Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miket lehet belekeverni az alkoholba, hogy ihatatlan legyen, de ne legyen káros(abb) az egészségre? (Alkoholról való leszoktatás céljából) fórum

Miket lehet belekeverni az alkoholba, hogy ihatatlan legyen, de ne legyen káros(abb) az egészségre? (Alkoholról való leszoktatás céljából) (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 5. 21:18
Tapasztalt leszoktató voltam, és hidd el nekem, ha inni akar, akkor akármit megiszik. Ha mégis a hashajtó mellet döntesz, akkor figyelmedbe ajánlom, hogy vannak természetes, gyógyszernek nem minősülő hashajtók. Nem tartom célravezetőnek, de azt sem, ha megszégyenül, mert az rendkívül jó indok az újabb ivászatra. Vannak addiktológiai rendelők, mellettük működnek csoportok,tőlük kérj tanácsot. Igazán hatásos módszert nem tudok, addig próbáltam leszoktatni a volt férjemet az alkoholról, míg leszokott az életről.
20. 2577cdcc12 (válaszként erre: 12. - Jampipi)
2008. nov. 18. 14:23
Semmi értelme, azért mert egyszer-kétszer szar ízt iszik, még nem fog leszokni...
2008. nov. 18. 13:59
hashajtót :)
2008. nov. 18. 13:39
Szerintem hiába csinálsz otthon akármit,mert akkor legfeljebb a kocsmában fogja meginni,mert biztos megtalálja a kiskaput!!
2008. nov. 18. 08:41
Az üveg nyakát kend be csípőspaprikával:) Ha meghúzza csípni fogja a száját:)
2008. nov. 18. 07:29
Az a baj, hogy aki iszik, az tényleg ihat bármikor. Akkor is, ha megígéri, hogy nem teszi. Suttyomban otthon, vagy akkor, ha nincs otthon, akkor is. Úgyhogy teljesen jó megoldás nem nagyon van, ez tény.
15. 3a0842d373 (válaszként erre: 14. - 3a0842d373)
2008. nov. 17. 21:07

most olvastam vissza egy kicsit.

A suttyomban iszogatónak lelki kezelés is kellene. Ha megleckéztetitek, nem otthon fog iszogatni, hanem tényleg elbújik és egyszerre többet fog inni, mert tudja, hogy abba nem pancsolnak bele. Azt gondolom, hogy így csak a megleckéztetők járnak rosszabbul ill. csak rontanak a helyzeten.

2008. nov. 17. 21:03

Felesleges pancsolni.

1. a rossz íz alkoholistát még el nem tántorított.látod, a kannás borokat is megisszák, meg a fgyállóból kevert is jól fogy.

2. ha nem is alkoholbeteg, de megissza a pancsot, az a lé ugyanúgy károsító hatású, vagy méginkább, mintha tiszta italt inna. A máját pl. hamarabb kinyírja.

3. leszokni - épp úgy, mint lefogyni kezdeni az agyban kell először. Ha ő akarja, inkább sikeres lesz, mintha a társ vagy a család.


Segíteni tudtok neki, de keressetek valami humánusabb ötletet :)

13. spinneli (válaszként erre: 8. - Jampipi)
2008. nov. 17. 20:18

ennek mi értelme van?

fel nem fogom.

12. Jampipi (válaszként erre: 11. - KOVÁCS KÁROLYNÉ)
2008. nov. 17. 20:11

Említettem, hogy ismerős, NEM ÉN.

Tisztában vagyok vele, azért kérdeztem, hogy olyan, AMI NEM KÁROS. Csak rossz íze lesz tőle az alkoholnak, stb.

Nem vagyok hülye. :-)

2008. nov. 17. 20:08
ATTÓL FÜGG,HOGY KINEK,HA SAJÁT MAGADRA GONDOLSZ,TALÁN A HASHAJTÓ ,A SÓ,BORS,E.PAPRIKA.ÉS MÉG NAGYON SOK MINDEN VAN AMITŐL IHATATLAN LEGYEN AZ ALKOHOL,HA BELEKEVERED,DE HA MÁR ILYENT KÉRDEZEL,AKKOR OTT MÁR NAGY A BAJJ!!! , DE ÉN AKKOR AZT GONDOLNÁM,HOGY VAN RÁ MÁS MEGOLDÁS IS!!!DE HA ESETLEG MÁSOKRÓL VAN SZÓ ,AZ MÁR MEGGONDOLANDÓ,MIVEL KÁROS HATÁSA IS LEHET,ÉS EZÉRT MÉG BÜNTI IS JÁRHAT!!!CSOCSI
2008. nov. 17. 20:01
Nocsak, aktualitás... :-)
2008. nov. 17. 19:52

A guttalax az jó.:D

Csak kell neki néhány óra, szóval az időzítésre figyelni kell.:D

2008. nov. 17. 19:47

Köszi a tippeket!

Suttyomban iszogatni szerető illetőnek lenne némi megleckéztetés...

Hashajtóra én is gondoltam, de bevallom őszintén, mivel az gyógyszer, nem merném bevállalni, hogy alkoholba keverjem...

Inkább valami ártalmatlan dologra gondoltam.

Nem tudom, a lisztet valaki próbálta már? Annak milyen íze lehet..? :-D

2008. nov. 17. 19:37

tökmindegy, ha alkohol van benne :DD

volt olyan ismim, aki katonaságnál bodzát szedett, és sunyiba erjesztették valami bunkerben :D

meg aki arcszeszt ivott...stb. :)


olyat lehet, hogy kevés alkoholfogyasztás után vizezed a sört, remekül fosat :DD meggondolja kétszer is ha nem olyan függő, hogy akar-e még inni :)

2008. nov. 17. 19:37
HASHAJTÓ!!!:D
2008. nov. 17. 19:36
Ihatatlan alkohol, ez relativ fogalom. Mint tudjuk, megisszák még az ablakmosót is, ha nincs más.
4. spinneli (válaszként erre: 3. - Spinneli)
2008. nov. 17. 19:36
már az elvonási tünetekre.
2008. nov. 17. 19:36
erre léteznek gyógyszerek is mondjuk, ez a megoldás nagyon nyakatekert és házi.
2008. nov. 17. 19:35
Gondolok itt arra, hogy pl. van-e valami olyan cukorka, ami alkoholba keverve az adott italt ihatatlanná teszi, de ha lenyeli az ember, mégsem lesz rá káros hatással. (Mintha például gyógyszert keverne bele valaki.)
2008. nov. 17. 19:34
Miket lehet belekeverni az alkoholba, hogy ihatatlan legyen, de ne legyen káros(abb) az egészségre? (Alkoholról való leszoktatás céljából)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook