Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen barna hajfestéket válasszak, hogy a végeredmény ne legyen vöröses árnyalatú? fórum

Milyen barna hajfestéket válasszak, hogy a végeredmény ne legyen vöröses árnyalatú? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. aug. 23. 11:39

Sziasztok! a Segítségeteket szeretném kérni, a képen látható barna hajszínt szeretném "sajátomnak is" de sajnos nem tudom melyik hajfesték hasonló ehhez, néztem sokat már. Ez talán egy teljesen natúr barna? Nincs benne vöröses árnyalat. A Palette Deluxe 750-es csokoládébarna árnyalatát néztem még, de félek a csoki barna vöröses lesz... segítenétek?


Nagyon köszönöm! :)


a kép a hajszínről: [link] pg

39. mkjudit (válaszként erre: 1. - Fbe484eca1)
2012. júl. 13. 13:25
Londa 6.71-es .A húgomnak festettük vele a haját cseppet sem lett vörös.
38. Anda39 (válaszként erre: 37. - Szilvi*_*)
2012. júl. 13. 08:58
Megfelelő előkészítés nélkül bármelyiket ajánlhatják neked, nem lesz jó. A bordó át fog ütni, tehát először azt kell leszedni a hajadról. Érdemes fodrászhoz menni, aki ezt meg tudja csinálni.
37. Szilvi*_* (válaszként erre: 18. - Fbe484eca1)
2012. júl. 12. 20:31
Én vörösről / bordó/ színű hajamból szeretnénk világos barnát.Milyen festéket ajánlotok? :)) Köszii
2012. márc. 30. 21:00
Sziasztok!ha valaki tud segiteni legyszives segitsen,fekete hajambol próbálok barnát varázsoltatni már egy párszor leszivattuk meg próbáltam a colour b4et is végeredménybe kaptam egy világos vöröses barna szint de valahogy nem tudjuk eltalálni azt a barna szint amit szeretnék mert ha csokoládé szinnel próbálkozom akkor tul sötét majdnem fekete szint kapok de festettük sötét szőkére is az a tövén vilásos lett viszon a többi részen meg elégé sötét és mindegyik után kiüt egy olyan bordós pirosas árnyalat ami egy festés után sem akar igazán eltünni vörös beütése lenne az nem is lenne olyan nagy baj de nekem olyan bordós pirosas Milyen szinnel festjem be hogy szép barna legyen de ne legyen és elvegye azt a nem kivánt bordós pirosas beütést és ne kapjak túl sötét barna szint sem mert nem szeretném újból szivatni,gondoltam a tövét befestetem gesztenye barnára,hogy azt befogja de ha a többi részre is a gesztenye barnát festem félek,hogy túl sötétre fogja meg ezért gondoltam a tövét befesteni csak a gesztenye barna szinnel a többi részre meg valami világosabb barnát de olyat a mi elveszi a bordós piros beütést de nem tudom,hogy igy jó lenne e kérlek segitsetek ha valaki tud!!!! KÖSZÖNÖM
2010. nov. 13. 18:32
sziasztok! pár napja befestettem a hajamat a Palette 10 min. Color hajfestékkel (480 Vörösesbarna). Vhogy még sem vált be szeretném visszafesteni barnára (vmelyik árnyalatára) melyik szín vagy esetleg melyik típusu festék lenne az ami befogja??
2009. okt. 26. 15:07

Sziasztok. Aki próbálta,írja már meg nekem hogy milyen színt kapott ilyen hajfesték után : [link]


Addig nem merem kipróbálni, attól félek hogy fekete lesz belőle.

2009. szept. 10. 13:39
Olyan helyen keress hajfestéket ahol vannak minták és tudnak segíteni ebbe.Mert az se mindedj hogy milyen az alap hajad színe meg hogy jelenleg festve van e vagy nincs.
2009. szept. 10. 13:33

szia


régebben én is aranybarna meg csokibarna elnevezésű festékeket használtam, azoktól nekem is vöröses volt, és nem tetszett. fodrász javaslatára áttértem a középbarnára, és ettől nem vörös. persze kellett pár festés, mire teljesen kiment a vörös. Belle Colort használok.

amúgy az eredeti hajszinem sötétbarna, és ezzel a középbarna festékkel hasonlit az eredetihez...

31. emikem
2009. szept. 9. 21:41

Sziasztok!


Nekem is nagy kedvenc a Récital Préférence 3 Brasilia Dark Brown:) Pont az van a fejemen, várom hogy leteljen az idő:)

Ettől tényleg nem lesz vöröses a hajszín! (nekem alapból vöröses a hajam) Szóval szuper hajfesték!

2009. aug. 24. 09:05
Nekem a kávébarna szín bevált,egy kicsit sötét ,de pár hajmosás után nagyon szép barna.:))
29. Tina36
2009. aug. 24. 01:14
Eszembe jutott még egy jó minőségű termék, ha hozzá tudsz jutni: Matrix Color Sync 4A,6A
28. Tina36 (válaszként erre: 27. - Tina36)
2009. aug. 23. 23:19
Elnézést, a L'oréál Professional Majirel 6.11-t elírtam, helyesen: Dark Deep Ash Blonde.
27. Tina36 (válaszként erre: 2. - Fbe484eca1)
2009. aug. 23. 23:04

Kedves Zita85!

A L'oréal Natural Match™ Color Crème Gloss színárnyalatai között biztosan megtalálnád az "IGAZIT", de sajnos Mo-n jelenleg nincs kereskedelmi forgalomban. Nagy kár!!! Már megfordult a fejemben, hogy jelzem a Mo-i Képviselet felé az erre való igényt, mivel tényleg alig lehet hamvas barna árnyalatokhoz hozzájutni a boltokban, ami nekünk mindenképpen olcsóbb és praktikusabb megoldás lenne, mint a fodrász szaküzletekben elérhető professzionális termékek közül választani min.2x-es áron, de hát "egy fecske nem csinál nyarat".

Tehát amiből jelenleg pl.választhatunk (fodr.szaküzletekben):

I.) L'oréál Professional Majirel-hez: 6.01 Light Natural Ash Brown, 6.1 Dark Ash Blonde, 6.11 Dark Deep Ash Brown, 5.1 Ash Brown, 5.11 Light Deep Ash Brown (ha nem akarsz annyira hamvasat, jó lehet még: 6.0 Deep Dark Blonde, 5.0 Deep Light Brown, 4.0 Deep Brown) hamvas barna árnyalatokhoz, attól függően milyen színmélységet szeretnél. 4-től lefelé a Majirel-ben már látsz (egy kivétel van:3.10) hamvas árnyalatra utaló jelzést.

II.) Wella Professionals- Koleston Perfect: Rich Naturals 6.1., 5.1 (Jó lehet még: Pure Naturals 6.0, 5.0, 4.0)

III.)ALFAPARF EVOLUTION: 61C/6.1 Dark Ash Blonde, 601NC/6.01 Dark Natural Ash Blonde, 5IC Ash Light Brown,410 Graphite.

Persze létezik ezeknél olcsóbb hamvas változat is, de csak középbarna színmélységben: Garnier 100% Color- 401 Mély Hamvasbarna.

Az igazi tél típusúaknak pedig, azoknak, akiknek kifejezetten jól áll a sötétbarna-fekete hajszín (úgyis mondhatnám, hogy jobban áll, mint az összes többi világosabb hajszín, nyugodt szívvel ajánlom az én kedvencemet: Récital Préférence 3 Brasilia Dark Brown-t,ami egy gyönyörű, tiszta (majdnem) feketének mondható kíváló minőségű hajfesték.

Sok sikert mindenkinek a szépüléshez!

2009. júl. 13. 09:09

Nekem a Palette10 - 450 (csokoládébarna) nem lett vöröses árnyalatú.

Eredeti hajszínem világos barna (vagy talán szőkésbarna?).

25. 36bb1d921a (válaszként erre: 17. - Zsófi.28)
2009. ápr. 14. 14:17
Nekem az eredeti hajszínem mogyorószőke és legutóbb az új Palette (10min) aranybarnával festettük. A hajamnak csak a tövét fogta be, mármint a lenövést és olyan rókavörös lett, hogy csak na. Többet nem kísérletezem vele az tuti.
2009. ápr. 12. 21:27
londa-kakaóbarna...nagyon szép barna szin...
23. pimp
2009. ápr. 12. 20:25
na kiprobáltam.. többen mondják h bilűágosabb lett..és az eredeti hajamnál vörös lett a tövénél a festett részt viszont szerintem alig fogta be vagy nemtudom :D az kb olyan lett mint volt...
22. supin (válaszként erre: 21. - Pimp)
2009. márc. 30. 19:33
Engem is ez érdekelne. nekem is festett.
21. pimp
2009. márc. 30. 19:32
nekem pont olyan festék kéne amitől vörösesbarna lesz a hajam, mint ashlee simpsoné..ha valaki tud ilyet mondja..a barátnömnek a palette radiance-től világosito barnátol vörös lett a haja, akkor nekem is vöröses lesz? (nekem festett eleve a hajam, a bnömnek eredeti hajra vitték fel..) légyszi válaszoljatok )
20. 6342d2631c (válaszként erre: 2. - Fbe484eca1)
2009. febr. 5. 11:03
Szia!Mindenféle képp natur szint válassz!A fantáziaszinek kivörösödnek.Hozzám szegedről jött fel egy lány,hogy nem tudnak neki csak vöröses barna szint festeni.Mi befestettük neki,és nagyon hálás is érte!Azóta feljár hozzánk pestre fodrászatba és kozmetikába!
19. Szilvia.21 (válaszként erre: 7. - Fbe484eca1)
2009. jan. 28. 22:06
Azt hiszem a palette-nek van ilyen.Én már vettem ilyet,csak nem emlékszem pontosan hogy melyik márka volt.
18. fbe484eca1 (válaszként erre: 17. - Zsófi.28)
2009. jan. 28. 21:33
Megvan rá az esély, bár szerintem ez egyénenként változhat. Nekem a középbarna hajamat eddig a szimpla barna hajfestékek is vörösesre fogták be.:( Minél speciálisabb egy árnyalat (pl. csokoládé- vagy karamell barna), annál nagyobb az esély,h a végeredmény vöröses lesz. Hozzáteszem nem vagyok hozzáértő, hátha írnak még mások is.:)
2009. jan. 27. 15:31
Igaz az hogy az aranybarna hajfesték vörösesre fogja be a hajat?
2008. dec. 30. 06:58
Függ az eredeti hajszínedtől. Ha vöröses (a nap nyáron sárgásra és nem hamvasra szívja) árnyalatú, akkor csak sötétbarnára fogod tudni festeni, mert a festékben lévő hidrogén, ami világosít, mindig is sárgára (vörösesre) fogja színezni. Árnyalat nélküli, anyunak a csokoládébarna jött be. Azzal lassan, három-négy festés után akár élénkvörösről is át lehet alakítani.
2008. dec. 30. 04:28

Garnier 533 Aranyfényü világosbarnával most festettük a Lányom natúr barna haját.

Neki tetszik.

2008. dec. 30. 01:03
Én Palette-t használok, abbol a közép vagy sötétbarnát, ez nem lesz vöröses, viszont az elején majdnem tiszta fekete, de utána kikopik szép barnára :)
13. Mya01
2008. dec. 5. 12:49

Szia!

Vörösről szerettem volna barnára váltani,a C.sting-ot próbáltam,és bevált.Abból is a sima,egyszerű barnát,de jó a sötétbarna is.Először nagyon sötétnek fog tűnni,szinte feketének,de pár mosás alkalmával alakul.Egy próbát megér szerintem.

:)

2008. dec. 5. 11:28
köszi az újabb tippeket!:)
2008. dec. 5. 08:50

a natúr vagy a hamvas árnyalatok között válogass, akkor nem lesz benne vöröses árnyalat.


a színskálákon külön vannak az árnyalatok, de biztos segítenek az eladók is.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook