Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért baj az, ha ugyanarról a gépről két hoxázó 24 órán beleül szavazást szeretne kiírni? fórum

Miért baj az, ha ugyanarról a gépről két hoxázó 24 órán beleül szavazást szeretne kiírni? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 18. 15:39
Sziasztok! Nem tudok szavazást kiírni! Hogy van ez? Megváltoztatták? Segítsetek!!! Köszi! :-)
11. bomee
2008. nov. 15. 09:20
Nem baj, csak ez van, ez a hoxa-házirend ezek szerint. Legalább most már én is tudom. :-)
10. Fiatal nő (válaszként erre: 9. - Sereva)
2008. nov. 15. 09:00
Nemrégóta van ez, ha jól tudom, szóval ez elvileg egy új dolog, nem nagyon hinném, hogy változtatnának rajta... :-/
2008. nov. 15. 08:15
Ez nekem is gond.ymajd csak változtatnak rajta.
2008. nov. 14. 21:16

Mondtam, hogy megjegyzi a gép az IP címet.

Azért van ez, hogy ne legyen az, hogy valaki több néven regisztrál és akkor minden néven tud szavazást kiírni, meg ilyen megszabott dolgokat...

Ezt értjük, de akkor is kellemetlen, ha valakik csak egy gépen keresztül tudnak ezekhez hozzáférni! Rájuk is lehetne gondolni ilyenkor!

Szóval együttérzek. :-)

7. bc_kispeacey (válaszként erre: 5. - 80ASIQ)
2008. nov. 14. 21:14
Más a név is és az e-mail cím is.Azt írja ki a gép,hogy "Erről a gépről már írtak ki szavazást 24 órán belül"
2008. nov. 14. 21:09

micsoda probléma!:)))

elhiszem, hogy kellemetlenül érinthet, de azért van rá megoldás:

- beszélj anyukáddal, ha fontos kérdést szeretnél megszavaztatni, hogy aznap ő ne írjon ki szavazást

- várj egy napot, ennek előnye is van, legalább jó alaposan át tudod gondolni a kérdést, és a lehetséges válaszokat. sokkal jobb lesz a szavazásod!!

5. 80ASIQ (válaszként erre: 2. - Bc_kispeacey)
2008. nov. 14. 21:02
Nem próbáltam még ilyesmit. Más-más nicknéven egzisztáltok? Ez lehet egy feltétel. Ugyanaz az e-mail címetek? (Nem emlékszem, ezt kötelező megadni?) Mert, ha ugyanaz az e-mail cím, akkor ez is akadály lehet. A név is, cím is más, és mégsem lehet? Akkor lehet, hogy a gép címét figyeli a rendszer. Ez esetben fájdalom, de valszeg ki kell várni a 24 órát. Baj, ha emiatt valami súlyos tragédia történik!
2008. nov. 14. 20:59
Én meg úgy jártam, hogy tettem fel képeslapot, de töröltem azonnal. Nem engedett helyette másikat feltenni már. De a Kedvesem sem tudott képeslapot aznap feltenni a gépemről.
2008. nov. 14. 20:59
Mert egy IP címről le lett tiltva. :-( Én is sajnálom ezt, nem szerencsés. :-(
2008. nov. 14. 20:57
Anyám is meg én is hoxázunk.Anya most írt ki egy szavazást és én is szeretnék de hoxa ezt nem engedi.Miért?
2008. nov. 14. 20:56
Miért baj az, ha ugyanarról a gépről két hoxázó 24 órán beleül szavazást szeretne kiírni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook