Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - 6 hónapos kislányomnak milyen teát adhatok?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Csecsemők

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. harmatos532008-12-04 13:31
kamilla teát kell adni

5. Martyr2008-11-17 22:28
Hipp vagy Milupa csecsemőteát adhatsz. Mindkettő granulátum formájú, létezik 4 és 6 hós kortól. Nagyon egyszerű elkészíteni: vizet forralsz, lehűtöd és beleteszed a megfelelő mennyiséget, összerázod és kész. Én mindig ilyet használok, sokféle ízben kapható, szereti a kislányom.

4. dori07112008-11-17 21:36
köszi

3. cikicakk2008-11-17 19:42
Én a kisfiamnak kamilla teát adtam.Mivel az ennyire pici babáknál még nem fejlődött ki az immunrendszer, a kamilla gyulladáscsökkentő hatása kifejezetten jót tesz, ráadásul nem tartalmaz csersavat, teint, és koffeint, amit a teák általában tartalmaznak.Kisfiam eleinte hasfájós volt és javasolták a " HIPP " nevü köménymagos teát.Saját bőrünkön tapasztaltam, hogy ez a tea bár hajtja a szelet a babánál, de csinálja is.Akkor kezdtem el a kamilla tea adását, és attól kezdve a kisfiam nem volt hasfájós, de még az influenzát is elkerültük.Nagyon minimális cukor ízesítéssel úgy megszerette, hogy két és fél éves koráig semmilyen más folyadékot nem fogadott el.

2. ancy2008-11-17 19:30
Szia. Gyógyszertárban kapható babatea.Több fajta van mi mindig váltogatni szoktuk.

1. dori07112008-11-17 19:22
6hónapos kislányomnak milyen teát adhatok?