Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A rák ellen miért nem találnak ki még semmi ellenszert? fórum

A rák ellen miért nem találnak ki még semmi ellenszert? (beszélgetős fórum)


1 2 3
75. tomka1
2010. jún. 28. 17:38

Sziasztok!


Én a B17 vitaminról hallottam jókat, ti erről hallottatok? Itt egy cikk róla!


[link]


Üdv: Zsu

74. 222ed6c486 (válaszként erre: 52. - Júlia*)
2009. márc. 28. 12:37
Te hülye vagy!
2008. dec. 7. 22:07
Nalunk ujjabban aki akarja habar az orvosi miniszterium ugy hagyta hatra kotelezo be lehet oltatnia kislanyokat akik meg nem ertek el a 14 evet mehnyakrak ellen...sokan huzodoznak tole....egyes adatok szerint mar sok orszagba bekaptak es hat...mas adatok szerint nem hat+ kellemetlen mellekhatasok jelentkeznek...sokan felenek hogy ez nem is rendes oltas...hanem valami kiserlet....kiserlet vagy sem nem tudom en sem..ha lenne akkora koru kislanyom beoltatnam vagy sem nem tudom....de hat van oltas...a velemenyek, eredmenyek kulomboznek...
72. ae12cc5be5 (válaszként erre: 70. - Krokka)
2008. dec. 2. 15:01
Részvétem Krokka!
71. ae12cc5be5 (válaszként erre: 69. - Júlia*)
2008. dec. 2. 15:01

Ha én akarnám eldönteni, mit csinálj, nem ebben a "hangnemben írtam volna."


Azt kívánom, mindenki ennyire sértsen meg Téged, mint én a hozzád írtakban!


Erről ennyit...részemről, és semmivel sem többet!

70. krokka (válaszként erre: 52. - Júlia*)
2008. dec. 2. 12:59
Megnéztem az adatlapod, mert először azt hittem, hogy tapasztalatlan tini vagy, na de hogy ennyi idős fejjel ilyen kényes témában ilyen szamárságot tudsz irni. Ha a rosszindulat okozza a rákot, akkor szerintem kezdj el te is egészségesen élni... csak jó tanács ! Mint lentebb irtam, nemrég vesztettem el az édesanyám leukémiában, majdnem annyi idős volt mint Te , és a megtestesült jóindulat volt... azt gondolom, hogy emberek legbelsőbb érzelmeibe, mint pl. a gyász így nem lehet belegázolni. Ha meg a reinkarnációról akarsz tárgyalni, tényleg menj egy másik fórumra, siccc !!!!!
69. Júlia* (válaszként erre: 68. - Ae12cc5be5)
2008. dec. 2. 12:56

Ugye nem te akarod eldönteni, hogy én mit csináljak.


Az általam ajánlott irodalmakat pont ezért írtam le, mert PONTOSAN a remény keresőknek adnak választ a problémákra és azok MEGOLDÁSÁRA.


Még jó könyv Takács Tibor: A Fejlődés Iskolája című könyv is.


Ha valamit nem ismerünk,

és nem is akarjuk megismerni,

nem ilyen módon kell elvetni, hogy ismeretlenül sértegetünk embereket.


További szép napot.

68. ae12cc5be5 (válaszként erre: 67. - Júlia*)
2008. dec. 2. 12:49

Júlia!


Nem akarlak megbántani, de szerintem keress hasonló témájú fórumot. Nagyon sok van, ahol ezekről beszélgetnek. Ha jót nem tudsz írni, légy szíves, ne bánts másokat!


Na, nekem is mennem kell, mindjárt megyünk vissza a kórházba! Puszi mindenkinek, és jobbulást annak, akinek szüksége van rá!

67. Júlia* (válaszként erre: 66. - 7e2c501649)
2008. dec. 2. 12:45

Olvasd el újra,

hátha sikerül megértened, hogy mit írtam.

66. 7e2c501649 (válaszként erre: 65. - Júlia*)
2008. dec. 2. 12:43

Beszélsz itt össze-vissza, mert a valóságról fogalmad sincs. Ráadásul reménytkereső emberekkel szemben.

Ha láttam volna egy szemernyi valódi tudást nálad-akkor egy szót sem szólnék-de igy, egyszerűen döbbenetes vagy.

65. Júlia* (válaszként erre: 59. - 7e2c501649)
2008. dec. 2. 12:39

"Ha a sötétsdég fájna-biza ordítanál."


Ahhoz elég ez az egy mondatod.

64. Júlia* (válaszként erre: 57. - Tücsimücsi)
2008. dec. 2. 12:35

Ajánlott irodalmak:


Reinkarnációk,

Előző életek

Karma

63. Júlia* (válaszként erre: 56. - Ae12cc5be5)
2008. dec. 2. 12:33

Lásd Pósa Ferenc:

Betegség, mint pótcselekvés című könyvét!

62. Júlia* (válaszként erre: 56. - Ae12cc5be5)
2008. dec. 2. 12:32

Lásd Pósa Ferenc:

Betegség, mint pótcselekvés című könyvét.

61. ae12cc5be5 (válaszként erre: 51. - Ae12cc5be5)
2008. dec. 2. 12:30
Bocsánat, a nov. 29-i adást ajánlom, elírtam!
60. ae12cc5be5 (válaszként erre: 58. - Tücsimücsi)
2008. dec. 2. 12:30
Én tegnap izgultam végig egy 4,5 órás agytumor műtétet, de senkinek nem kívánom (MÉG A ROSSZINDULATÚ EMBEREKNEK SEM!!!) azt a hosszú délelőttöt (sőt, még most sem nyugodhattunk meg), hisz ez idő alatt rengeteg beteget láttunk, amint betolták őket a műtőbe, a pici babától az idős bácsiig. Nagyon nehéz dolgok ezek!
59. 7e2c501649 (válaszként erre: 52. - Júlia*)
2008. dec. 2. 12:26
Ha a sötétsdég fájna-biza ordítanál.
58. tücsimücsi (válaszként erre: 56. - Ae12cc5be5)
2008. dec. 2. 12:22

Én is láttam, sőt tüneményes anyukát is akinek a gyerekénél 2 hónaposan derült ki a leukémia.

Rossz gén okozta, ezt meg is állapították szerencsére annak ellenére, hogy meggyógyult nem egyszer volt élet-halál között. Az anyja éjjel-nappal mellette volt, találtak neki donort...már túl van a kritikus időn, meggyógyult. Azóta még beteg sem volt.

57. tücsimücsi (válaszként erre: 55. - Júlia*)
2008. dec. 2. 12:17
Szóval a kisgyerekek az anyjuk miatt lesznek rákosok....szerinted... lehidalok, komolyan...... Szerintem meg genetika. Na itt be is fejeztem.....)))))))))))))
56. ae12cc5be5 (válaszként erre: 52. - Júlia*)
2008. dec. 2. 12:10

Júlia!


Pont ez a "bíztatás" hiányzott mindenkinek!


Én láttam már tüneményes, jóindulatú, kedves, de sajnos beteg embert. Te nem?

55. Júlia* (válaszként erre: 54. - Tücsimücsi)
2008. dec. 2. 12:08

Na de mondom!!!


Lásd Pósa Ferenc: Betegség, mint pótcselekvés.


A kisgyermek 7 éves koráig az anya rezgését veszi, de egy az egyben.

54. tücsimücsi (válaszként erre: 52. - Júlia*)
2008. dec. 2. 12:06

Na ne mondd!!!


És a kisgyerekekkel mi a helyzet.........?????????

53. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 47. - 68f3da251d)
2008. dec. 2. 12:04
Szép történet! Meddig tartott kitalálni? :)
2008. dec. 2. 11:57

Nem kell kitalálni,

már meg van, és mindig is meg volt.


A rosszindulatú daganatokat a

rosszindulat okozza.


Főleg, amikor önmagunkkal szemben alkalmazzuk.

2008. dec. 2. 11:49

[link]


A nov. 22-i adást játszd le, ha csak 1 embernek segít, már megérte!

50. 8da8a563b7 (válaszként erre: 42. - E004ab8014)
2008. nov. 27. 11:31
tévedsz. Eltűnt a szervezetéből a hív vírus. és ugyanolyan sőt még nagyobb darab lett, mint volt.
49. 8da8a563b7 (válaszként erre: 39. - 68f3da251d)
2008. nov. 27. 11:30
a kezelése igen. de a gyógyítása nem.
48. krokka
2008. nov. 25. 14:30
Nekem sajnos van személyes érintettségem a kérdésben, és igy azt tudom mondani , hogy lehet, hogy a fájdalomcsillapítás terén nem, de a gyógyításban igenis észlelhető pozitiv változás, még ha nem is találták fel a teljes gyógyuláshoz szükséges szérumot. Meg egyáltalán mit jelentenek egy rákos beteg kilátásai ? Mennnyi elég ? Ha valakinek a diagnózis közlésekor azt mondják, hogy megfelelő jó kezelés mellett még élhet 5- 10 évet, az pillanatnyilag nem is olyan rossz, hisz azidő alatt eljuthat oda az orvostudomány, hogy gyógyítani tudják . És innentől kell hallhatatlan élniakarás, hallhatatlan energia, és szerető család . Talán ezek fontosabbak, mint a horrorisztikus áron megvásárolható ugynevezett ' csodaszerek ', ámbár pszihésen, és a bevitt vitaminok által azok is segíthetnek , ha hisz benne a beteg . Az édesanyámnak 6 éve leukémiát diagnosztizáltak, nem jósolták, hogy a 2 kemoterápiát megéli...egyszer meg visszaadta a sors, és most vette el, 1 hete temettük ..
47. 68f3da251d (válaszként erre: 46. - Pedro)
2008. nov. 25. 13:29

Én is hallottam egy ilyen esetről. Egy Feri nevű férfi nagyon fiatalon agyvérzést kapott, emiatt lebénult a fél arca, csorgott a nyála, a nyelve petyhüdten lógott, könnyezett a fél szeme és ráadásul még beszélni se tudott, csak értelmetlen gagyogásra volt képes. Amikor evett, az étel vagy visszafolyt a tányérjába, vagy szétfröcskölte a nyelvével mindenfelé. A felesége nem győzött takarítani utána, így aztán a fürdőkádban kellett ennie. Aztán sajnos kapott egy másik agyvérzést, ami teljes bénulást okozott nála. Nemcsak ágynak dőlt, de még a székletét és a vizeletét se bírta tartani. Még anyósa is besegített Feri feleségének, annyi munka volt az ápolással. Ráadásul éjjel hangosan hortyogott.

Egyszer csak hogyhogy hogy nem, meghalt Feri felesége. Napok alatt Feri elkezdett értelmes szavalat formálni, lassanként összefüggő mondatokat. A szegény feleség temetésére jólelkű ismerősök elvitték Ferit egy tolószékben. A temetésre zord, esős időben került sor. Feri anyósa amikor meglátta Ferit – akit azzal vádolt, hogy miatta halt meg a lánya – egy rossz mozdulatot tett, és beleesett a kiásott sírgödörbe, ahol nyakát szegte. Persze a gyászoló közönség megrökönyödött, és közel hajolt a tátongó sírgödörhöz, hogy lássa, mi történt Feri anyósával. Feri egyszer csak azt vette észre, hogy ő is áll!

Azóta Feri a munkatársam a Postánál, mint kézbesítő. Napi 30 kilométert gyalogol. Hétvégeken együtt járunk kórusfoglalkozásokra, mert kiderült, hogy neki is szép énekhanga van.

Hát ez Feri története, akit anyósa és neje halála állított talpra.

46. pedro (válaszként erre: 24. - Zsuga bubus)
2008. nov. 25. 13:04

Talán választ ad sok betegség eredetére , amit írtam az előző hozzászólásban. Tényleg érdemes elolvasni az új germán medicina-t !

Egy tanulságos esetem van (szerencsére nem családon belül történt)rákból - csodálatos gyógyulásról! Egy házaspár nagyon rossz kapcsolatban élt , a férfi állandóan szekálta a nőt, de a nőt úgy nevelték,hogy nem szabad elhagyni az urát - csak a halál választhat el....

A lényeg,hogy a nőnek olyan agresszív rákbetegsége lett,hogy az összes kezelést megkapta , már az utolsó stádiumban volt, szó szerint haldoklott,mikor váratlanul a férj meghalt. És megtörtént a "csoda"-egyik napról a másikra meggyógyult a feleség ! Elég tanulságos eset,és nem egyedülálló! Mindig van a valamilyen lelki oka a betegségeknek...

pedro

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook