Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hipnózisban jártam fórum

Hipnózisban jártam (beszélgetős fórum)


15. rewt
2012. szept. 27. 21:47

Nem kell azért egyetemre járni.

Werner J. Meinhold: A hipnózis nagy kézikönyve

Leslie M. LeCron: Autohipnózis

vagy

Dr.Pásztorfi János: A legnagyobb erő. Az alkalmazható önszuggesztió Székesfehérvár 1996


Véleményem szerint mindenkinek megéri legalább ennyit elolvasni a mentális egészsége érdekében.

14. Kariya
2011. jún. 9. 00:02

Hi!


Tudna valaki egy jó hipnoterapeutát ajánlani Budapesten?

13. szellembuvar (válaszként erre: 10. - 659f3f04e6)
2010. márc. 18. 02:29

Ha azt hiszed, hogy nem megy, vagy nem alkalmazhato, az a hipnoterapeuta kepzettseget vonja ketsegbe. minden ember aki aludni bir, az HIPNOTIZALHATO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kerdem en. Magyarorszagon hol folyik komoly hipnozis oktatas? Mert az orvosi egyetemeken nincs!

Illetve csak feluletes. Atneztem a tananyagot, egyenlo a nullaval! Akkor hol es ki oktatja tanitja?

Errol beszelek. Ha holnap egyik cukrasz baratom megalakitja a "Legfelsobb Magyar hipnozis egyesuletet" Vagy akademiat,es meg is teheti jogilag , akkor o a legelismertebb legnagyobb tudassal rendelkezo szakerto?

Mert Magyarorszagon nem volt, es nincs komoly hipnozis oktatas. Osszevonjak a pszihoterapiaval!

Ami nekem annyi, mint autoszerelo es karsszeria lakatos kapcsolata! A kettonek semmi koze egymashoz, csak annyi, hogy auto!

Ha festot hivsz dolgozni, nezd meg ki az, ha szerelot, azt is. Igy van ez a dokiknal, es minden mas szakmaban is. Van aki erti a dolgat, van aki nem.

12. szellembuvar (válaszként erre: 3. - Almodozo76)
2010. márc. 15. 02:44

Szia!

Egy jo hipnoterapeuta ha nem oldja meg a problemakat 3 kezelesen belul, akkor az a penzrol szol, vagy nem erti a dolgat.

11. almodozo76 (válaszként erre: 10. - 659f3f04e6)
2008. nov. 21. 10:15
Kedves harmatcsepp!Sok sikert kívánok neked!
10. 659f3f04e6 (válaszként erre: 9. - Almodozo76)
2008. nov. 20. 20:06

Szia!


Köszönöm a beszámolót, teljesen érthető volt. Hosszú út lesz, azt tudtam és csak remélni tudom, hogy jó alany leszek a hipnózishoz, mert vannak olyan emberek, akiknél nem vagy csak nagyon nehezen alkalmazható.

9. almodozo76 (válaszként erre: 8. - 659f3f04e6)
2008. nov. 20. 14:43
Szia harmatcsepp,es mindenki!Hipnozis vegen amikor kinyitottam a szemem mindenre emlekeztem.Barmennyire rossz,megrazo,fölkavaro emlek jött elö az ebredes utan szinte erzed ahogy legördül a kö a lelkedröl.Napokig forrt meg bennem az esemeny es szepen a helyere raktam a darabokat.Ahogy tegnap is jeleztem ez egy folyamat./ujraelni,sirni,elmelkedni/borzaszto jo dolog amikor rajössz:ami eddig ejjel-nappal kisertett,aznap eszedbe sem jutott.Nem tudom kilehet-e venni mit probaltam neked,nektek leirni? ÜDV:ALMODOZO
8. 659f3f04e6 (válaszként erre: 3. - Almodozo76)
2008. nov. 20. 06:08

Köszönöm a biztató szavakat :-)Ilyen beszámolókat várnék ezen a fórumon.

Azt megpróbálnád leírni nekem, hogy maga a hipnotikus állapot milyen? Mindenre emlékszel, amikor visszahoznak?

7. 659f3f04e6 (válaszként erre: 2. - 2d5a00656a)
2008. nov. 20. 06:04
Én húsz éve pánikbeteg vagyok, szorongásos depressziós kisebb-nagyobb megszakításokkal. Voltak hosszú tünetmentes éveim is, nem egyfolytában vagyok/voltam beteg. Ezek a mentális betegségek mind gyermekkori elfojtódásokból erednek, amikre a tudatod nem emlékszik, mert félresöpörte az ember. De amit kiraksz az ajtón, az visszajön az ablakon pánik, szorongás, depresszió és társai formájában, mert a tudatalattiban benn maradnak és átveszik egy idő után az irányítást. Ezeket lehet kibogozni jobban hipnózisban, ezektől lehet megszabadulni és ezáltal magától a betegségtől is. Szóval ebben bízom.
2008. nov. 19. 18:50
UJBOL HALI!Igy van.Kimondatlan,frusztralo elmenyeimet,zavaro,sokkolo esemenyeket sikerült feldolgoznom,amelyek mar a mindennapi eletemet zavartak.Sok mindent helyre tudtam magamban rakni.Jelzem ujra idö es sok munka kell a sikerhez.
2008. nov. 19. 18:34
És szép hely?:D
4. angyal63 (válaszként erre: 2. - 2d5a00656a)
2008. nov. 19. 18:33
Én is azt kérdezem, hogy ez mire jó? Föltárja a rossz gyerekkort, feloldja a gátlásokat, hozzá segít hogy önmagad legyél? Vagy mi???
3. almodozo76 (válaszként erre: 1. - 659f3f04e6)
2008. nov. 19. 17:56
hello!Egy evig jartam hipnoterepautahoz.Betegsegem borderline sindroma.Nagyon rossz alapotban kerültem a keze ala.Tapasztalatom csak pozitiv.Csak ugy szabad belefogni,ha hiszel a terepautadban,es magaban a kezelesben!!!Husz eves tehertöl szabadultam meg.Termeszetesen nem rögtön,es az en kemeny munkam is kellett hozza.SOK SIKERT ES KITARTAST KIVANOK HOZZA! Üdv:ALMODOZO
2008. nov. 19. 17:24
mire lesz jó ez,mit szeretnél vele elérni?
2008. nov. 19. 17:05

Üdvözlet a leendő fórumozóknak!

Évek óta tervezem, hogy alávetem magam hipnózisnak és mostanra teljesen megérett bennem a gondolat. Már jártam is hipnoterapeutánál, akivel egyenlőre még az ismerkedés szakaszában vagyunk. Mielőtt belevágnék az egészbe, szíves olvasnám mások tapasztalatait erről.

Milyen érzés hipnózisban lenni?

Milyen célból vettétek igénybe és milyen sikerrel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook