Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen barna hajfestéket válasszak, hogy a végeredmény ne legyen vöröses árnyalatú? fórum

Milyen barna hajfestéket válasszak, hogy a végeredmény ne legyen vöröses árnyalatú? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. dec. 5. 00:19
olyat, ami nem gesztenye, szerintem. Mert azokban van vörös árnyalat.
2008. nov. 15. 15:48
mindenféleképpen csak alap hajfestéket kell használni! ha már nem alap akkor biztos,hogy vöröses beütésű lesz a barna szín! mind a gesztenye,mind a csokoládé vöröses beütésű,csak kifejezetten az alap barnák nem azok!
8. Dorka29 (válaszként erre: 6. - 372f7e7275)
2008. nov. 15. 15:01
Én is fényre és csillogásra vágytam:)), mert nekem is barna, csak olyan középbarna, mostanában (pár éve) megint sötétedik. Azt hittem, hogy felnőttkorban az őszülést leszámítva nem változik már a hajszín.
2008. nov. 15. 14:37
Akkor már többen vagyunk ezzel a problémával..majdcsak lesz vki,aki felokosít minket.:)Egyébként mintha olyat hallottam volna,h hamvas barna festéket kell keresni,de én nem találtam konkrétan ilyet. (igaz nem is néztem át az összes márkát)
6. 372f7e7275 (válaszként erre: 5. - Dorka29)
2008. nov. 15. 14:28
:)nekem csak annyi volt a bajom hogy az eredetileg sötétbarna hajam napszítta volt és a strandolások tönkretették a szinét kicsit és frissíteni akartam:)
5. Dorka29 (válaszként erre: 4. - 372f7e7275)
2008. nov. 15. 14:18

Szia!


Na, akkor még egy ok, amiért nem tudom, hogy nálam miért vált be.:)

2008. nov. 15. 14:04
a gesztenyebarnátol és a csokoládébarnátol is vörös lettem pedig csak egy kis fényt szerettem volna adni a hajamnak mert sötétbarna vagyok....de egy csúnya semmilyenszinü lett belőlle...
2008. nov. 15. 13:44

Szia!


Nekem is ez volt a problémám éveken keresztül. Ha fodrász keverte, akkor totál vörös lettem, de a boltitól is.


Fura lesz, de nekem az vált be, hogy gesztenyebarna árnyalatot válaszottam.(mert akkor épp tényleg szerettem volna, hogy kicsit vöröses legyen). Ne kérdezd, miért, mert gőzöm nincs...

2008. nov. 15. 13:44
Kétszer festettem eddig otthon a hajam elvileg világosbarna festékkel és mindkétszer vöröses beütésű lett a hajam. :( Várok minden ötletet,mert lassan esedékes egy újabb festés!:)
2008. nov. 15. 13:42
Milyen barna hajfestéket válasszak, hogy a végeredmény ne legyen vöröses árnyalatú?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook