Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsetek Leg Magic használók! fórum

Segítsetek Leg Magic használók! (beszélgetős fórum)


2009. márc. 19. 22:52
Sziasztok!Lenne egy nagy kérésem!!!!!!Most vettem leg magicet,és nagyon jó!Most kezdtem volna használni a dvd-t,de a 1,5 éves kislányom eltörte!!Ha esetleg valaki lenne kedves és meg tudná írni nekem nagyon megköszönném és persze ki is fizetném.Nagyon jól jönne a dvd mert 92kg vagyok,és ezzel a géppel végre tudok tornázni.Előre is köszönöm!!!
2009. márc. 5. 15:17

Sziasztok!

Én mindenkinek tudom ajánlani a Leg Magicet, nagyon bevált. Mindig is küzdöttem a combom belső részén lévő felesleggel és most úgy tűnik, a géppel végzett napi 20-30 perc segít. Munka után, délután vagy reggel végzem a gyakorlatot(nem a DVD-vel)és nagyon kikapcsol, bár néha alig várom a torna végét:-)Tavaly nyár óta rendszeresen használom.

5. teva007 (válaszként erre: 4. - Dindin19)
2008. nov. 16. 14:50
Pamela?
2008. nov. 16. 14:48

hatásos, csak egy baja van: ha nem használom, nem használ :-(


pamela viszont rendszeres használója, nézd meg az ezévi átalakulását

3. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Teva007)
2008. nov. 14. 18:03

A kérdésed érthető. Fogadd "hálával" mert nagyon jót tesz:) Könnyen lehet csúsztatni a lábad, de mivel egyre jobban "gyorsíthatsz", sőt, ha a fogantyúját elengeded, a kezed csipőre rakod és úgy huzod össze a lábaid, hát bizony nagyon izmos lesz:)

De tényleg keresd meg az előző fórumokat:)

2008. nov. 14. 17:57

szerintem van már ilyen fórum, ha ott visszaolvasol rengeteg véleményt olvashatsz pro és kontra!:))

(gyorsabban megvan, mint hogy ha itt várod az újabb véleményeket)

2008. nov. 14. 17:52
Karácsonyra anyukám megvenné nekem a Leg magicet ! Jó és rossz véleményeket is halottam! Van olyan hogy valaki nem tudja használni? Könnyen lehet csúztatni a lábam azon a valamin vagy nem olyan könnyes és épp ezért "izmosít"! Remélem érthető volt a kérdésem:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook