Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinted milyen a jó nő? fórum

Szerinted milyen a jó nő? (beszélgetős fórum)


2014. nov. 29. 09:11
határozott, kedves, figyelmes, nem akar mindenáron a középpontban lenni, nem akar mindenki babája lenni, őszinte és meg lehessen mindent beszélni vele.
2008. dec. 16. 15:12

A jó nő? az olyan "kéremszépen" mint én :D LOL

Modellalkat, magas: 18 évesen már 145 cm :D na és pockos mint a Mikulás.......


Komolyra fordítva a szót... a jó nő tudja magáról, hogy jó nő. Elégedett külsejével, tudja, hogy értékes!

2008. dec. 16. 11:57
Szerintem az a nő boldog és elégedett,aki elfogadja (és szereti)önmagát,tisztában van a külső és belső értékeivel,természetesen önállóan (is) képes megvalósítani az elképzeléseit,derűsen fogadja az idő múlásával testén megjelenő apró változásokat.A társadalmi elvárásokat kritikával szemléli,ami számára is elfogadható helyzet,csak azt tekinti követendő példának.Az előbbi megállapítások vonatkoznak a családalapítás és gyermekvállalás idejére,a párválasztásra,a társadalmi és munkahelyi pozícióra,a környezettel,a többi emberrel való kapcsolatra.Én például tökéletesen jól éreztem magamat, megkockáztatom: boldog voltam egyedüllálló nőként is.Csupán a természet fintora,hogy akármeddig nem lehet halogatni pl. a szülést,de nyilván ennek is megvan az oka.Ápolom a külsőmet, vigyázok az egészségemre,elégedett vagyok ,mivel volt,van és lesz időm ÉLNI.
2008. nov. 16. 18:48
Én úgyvagyok vele hogy ha kellek valakinek úgy kelljek ahogy vagyok! Nemvagyok hajlandó megjátszani magam, mindíg magamat adom. Nemlehet mindíg mindenkinek megfelelni, se külsőleg se viselkedésileg, deazért a belső kisugárzás is számít! Szerencsére izlések és pofonok különbözőek!
2008. nov. 16. 16:08

szerintem is felesleges megjátszanunk magunkat,mert késöbb kiderül,milyen is a valós személyiségünk.

Szerintem aki elfogadja magát,az már jó úton jár..

13. judit71 (válaszként erre: 10. - D3edebbda4)
2008. nov. 16. 15:47
Szia! Én mertem kezdeményezni..... is.... Mégis egyedül vagyok, pedig nem vagyok sem hisztis, sem féltékeny...
12. spinneli (válaszként erre: 8. - 52d67c6df3)
2008. nov. 16. 13:25

Ez így nagyon zanzásítva van, ahogyan zanzásan feleltem a kérdésre is, mert általános volt.

A nőknél fontos a megjelenés, az, hogy ezt kizárólag egy más személy kedvéért teszi szerintem nem egészséges személyiségre utal.

A hangsúly a kizárólag-on van.

2008. nov. 16. 13:01
én :D
2008. nov. 16. 12:58

Csinos, mosolygós, nem zsörtölődős, inkább víg kedélyű, figyelmes, merjen kezdeményezni is.

Kompromisszumra kész, de senki kedvéért se adja fel önmagát.

9. Fiatal nő (válaszként erre: 8. - 52d67c6df3)
2008. nov. 16. 12:21

Ez az. Én is magamat adtam, mikor elkezdtünk találkozgatni a párommal. Mivel én nagyde nagyon csendes természet vagyok, ott sem beszéltem túl enyhén szólva... :-)

Nem is tudnék más lenni. Vagy elfogadnak ilyennek, vagy ennyi...

Persze bizonyos dolgokban lehet kompromisszumokat kötni, de alapvetően mindenki legyen saját maga...

2008. nov. 16. 12:18

Vagyis mindenki maradjon hű önmagához, és majd úgyis rátalál a megfelelő partnerre, vagy a partner rá.

Akkor miért alkalmazunk mi nők különféle taktikákat, hogy elcsábítsunk valakit? Vagy miért nem fogadjuk el magunkat? Miért gondoljuk, hogy ha megváltoztatjuk pl. a külsőnket, akkor párunk jobban fog szeretni.

Nem lehet, hogy időnként mégiscsak fontosak ezek is?

7. 2d5a00656a (válaszként erre: 6. - Spinneli)
2008. nov. 16. 12:08
Hát ez tényleg fontos amit írtál,hogy legyen önálló személyiség és ne a feladatai és munkái minősége határozza meg.
2008. nov. 16. 12:03

ezt csak nagyon általánosan lehet megfogalmazni, mindenkinek más a jó nő...szerintem az a jó nő, aki a szerepeit belső és külső megfigyelés alapján "fiókozza"-nem csupán társadalmi nyomásra, állandó figyelmet fordít a saját folyamataira.

és a "jó nőségét" nem csak a gyerekein vagy a férjén keresztül látja.

2008. nov. 16. 11:55
Szerintem hál istennek a férfiak különbözőek ,és mások az elvárásaik is,mindenkinek meg van valahol a megfelelő partnere::DD
4. 52d67c6df3 (válaszként erre: 2. - 236fe2f68e)
2008. nov. 16. 11:55
Én vagyok, csak álnéven. :)
2008. nov. 16. 11:53

Jó anya, jó háziasszony, szerető és hűséges feleség.

Több nem kell.

2. 236fe2f68e (válaszként erre: 1. - 52d67c6df3)
2008. nov. 16. 11:51
Hirtelen azt hittem Csernus doki tette fel a kérdést... :))
2008. nov. 16. 11:50

Egyre többet foglalkozunk a külsőnkkel. Pl. kicsit megereszkedik a mell, vagy kisebbnek látjuk, máris plasztikai sebészhez rohanunk.

A hagyományos női értékek (házias, családot, otthont ellátó...) háttérbe szorulnak. stb...

Szerintetek mik azok a dolgok, amik igazán fontosak?

Vajon meg lehet felelni minden elvárásnak? (Igazi nő legyen, munkahelyén jól teljesítő, jó feleség, anya, háziasszony...)

Valóban vannak ezek az elvárások, vagy mi nők állítjuk fel magunkkal szemben?

Mennyire fontosak a külső, belső értékek, és egyáltalán mik azok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook