Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6 hónapos kislányomnak milyen teát adhatok? fórum

6 hónapos kislányomnak milyen teát adhatok? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 4. 13:31
kamilla teát kell adni
2008. nov. 17. 22:28
Hipp vagy Milupa csecsemőteát adhatsz. Mindkettő granulátum formájú, létezik 4 és 6 hós kortól. Nagyon egyszerű elkészíteni: vizet forralsz, lehűtöd és beleteszed a megfelelő mennyiséget, összerázod és kész. Én mindig ilyet használok, sokféle ízben kapható, szereti a kislányom.
2008. nov. 17. 21:36
köszi
2008. nov. 17. 19:42
Én a kisfiamnak kamilla teát adtam.Mivel az ennyire pici babáknál még nem fejlődött ki az immunrendszer, a kamilla gyulladáscsökkentő hatása kifejezetten jót tesz, ráadásul nem tartalmaz csersavat, teint, és koffeint, amit a teák általában tartalmaznak.Kisfiam eleinte hasfájós volt és javasolták a " HIPP " nevü köménymagos teát.Saját bőrünkön tapasztaltam, hogy ez a tea bár hajtja a szelet a babánál, de csinálja is.Akkor kezdtem el a kamilla tea adását, és attól kezdve a kisfiam nem volt hasfájós, de még az influenzát is elkerültük.Nagyon minimális cukor ízesítéssel úgy megszerette, hogy két és fél éves koráig semmilyen más folyadékot nem fogadott el.
2. ancy
2008. nov. 17. 19:30
Szia. Gyógyszertárban kapható babatea.Több fajta van mi mindig váltogatni szoktuk.
2008. nov. 17. 19:22
6hónapos kislányomnak milyen teát adhatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook