Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te hogy mondtad el a párodnak, hogy babátok lesz? Milyen volt az első reakciója? fórum

Te hogy mondtad el a párodnak, hogy babátok lesz? Milyen volt az első reakciója? (tudásbázis kérdés)


17. Jaina
2011. nov. 30. 15:10

Ott izgult velem együtt a teszt felett :)


Nagyon örül a babának, amikor meglátta a két csíkot, teljesen magán kívül volt az örömtől (majdnem elfelejtett utána munkába menni), aztán délután mesélte, hogy ebédszünetben esett le neki, hogy tényleg apuka lesz :)

2008. dec. 1. 07:57
Szülinapjára kapott egy pozitiv teszt eredményt,hihetetlenül boldog volt,azota kisfiunk 1,5 éves,imádja.
2008. dec. 1. 03:02
Teljesen öszintén, és örült velem együtt-NAGYON.
2008. nov. 27. 11:24
ja és most lesz a kicsi 3 éves dec közepén.egészséges,és gyönyörű.és nagyon apás.és ha ez nem lenne elég,mint 2 tojás az apja és lánya:)
2008. nov. 27. 11:22

sziasztok!

én a kezébe nyomtam a tesztet.Ő vett még egyet,és használat után azt is a kezébe nyomtam.a hatás nem maradt el.akkor láttam először sírni.egyiknap arra ébredtünk,h akarjuk a babát a másik nap meg nem .ez így ment 3 hétig.aztán arra jutottunk,h elvetetem.a műtőasztalon feküdtem,és mielőtt elaltattak volna,lepattantam,és "megszöktem".elmentem a munkahelyére.a hatás megint nem maradt el.tudta egyből h megtartottam.ő megint csak sírt.(rosszabb volt mint én a 9 hónap alatt.érzékenyebb volt mint én)mert Ő jobban akarta a babát.hát röviden ennyi.

2008. nov. 25. 07:41
Az első babaám karácsonyi ajándék volt, vettem egy pár cipőt, becsomagoltam és a fa alá tettem. Férjem megkérdezte, hogy ebbe kell-e gyereket csinálnunk? -Már nem.-válaszoltam.
2008. nov. 18. 13:14

Együtt csináltuk meg a tesztet!

99%-ra vettük az eredményt. Nem is csalódtunk. 20 Sec alatt 2 piros csík... Le is fényképeztük, el is tettük.

2008. nov. 18. 11:05
Nálunk meg volt beszélve a babaprojekt, de azt egyikőnk sem gondolta, hogy első próbálkozásra Kircsike megfogan. Mikor elkezdtem érezni a jeleket, én már mondtam apának, hogy valami fura zajlik bennem amit eddig soha nem tapasztaltam. Nem nagyon vett róla tudomást. Nah én vettem egy tesztet, meg is csináltam, ami negatív lett. Teltek a napok, nem jött meg. Apa még mindíg nem hitte el hogy terhes vagyok. Vettem egy másik tesztet, ami pozitív lett. Nagyon boldog volt. Kíváncsiságból kipróbáltunk egy harmadik tesztet is hogy biztos legyen, az is pozitív lett. Nah apa innentől kezdve lett nagyon nagyon boldog!!!!
2008. nov. 18. 10:31

Egy vasárnap reggel korábban keltem és csináltam tesztet. Pozitív lett. Vigyorogva azzal ébresztettem. Kellett pár perc mire felfogta mit dugtam az orra elé, először azt hitte lázmérő.

Aztán nagyon boldog volt! Egész nap ölelgetett, (majdnem megfojtott a szeretetével)és folyamatosan ölelgetett. Még aznap elment az ügyeletes gyógyszertárba és vett még egy tesztet. Amikor az is pozitív lett, már felhőtlen volt az öröm.

2008. nov. 18. 08:13

Kora reggel csináltam a tesztet mielőtt elment volna dolgozni azzal köszöntem el hogy apuka lesz.

Meglepődőt nagyon és fel se fogta hogy most mi van... Egy óra múlva telefonált akkor már lehetett érezni a hangján hogy nagyon boldog :) A mostaninál már nem kellett neki egy óra hogy megeméssze a hírt:) Majd ki ugrott a bőréből....

2008. nov. 17. 18:54
Csináltam reggel sokadszorra gyors tesztet, és két csikot mutatott, miután végig statisztálta a folyamatot, így ő is látta egyből. És már el is könyvelte hogy jön a baba, aztán pár óra múlva a doki is ezt a tényt erősítette meg.
2008. nov. 17. 18:47
Rögtön a teszt után.Meglepődött.Most nagyon boldog,mert a 7 fiú után,meglett a várva várt kislány.
2008. nov. 17. 18:17

SZóltam,hogy "most tesztelek!" és együtt néztük.

"Hoppá" nagyon elégedetten.

4. vov
2008. nov. 16. 16:45
Boldog volt....
2008. nov. 16. 16:45

Kezdem én:

A pozitív tesztet egy borítékba raktam egy képeslappal együtt, amire a baba várható érkezését írtam rá, pár kedves szóval... :-)

2. vov
2008. nov. 16. 16:45
Megmutattam a tesztet.....
2008. nov. 16. 16:44
Te hogy mondtad el a párodnak, hogy babátok lesz? Milyen volt az első reakciója?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook