Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismamikkal szeretnék megismerkedni, akik 2008.dec.-re várják a kisbabájukat és Veszprémben fognak szülni. fórum

Kismamikkal szeretnék megismerkedni, akik 2008.dec.-re várják a kisbabájukat és Veszprémben fognak szülni. (beszélgetős fórum)


18. Pucok
2008. dec. 14. 19:03

Szia Maresz, nos, Nálatok mizujs?

Mi még mindig nagyon jól megférünk egymással. De remélem, a héten sor kerül a nagy találkozásra. Nekem 23-án kell bevonulnom, ha addig nem történik semmi, és akkor a kórházban karácsonyozok... Remélem, ezt megúszom...

A legjobbakat Nektek!

Üdv.

17. Maresz 77 (válaszként erre: 16. - Pucok)
2008. dec. 11. 12:55

Szia.


Na, sehol semmi. Mára vagyok kiirva, és ha valami csoda nem történik, akkor holnap mehetek . A tegnap voltam uh-n, annyit mondtak,hogy minden rendben, a baba jó irányba, meg hasonlók.És pénteken vonulhatok kórházba. Most azért izgulok, hogy bent kell e maradnom, vagy mi lesz? Nem gondoltam volna magunkról,hogy ilyen hosszas lesz.Ma különösen feszült és ideges vagyok, az éjjel is nagyon nyugtalanul aludtam. A babó meg bulizik ott bent ezerrel:) .

Reméllem te jobban érzed magad, de engem ez a várakozás nagyon feszültté tesz..

Akkor a találkozás reményébe búcsúzom..:)

Ha nemtalán holnap haza küldenek még jelentkezem..

Szia.

16. Pucok
2008. dec. 10. 08:40

Szia Maresz,

mi is itthon vagyunk még... De már kezdek türelmetlen lenni, mert már én is vágom a centit, 10 nap... :)

Holnap megyek NST-re, 11-re, meg du. a Gáspárhoz UH-ra, néz méhszájat is. (Pedig mikor utoljára, nov-ben voltunk nála, bíztam benne, hogy Babánk megspórolja nekünk ezt az utat, de már nem fogja).

Én sem érzek semmi előjelet, én a pocakomat se látom lejjebb, de más se. A védőnő nekem is azt mondta múlt héten, hogy közeleg a szülés, mert el van torzulva az arcom... Nekem semmi jósló fájásom nincs, teljesen jól vagyunk még így együtt, Zsombi nagyokat ficánkol még odabenn. Próbálom győzködni, hogy idekint is jó világa lesz, én se szeretném ha befektetnének karácsony előtt...

Nagy drukk Nektek, minden jót kívánok! Ha meg találkozunk, remélem, felismerjük egymást!! :-)

2008. dec. 9. 13:52

Szia Pucok!

Ti otthon vagytok még? Mert mi igen...Ha addig nem történik semmi,csütörtök reggel be kell vonulnom a kórházba és a többi majd ott kiderül..Neked valami előjelek? A védőnő szerint már nagyon megváltozott az arcom, a pocim is eléggé lent van , de én nem érzek semmi olyet ami a szülésre útalna:( És csalódott is vagyok ez miatt, nem nagyon szertném ha indítani kellene, jó lenne ha jönne magától..

Most már látok esélyt ,hogy személlyesen is találkozni fogunk:)

14. Pucok
2008. dec. 5. 13:07

Szia!

Én holnap töltöm a 38-at. Dec. 20-ig remélem, nem fog várni, pedig nagyon jól érzi magát odabent... Azért ez jó is :) Eddig 2x voltam NST-n, megdícsérték, hogy ügyi volt :)

Már mondogatom Zsombinknak, hogy a Szentestét már szeretném itthon, édeshármasban tölteni, remélem, hallgat rám...

Neked is minden jót, ha előbb megszületne a Ti babátok, írj ám!

Szép napot!

13. Maresz 77 (válaszként erre: 12. - Pucok)
2008. dec. 4. 15:52

Szia.

Igen, Veszprémbe szeretnék szülni, és akár már mehetnénk is.:) Jó lenne ,ha a Mikulás elhozná, szép kis ajándék:), nem? Csak akkor sietnie kell, nem sok ideje maradt már !

Te most hol tartasz? Hány hetes vagy?

Nekem még egy hetem van hátra, ha addig nem történik semmi, jövő csütörtökön be kell vonulnom és gondolom majd eldöntik,hogy maradnom is kell e vagy mi lesz. De nagyon bizakodom,hogy addigra már megszületünk és nem lesz túlhordás.

És még mindig szomorúan tapasztalom,hogy más nem kapcsolódott be ide a fórumra, pedig gondolom többen is leszünk.

Jó készülődést az ünnepekre és a babához ! :)

12. Pucok (válaszként erre: 11. - Maresz 77)
2008. dec. 1. 13:08

Szia,

Veszprémben fogsz szülni, ugye? Én dec.20-ra vagyok kiírva, de hiszek bennek, hogy nekem sem kell addig várnom :)

Még az is lehet, hogy találkozunk :)

A legjobbakat kívánom a hátralévő időre!

A hordozókendőt illetően, még én sem tudom, vegyek-e...

11. Maresz 77 (válaszként erre: 10. - Pucok)
2008. dec. 1. 12:38

Szia.

A pocaklakónkat kettő doki is fiúnak látta, így Botond lesz. Ha még is lány lenne, akkor bajba leszünk, mert nincs nevünk. :)

Én is olvastam a hordozó kendőről, és gondolkodtam is rajta, de még nem vettem. A barátnőmnek van,és azt mondja jó lenne, mert könnyű közlekedni és a baba is közel van hozzád, de.. Igaz,hogy ő nagyon kis vékony csaj, de a most 6kg körüli kisfiát már nem nagyon birja, vagyis fáj a háta. És még nincs a baba három hónapos. Már most ha csak 2-3 hónapig jó, akkor nem tudom megéri-e befektetni?

Mi kengurut vettünk, igaz,hogy az nagyobb korára jó, de majd apa tudja cipelni,ha arra kerül a sor.Mivel ő a kendőt magára nem venné semmi pénzért:)) Ez lenne az én vélleményem:)

És már nagyon túl szeretnék lenni ezen a nagy esményen.Apa szerint a Mikulás elhozza a fiacskáját, és igaz ami igaz már én is szeretném.

Papíron még tíz napunk van!!! De talán ez az össze vissza frontos időjárás előnyünkre fog dolgozni és hamarosan már babázhatunk.Nagyon várjuk!

Szioka.

10. Pucok
2008. nov. 30. 17:38

Heló!

Mi a véleményetek a babahordozó kendőkről? Én sok jót olvastam róla, a babaexpón is találtam, de még nem vettem. Dec. 9-én tanfolyam is lesz Vp-ben.

Maresz a Te Pocaklakódat hogy hívják?

Üdv!

2008. nov. 28. 09:12

Sziasztok.

Látom még mindig csak ketten szülünk decemberbe:))Már mint csak Pucok és mi. Én is találtam másik fórumot is , a veszprémi kórházzal kapcsolatba, de jó lenne ezt is életbe tartani..

Hogy vagy Pucok? Hogy telnek a napjaitok? Nekünk nagyon nagy várakozással, és nagyon túl szeretnék lenni az egésszen és a karjaimba tartani a fiatal emberkét..:)

Szép napot és hétvégét !Hali.

8. era741211 (válaszként erre: 7. - Pucok)
2008. nov. 27. 22:45

Szia!

Először is köszi!!!

Nálunk mindhárom szülés Apás volt,hatalmas élmény!!!!

Hazudnék ha azt mondanám,hogy nem fáj.....mert baromira fáj,de majd ha túl leszel rajta,meglátod micsoda büszkeség tölt el....hogy képes voltál rá!!!!Életet adtál valakinek,aki a tiétek!!!!

Remélem,hogy nem lesz semmi komplikáció,és természetes úton tudod világra hozni a kisfiadat.....mert ennél csodálatosabb dolog nincs a Földön!!!!

Én Keszthelyen szültem,nekem nem szimpi a veszprémi kórház,de ezt mindenki maga dönti el!

Nagyon szorítok neked!!!!

Inditottam egy új fórumot,"Veszrém megyei,kisbabás anyukákat várok,beszélgetni"

Eseteleg gyertek oda.....várunk titeket!!!

Addig is pussz:Era

2008. nov. 27. 21:08

Szia Era,

én Veszprémben fogok szülni, 2-3 héten belül Babánk lesz. :) Már alig várom, teljes izgalommal tölt el.

Nektek apás szülés volt? Milyen "élmény" volt? Megnéztem a képeidet, nagyon szépek a gyerkők!

Üdv.

2008. nov. 27. 12:10

Hát.....látom itt nem járt senki!!!!

Hol vannak a Veszprém megyei kismamák???

Azt hiszem írok ki egy új topicot!!!!

Nem hiszem el,hogy itt senki nem netezik!::))

2008. nov. 27. 00:18

Sziasztok Csajok!

Bocsi,hogy idepofátlankodok.....nem igazán illek ide,mert én májusban szültem,de annyira megörültem mikor végre találtam egy fórumot,ahol olyanok írnak,akik Veszprém megyeiek!!!!

Én Nemesgulácsi vagyok.

Ha nem bánjátok csatlakoznék hozzátok!

Én Keszthelyen szültem....meg voltam elégedve!

Ha esetleg kérdésetek lenne....szülés...miegyéb....várom!

Rólam minden infót megtaláltok az adatlapomon!

Jó éjt,pussz:Era

4. Maresz 77 (válaszként erre: 3. - Pucok)
2008. nov. 26. 17:56

Szia.

Nincs választott orvosom, és én terhesgondozásra Tapolcára járok, csak szülni fogok Veszprémbe menni. Épp most mondják a hírekbe,hogy újra lehet dokit fogadni Veszprémbe, röpke 100ezer Ft-ért.De sajnos ennyit nem tudunk fizetni és különben sem ismerem a dokikot. Így aki ügyeletes lesz annál szülünk.És bizom benne,hogy pénz és fogadás nélkül is jól végzik a dolgukat.

Én már három NST-n vagyok túl, és Flowmetriára is kell járnom.De szerencsére minden rendbe van a mai vizsgállatok alapján.:)

Szia.

3. Pucok (válaszként erre: 2. - Maresz 77)
2008. nov. 25. 18:34

Szia Maresz,

dec.20-ra vagyunk kiírva, Zsombit várjuk :-))

Holnap megyek az első NST-re. Eddig jól viseltem, de már nagyon várom a nagy találkozást. Én is próbálom Vele megbeszélni, hogy legalább dec. közepén elinduljon felénk, mert a karácsonyt szeretnénk már hármasban, itthon tölteni :)

Van választott orvosod? Mi a Gáspárhoz jártunk, de nem választjuk meg.

Hali!

2. Maresz 77 (válaszként erre: 1. - Pucok)
2008. nov. 25. 14:01

Szioka.

Látom ,nem leszünk sokan a szülészeten:-))

Én Kővágóörsön lakom,de Veszprémbe fogok szülni, és december 11-re vagyok kiírva. Nekünk is fiúnk lesz, ha igaz, Botond lesz a neve.És ha minden jól megy akkor apa is bent szeretne lenni a nagy pillanatba.

Már nagyon nehéz, és már kezdtem beszélgetni a pocaklakóval,hogy nem muszály kivárnia ezt a dátumot, akár már jöhetne is. És már nagyon kiváncsian, és türelmetlenül várjuk.

Tegnap voltam NST-n és még a jövő hétre is megelőllegezték az ujabb időpontot:-)

Neked milyen volt mostanig a terhességed? Mesély a tapasztalataidról.. Szioka.

2008. nov. 18. 20:34
Hogy viselitek az utolsó heteket, apás szülést szeretnétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook