Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Cégnek hol érdemes bankszámlát nyitni? fórum

Cégnek hol érdemes bankszámlát nyitni? (tudásbázis kérdés)

2010. febr. 19. 07:50

Végül is az AXa Bankot választottuk.

Mindenkinek köszi

2010. febr. 18. 09:25

Forrás Takarékszövetkezet (QUAESTOR fiókokban)

Legjobb!

2009. márc. 27. 17:53
A mi cégünk az ERSTE Banknál van,hosszú évek óta,meg vagyunk vele elégedve.
2008. nov. 19. 16:05

Hello!

A könyvelőm javaslatára én is tak.szövetkezetnél nyitottam számlát, a nagyobb bankokhoz képset minimális a fizetendő összeg, pl átutalásért 100-120 ft-ot kér :)

5. kisstoth (válaszként erre: 3. - Bódiné Anikó)
2008. nov. 19. 08:30
Igen én is erre gondoltam, csak reménykedtem, hogy van köztünk olyan akinek van valami tapasztalata vagy ötlete, hogy ne menjen el egy hetem erre.
2008. nov. 19. 08:29

Szia!

Én is voltam már sok pénzintézetnél. Egyik nagyobb rabló mint a másik. Évek óta Takarékszövetkezetnél van a vállalkozói számlám. Megbizhatóak. Nem horror a számlavezetési dij, elektronikusan tudok intézni mindent kivéve a pénzbefizetéseket.

Fontana Credit Tak.Szöv. Szeged.

Azt tanácsolom nézz meg egy csomó intézetet kérj ajánlatot és csak utána válassz!

2008. nov. 19. 08:12
Szerintem körbe kell járni a nagyobb bankokat és meg nézni mit ajánlanak
2008. nov. 19. 07:11

Sziasztok !

Tudna nekem valaki segíteni, hogy cégnek hol érdemes bankszámlát nyitni ? Hol a legkedvezőbbek a feltételek ? Eddig a City-nél voltunk, de ez egy inkorrekt bank. Horribilis összegeket von le számlavezetés, készenléti díj, átutalásonként 1000 Ft, egy kivét az ATM-ből 700 Ft ... stb.

Szóval váltanunk kellene. Ha valakinek van ötlete vagy jó tapasztalata más bankkal, nagyon megköszönném, ha segítene. Mari

2008. nov. 19. 07:08
Céges bankszámla

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook