Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tefal actifry olajsütő kipróbált és saját receptek fórum

Tefal actifry olajsütő kipróbált és saját receptek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
377. Illesvik (válaszként erre: 375. - Dogvet)
2011. jún. 25. 13:47

Sziasztok!


Én most készülök venni készüléket. Küldene nekem is valaki receptkönyveket? Akár sajátot is ha be van gépelve. viktor.illes@gmail.com a címem.


Köszi Viktor

376. Orsi86
2011. jún. 20. 19:52

Sziasztok!


Eltört a műanyag tetőm. Nem tudjátok hol lehet szerezni hozzá olcsó alkatrészt, mert 12.500 ft ért nem szívesen vennék. Vagy ha valakinek tönrement a gépe megvenném.

375. dogvet
2011. jún. 20. 14:44

Sziasztok!

tudna vki nekem is küldeni egy magyar nyelvű szakácskönyvet bokavet@gmail.com-ra?

Ezer hála!

374. nyuszi.
2011. jún. 19. 11:01

Sziasztok. Most vettem én is sütőt, nagyon tetszik már a fasírtot kipróbáltam finom lett. Ma fogok krumplit is sütni és rántott húst. Kicsit izgulok mert újkrumplit kaptam.

Én is csak német nyelvű receptkönyvet kaptam, ha megvan valakinek magyarul átküldené nekem? Címem: stella.o@freemail.hu

373. Fremen72 (válaszként erre: 361. - Mkadar)
2011. jún. 7. 21:13
Kérlek, elküldenéd a receptkönyvet e-mailban nekem is? Valahogy elboldogulok a némettel... A cím: tamas.janos.72@gmail.com
2011. jún. 6. 17:20

Sziasztok!

1 hónapja van meg ez a kis csoda, mindenkinek ajánlom!!!!Azóta nem is vagyok hajlandó vendéglőben krumplit enni mert ez olyan jót süt, hogy párja nincs. Nekünk a pucolós sárga héjú krumpli vált be. Felszecskázom nem úgy mint a youtube-on csak ahogy sikerül de lehet az karika vagy kocka krumpli is és mehet. Nem törölgetem csak belerakom. Aki megteheti vegyen mert rengeteg olajat lehet spórolni és nincs zsírszag se! Lehet, hogy megérte volna a családit venni mert az 1 kg pillanatok alatt elfogy.Nézzetek szét mert az interneten én garanciával számlával 9000Ft-tal olcsóbban vettem mint a boltban és másnap már ott figyelt az asztalon- szállítási költség nélkül!!!

2011. jún. 1. 21:21

Nekünk is van (lett) egy Actifry készülékünk, de kissé tanácstalanok vagyunk, hogy mit is lehet vele csinálni a s.krumplin kívül. A leírás szerint fasírtot is. Ez most vajon rendes fasírt, vagy inkább sima húsgombóc? És ha van receptetek, elküldenétek nekem/künk is? A feleségem nevenapjára vettem ,és jó lenne, ha kirukkolhatnék mellé egy-két recepttel is. Magyar vagy angol megy, a némettel kicsit csehül állok...

Köszi előre is.

370. mkadar (válaszként erre: 365. - Kelemariann)
2011. máj. 16. 08:36

Szia Mariann!


Küldöm a receptkönyvet!


Üdv.

369. mkadar (válaszként erre: 368. - MÁSZOEGÉR)
2011. máj. 13. 10:27

Szia!

Te természetesen az eredetit kapnád, nekem elég ha elektronikusan megmarad.

Üdv. Írom priviben az e-mail címemet.

2011. máj. 13. 00:11
szia! nekem az eredeti kellene, el tudnád postázni? ha ok neked, irj e-mailt, és megbeszéljük a részleteket! köszi!
367. mkadar (válaszként erre: 366. - MÁSZOEGÉR)
2011. máj. 12. 11:46

Szia!

Bescannelem és szívesen boltolok vele. Az enyém német nyelvű, hatvan receptes és vadonat új!


Üdv. M.

2011. máj. 12. 00:35
Sziasztok!szükségem lenne egy német nyelvű receptkönyvre-eredetire, nem pdf! lehetőleg a 60 receptes. fizetnék érte+postaköltség, de sürgős lenne-ajándékba. köszi, ha valaki tud segiteni!
365. kelemariann (válaszként erre: 361. - Mkadar)
2011. máj. 1. 16:48

Szia! Lennél olyan kedves és nekem is elküldenéd?

kelemariann@freemail.hu


Köszi előre is!

2011. ápr. 30. 18:46

Még egy tapasztalat:

Nemrég halrudacskát sütöttünk. Kicsit tovább sütöttük, mint az utasítása mondja. Nem lett valami finom, kissé ázottnak tűnt a bundája.

Úgy döntöttünk, hogy rontani nem lehet rajta, visszatesszük még. Nagyon sokat kellett még sütni, ééééés... ropogós lett a bundája, finom. De legalább dupla idő, mint a csomagoláson van.


Régebben olvastam, hogy a rántott sajt másoknak sem sikerült (nekünk sem). A fentiek alapján lehet, hogy azt sem sütöttük elég ideig, mert az is pont olyan ázott lett, mint a halrudacska. Úgy döntöttem, a sajt is kap még egy esélyt.

2011. ápr. 30. 18:41

Sziasztok!


Ma "grillezett" zöldséget csináltam, az eredmény felülmúlta a várakozásaimat. :)

1,5 cukkinit (a maradék fél nem fért bele) és 1 nagy krumplit felkarikáztam, 2 vöröshagymát és 3 nagy gombát elnegyedeltem, Egy fél kaliforniai paprikát 6 csíkra vágtam. 1 kanál olajat elkevertem grill zöldség fűszersóval, ráöntöttem a zöldségre és 27 perc alatt megsütöttem. Isteni lett!!!

Kiszedtem, és fagyasztott mini kijevit sütöttem hozzá.

(Persze mire kész lett a kijevi, a zölséget mikrózni kellett, de szerencsére nem ártott neki.)


Egy (pillanatnyilag elméleti) problémám van: tele volt a sütő (persze összeesett, de több semmiképp nem fért volna bele), és mi ketten simán megettük a párommal. Akinek gyereke(i) van(nak), azok hogy tesznek bele 3-4 adagot?

2011. ápr. 27. 20:49

Sziasztok!

Már rég gondolkozom, hogy veszek egy ilyen ketyerét de nem tudtam, hogy működik- ma találtam rátok, illetve a youtubeon láttam videót. Nem is gondoltam volna, hogy valóban süthet krumplit- azt hittem egy mamaliga lesz belőle. Tehát megveszem. Na de melyik típust? Van egy csomó. Mi a különbség? És valóban lehet benne rántott húst sütni? Én annyi krumplit sütök a 2 gyerekemnek hogy csak azért megéri ráadásul a min.3dl olajat max. 3-szor használom fel de azt se szívesen- csakhát azért drága...Tehát ilyen olajárak mellett nekem már jó is lesz. Én is kérhetnék recepteket? Mindenkinek aki segít nagyon szépen köszönöm előre is! Évi

361. mkadar (válaszként erre: 359. - Ad04b33206)
2011. ápr. 16. 10:10

Szia!

Hétfőn bescannelem a német nyelvűt neked a munkahelyemen és pdf formátumban elküldöm. Íjr nekem légyszi egy e-mail címet.


Üdv. Mónika

2011. ápr. 15. 20:10
sziasztok, nekem is van egy ilyen " csodám " :) szeretem nagyon - nagyon a sült krumpliját, de a rántott husit még nem mertem kipróbálni. Ti hogy sütitek benne a husikat?
2011. ápr. 15. 13:57

oks, megnezem mit tehetek. En is ugy kaptam meg fenymasolva, igy nem tudom milyen lesz a beszkennelt valtozat, de majd megprobalom. ESte nekiallok


ellenben nekem valaki elküldhetne a nemetet mert engem meg az erdekelne, szerintem nem ugyan az van enne mint a magyarban :)

358. mkadar (válaszként erre: 355. - Ad04b33206)
2011. ápr. 14. 08:06

Szia Ndora!


Megkérhetnélek arra, hogy nekem is elküldt ez a magyar nyelvű receptkönyvet. Nekem tegnap érkezett meg a sütőm, de sajnos én is csak német nyelvű könyvet kaptam hozzá. Így ránézésre fantasztikus receptek lehetnek, de egy mukkot nem tudok németül...


Előre is nagyon köszönöm a válaszodat.


Üdv. Mónika

357. ad04b33206 (válaszként erre: 356. - Hypervisor)
2011. ápr. 9. 21:15

aha, bocsi.

NEm felejtettelek el, csak korhazban vagyok a fiammal. Majd ha hazaertünk es rendezödik a dolgunk elküldöm...

356. hypervisor (válaszként erre: 355. - Ad04b33206)
2011. ápr. 6. 19:21
A leírás megvan magyarúl letöltöttem a Tefál oldaláról, areceptkönyvre gondoltál ugye :)
2011. ápr. 6. 18:16

na en meg mit nem adtam volna egy nemet könyvert. De nekem meg csak finn vagy sved vagy valami ilyesmi volt hozza :D


en ugy kaptam meg a magyar leirast levelben egy hoxastol.

megprobalom holnap beszkennelni es elküldeni neked. De nem igerem hogy holnap meg is lesz, eppen beteg a gyerköcöm :S /cserebe örülnek par nemet receptek ;)/

2011. ápr. 6. 15:22

Sziasztok,

ma megjött végre a jött a megrendelt ActiFry azonban csak német leírás és receptkönyv van hozzá. Magyar leírást már találtam a receptkönyvet magyar el tudná valaki küldeni nekem e-mail-ben ?


Tudja valaki mi a különbség a 700031 és a 700038 -as ActiFry között?

353. Tudomka
2011. ápr. 5. 08:53

"Hali!

Már régen írtam, de sajnos ismét problémáim vannak a géppel. A szervízelés után (ahol mindent kicseréltek, még a műanyag fedelet is/; eddig működött, pedig csak hetente 1X használtam. Jelenleg a fedelet nem lehet lezárni, az egyik műanyag pöcök fogta magát, és kitört. Az érdekes az, hogy sehol nem találom a darabját. Ha valakinek van hasonló "élménye", írja meg. Nem tudom, a garancia erre érvényes-e, de nem törhettem le, mivel elől kell a gombot benyomni, hogy kinyissam a sütőt. Egyáltalán forgalmaznak még olyan termékeket, ami egy évnél tovább hibátlanul működik?"


Egy "elégedett" actifujj tulajdonos pl.

A kivétel erősiti a be......t!

352. KyoJr (válaszként erre: 346. - Tudomka)
2011. ápr. 3. 16:36
Bocsánat, de sztem te nem vagy tisztában a "Típushiba" jelentésével, attól, hogy neked elromlott, attól még miért lenne típushibás. Rajtad kívül kinek romlott még el? Akkor ez típushiba? Nem... maximum anyaghiba, vagy a szállítás során sérült meg, te is odacsaphattad valahová véletlenül... Miért lenne egy egyéni probléma típushiba? :D
351. KyoJr
2011. ápr. 3. 16:30

Sziasztok!


A héten én is megvettem a saját ActiFry sütőmet. Én nagyon meg vagyok vele elégedve és már több mindent kipróbáltam benne. Keresgettem a neten mindenfelé recepteket, hogy mit lehetne még csinálni benne, de nem nagyon találtam :(

Láttam, hogy a fórum címe: Tefal actifry olajsütő kipróbált és saját receptek, ezen felbuzdulva (kb.) végigolvastam a bejegyzéseiteket. A tippek, ötletek nagyon tetszettek, csak egyet nem értek: nem találtam receptet, tulajdonképpen egyet sem. Szerintem egy recept úgy néz ki, h.: hozzávalók, elkészítés. (nem kötekedni akarok, ne értsetek félre) Nagyon örülök, hogy finom ételeket tudtok benne elkészíteni és ezt leírjátok ide. De azt sehol nem láttam, hogy hogyan is csináltátok. Ha lehet ilyet kérnem, akk (a hozzá nem értőkkel való vitatkozás helyett) tudnátok ide írni olyan recepteket, amiket kipróbáltatok, ti találtátok ki, beváltak, stbstb ??? Előre is köszönöm :) Addig is mindenkinek jó sütögetést! :)

2011. ápr. 3. 14:14

Sziasztok!

Aki nem mer folyadékot önteni bele(olajon kívül)az nézzen meg egy-két You Tubos videót.

349. Tudomka
2011. ápr. 3. 12:32

"legkozelebb,ugy,nyelvtankonyvet,elotte"

Úgy érzem lehetnénk barátnők.

Pusz-pusz

348. helenhadsell (válaszként erre: 347. - Helenhadsell)
2011. ápr. 3. 10:34
ezt csak szösziként irtam, bocs. :-) Szeretek szoke lenni, jol áll nekem.
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook