzávalókat és kis golyókat csinálsz és olaj és lapát és ennyi????:-)Sok kis golyót lehet egyszerre sütni???Köszi a választ!

Én mirelit krumplit csináltam,több fajtát.25-30 perc és teljesen jó minden krumpliszem,kívül ropog,belül isteni puha...Az igaz,hogy nem mindenhol egyformán süt,így cserélgetni kell a húsokat vagy bundás kenyeret,de amit kever az tökéletes!!!:-)

2011. jan. 9. 02:05
Hogy tapasztalatokról is beszámoljak: eddig sült krumplival próbáltuk, jól sikerült, finom lett. Háromféle mirelit burgonyát teszteltünk, valamint nyers burgonyakockából is, brassóihoz. Mi egyenlőre a brassóihoz a húst külön készítettük el, amíg a krumpli sült és utána kevertük össze. Jól sikerült.
2011. jan. 9. 01:53
Gyakorlott Actifry használóktól kérdem: néhány receptnél 250, sőt 500 ml folyadék is le van írva, pl.: Madagaszkári marharagu - 500 ml víz. Simán bele lehet önteni? A keverőlapát alján lévő tömítés elég arra, hogy felfogja? Nem folyik ki középen? Illetve nem ki, hanem az alsó edénybe.
318. Panna!!
2011. jan. 8. 20:56
én eddig csak brassóit főztem benne...
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook