Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit írhatnék neki sms-ben? Segítsetek! fórum

Mit írhatnék neki sms-ben? Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. jún. 1. 08:57
Na, van kapcsolata. De ha veled kezd egy újat, akkor gondolod, hogy hozzád hűséges lesz? Téged nem fog dobni másvalakiért? Hát kérdésed nem a rossz vicc kategória, hanem butaság.
2010. jún. 1. 01:26
Boldog vagyok, hogy megismertelek!
2010. jún. 1. 01:24
Boldog vagyok, hogy rád találtam az élet kiszámíthatatlan útján!
2009. szept. 21. 13:38

Sziasztok. Nekem is lenne kérdésem. pl. HOnnan tudtad meg a számát. -mert, ha megadta, ugy hogy neki van barátnője, és csak köszönő viszonyban vagytok az érdekes. Valamilyen apropója biztos volt a tel. szám cserének. Ha egyáltalán csere volt. Szóval akkor most ő is tudja a te számodat??Mennyire vagy benne az ő magánéletében? Milyen kapcsolatban van a barátnőjével? Ha tök boldogok, akkor nem jó bekavarni. Ha a srác önszántából ismerkedés céljából adta meg a számát, akkor már jelentkezett volna. A szerelem vak, tehát itt bármit is irhatunk, ha te irni szeretnél, ugyis fogsz. Tény, ha lebukik, akár belerondíthatsz a kapcsolatukba, de el is mehet a kedve tőled. Jobb esetben szét mennek és talán képbe kerülsz. Honnan ismered? Mennyit beszéltetek?Miről? Hogy állt hozzád? Felkeltetted az érdeklődését?rengeteg kérdés van, ami befolyásolja a válaszomat.

A legfontosabb viszont, hogy bármilyen kapcsolatban van, szerintem sem esne jól a barátnőjének, ha sms-t kapna a párja egy lánytól. Még akkor sem, ha szimpla hogy vagy? lenne benne. Egyszer ha találkoztok véletlen, biztos ismered annyira, hogy tudd hol fordul meg, akkor szóba elegyednék vele, de csak amolyan kis apróságokról beszélnék... Ő tudja, hogy te tudod, hogy van barátnője??? Én szívesen segítenék neked, de ahhoz tudnom kéne sok sok apróságot, ami számodra jelentéktelen részlet, de amugy viszont lényeges...

Tudom jól, az ember szerelemben bármire képes... Nem könnyű ellenállni ...Próbálj kideríteni róla dolgokat mert nagyon kevés az infód...

50. Őzgida (válaszként erre: 49. - E584b61b26)
2008. nov. 14. 15:12

Talán a nehezén túl vagyok.

Most már tesz erőfeszítéseket, hogy jó legyen és műküdjön. De jó nagy szerencséje van velem!:-D


Amíg jó, ne is gondolj a rosszra. Hiszek a gondolatok teremtő erejében, már többször bizonyítottak.

49. e584b61b26 (válaszként erre: 48. - Őzgida)
2008. nov. 14. 15:04

csakis rajta senki máson!

Neked elég nehéz lehetett!!:(

Nekem is vannak félelmeim,de most nem törödök velük amig minden jó!:)))

48. Őzgida (válaszként erre: 46. - E584b61b26)
2008. nov. 14. 14:50

Nekem kb. másfél évembe került, hogy elfogadja, ez már egy "komoly kapcsolat". Előtte mondogatott olyat a rossz tapasztalatai alapján, hogy "ha úgy érzi, hogy most a legjobb, szakít" meg hasonlók.

Azért szorítok a tesódnak, hogy megtalálja azt aki méltó mellé. De ez főleg rajta múlik.

47. e584b61b26 (válaszként erre: 46. - E584b61b26)
2008. nov. 14. 14:40
%=5 :DDD
2008. nov. 14. 14:39

ja mint Tesóm is sajnos:S

% évet vol eg ylánnyal nagyon szerette,összejött a lány tesóm legjobb barátjával,azóta férjhez ment és született is picurka!

tesómnak azóta már sok jelölt volt,egyik sem vált be egyik ezért másik azért!

Viszont észrevettem h nem is olyan párpkat választ már magának akik vele egy szinvonalon vannak,hanem sokkal rosszabbat!

pedig ö helyes,kedves,csak fél ha szép akkor talán megint csalódik!Pedig igy is csalódik sorozatban!:S nem is tudok neki rendes tanácsot adni!

45. Őzgida (válaszként erre: 43. - E584b61b26)
2008. nov. 14. 14:34
Ezzel a védekezési móddal a legnagyobb baj, hogy esélyt sem ad annak a lánynak, aki valóban tudná szeretni, hogy szeresse. Vagy ha ad is esélyt, szerencsétlent jól megkínozza.
44. e584b61b26 (válaszként erre: 42. - A9338a7669)
2008. nov. 14. 14:30
Akkor Te is büszke lehetsz!;))
43. e584b61b26 (válaszként erre: 41. - Őzgida)
2008. nov. 14. 14:29

de érdekes dolog hogy aki csalodott nagyot az mind igy védekezik!sajnálom öket!

itt is van egy két egyén aki hajazza dolgokat!Olvastam már csuda hozzszólásokat!

olyankor szoktam elgondolkodni hogyha ez az életben is ilyen:S

nekem is valaki feltörte a régi nevem,és törölt a rendszerböl!Jóindulatot fözött ö is nyilván vacsorára!:S!

42. a9338a7669 (válaszként erre: 39. - E584b61b26)
2008. nov. 14. 14:21

Lehet, hogy tényleg ez lehetett a dolog mögött, mert aztán sok év után újra akarta kezdeni. Na mindegy, ez egy régi történet.


Én is büszke vagyok ám a párocskámra, mert tudom, hogy ha ilyen helyzetbe kerülne, akkor biztosan elmondaná. Egy eset volt ilyen, de az szerintem véletlen lehetett, de azt is rögtön elmondta. Egy csajszi felvette msn-re, valószínű véletlen elírta a címet. Szépen megkérdezte tőle, hogy esetleg ismerik-e egymást, nem jött válasz, aztán szépen törölte :)

41. Őzgida (válaszként erre: 40. - E584b61b26)
2008. nov. 14. 14:21

Ez a lemez ismerős:-) Mármint a "nincs szükségem kapcsolatra". Ha-ha-ha.

Védekezés.

És erről valahol mi tehetünk, nők. Mármint a gátlástalan fele. A pasik meg gyengék...

40. e584b61b26 (válaszként erre: 38. - Őzgida)
2008. nov. 14. 14:18
épp ezek a nök miatt vagyunk elkönyvelve!Nekem ne mondja az a pasi aki pénzért vesz szexet hogy nem vágyik kapcsolatra!Szerintem már inkább csak szegény annyit csalódott ezekben a tipusokban hogy nem mer bele vágni!Valaki meg tök normális szintén magányos és csak rá vár!!Nehéz dolog ez!:(
39. e584b61b26 (válaszként erre: 36. - A9338a7669)
2008. nov. 14. 14:15

nem irigyellek ilyet a saját szemeddel látni!Talán évekkel késöbb azért akart hazudni az üggyel kapcsolatba mert belátta akárhány nö volt ,Te voltál közülük a legjobb!Bár ezt csak férfilogika szerint kell hazugsággal tudomásra hozni,több kárt tesznek vele mint hasznot!!


Büszke is vagyok nagyon Rá!:)

Valamelyik nap idebujt mikor Hoxáztam!Épp nézegettem a forumokat volt egy minek a cime!"Tökéletes kapcsolat titka"--A párom meg elkezdett nevetgélni,és közölte hogy oda ne irjam le a titkunkat!!!:DDD

Néha olyan mint egy nagy gyerek!:)

38. Őzgida (válaszként erre: 37. - E584b61b26)
2008. nov. 14. 14:14

Valóban nem nekünk kéne, hogy rossz érzésünk legyen, de azóta is, ha meghallom, hogy sms-e érkezet, gyomrom össze és arra gondolok, megint ő az. Nem kívánom senkinek.

Értem én hogy verseny van, mert a nők vannak többen, de azt hiszem lehet tisztességesen is játszani. Ha én tudok, akkor a másik is.

Bár a pasit ez nem menti fel, ha mellékutcákban kóricál.

37. e584b61b26 (válaszként erre: 35. - Őzgida)
2008. nov. 14. 14:10

Szerintem is!

Bár szerintem nem nekünk kellene hogy rossz érzésünk legyen!

Ha valaki fiatal tizenéves,ök ebböl tanulnak igy fejlödik ki az egyéniségük,de mikor tapsztalt felnött nem kevés esetben nem független nök zesznek ilyet!Az megbocsáthatatlan!Nyilván ök azok akiknek nem sikerült ilyen helyzetben csalódnia tizenéves korukban!Vagy nem tudom mi jogosithatja fel erre öket!!Van bör az arcukon az biztos!:S

2008. nov. 14. 14:09

Én is átéltem a másik felét is, jó pár évvel ezelőtt. Nem kívánom azt senkinek. Csak az én pasim nem volt ilyen kedves, ő inkább a csajokat választotta. Na persze sok év után is (amikor már nem voltunk együtt) azt mondta, hogy ő bizony nem csalt meg. Pedig a saját szememmel láttam. Szóval nagyon rossz, és nem fényezni akarom magam, de ez is közrejátszott a döntésemben.

Nyuszogó büszke is lehetsz a párodra és kapcsolatotokra! :)

35. Őzgida (válaszként erre: 34. - E584b61b26)
2008. nov. 14. 14:06
Borzalmas, hogy némelyik nő mire nem vetemedik! Az én páromat is zaklatták, 1 éven át. Iszonyat megalázó szerintem a nőnek!
2008. nov. 14. 14:02

nekem meg a pasim tetszett meg egy lánynak!Valahogyan megszerezte a számát!Tudta hogy én vagyok neki,mégis irkált!

Csak azt nem tudta hogy este mindent megmutatott a pasim amiket kapott töle,ráadásul egem le akart hordani mindennek!

A szerelmem miután megmutatta az smst,kihangositotta a telefont és felhivta!

Megkérte hogy hagyjon minket békén és hiába probálkozik bármivel tönkretenni a kapcsolatunkat nem fog sikerülni!

Dagadt a mellem a büszkeségtöl,de azóta is mindent megbeszélünk!

Persze ez csak egy történet ne vedd magadra!

De sokszor bevillant hogy mi van ha másképp alakul?Iszonyu érzés volt,hidd el!!

2008. nov. 14. 13:53
Ha csak köszönő viszony van köztetek, akkor nem is szeretheted szerintem. Amúgy nekem is az a véleményem, hogy ne írj neki. Voltam hasonló helyzetben, és én akkor nem tartottam be a "szabályokat" teljesen. Nagyon tetszett a srác, rettenetesen és régóta, és kiderült, hogy kölcsönös a dolog, csak hát közben az is kiderült, hogy van barátnője. Egyszer elkérte a számomat. Hirtelen megadtam, aztán egyszer felhívott, akkor jól esett, de belegondoltam, hogy akármennyire is tetszik meg minden, nem tehetem meg ezt a másik lánnyal. Aztán következő alkalommal megmondtam neki, hogy inkább felejtsük el egymást, és ennyi.
2008. nov. 14. 13:53

bármilyet akarsz az nem helyes!egy sms utána több egyre mélyebben elcseverésztek odaér a barátnöje akkor is küldesz neki egyet,nem biztos hogy tudná tolerálni!

Ráadásul,Te még szereted is azt a fiut!

Ha a fiu meg szereti a lányt,lehet hogy kedvel téged és válaszol majd!De a barátnöjét szereti!!

Akkor csak te koppansz!

Várj egy kicsit ameddig nem találsz olyan megfelelö alkalmat,hogy ezt eltudd mondani!

Remélem addigra már a szived foglalt lesz egy másik fiu iránt aki független,és hasonloképpen érez irántad!

Csak akkor tudod meg mennyire fájdalmas ha ne adj isten,veletek is ez történne!

Az ember felelösséggel tartoziksz iránt amit elkövet!

Boldog leszel te is!!:))

31. **Rita** (válaszként erre: 29. - Koralln)
2008. nov. 14. 13:49

tök mindegy

a barátnője főleg ha féltékeny típus biztos kész lenne bármilyen idegen nőtől kapott sms-től

2008. nov. 14. 13:48

koralln nem értelek

Azt mondod flörtöltetek ( kérdeztem hogy az mit is jelent nálad, de nem válaszoltál rá)

viszont azt is mondod hogy nincs barátság csak köszönö viszony

Miből gondolod hogy érdemes lenne vele kikezdened?

2008. nov. 14. 13:47
de, igazatok van, nem volt jó ötlet...de hangsúlyoznám mégegyszer, h nem szerelmes üzenetet akartam neki írni!
28. **Rita** (válaszként erre: 23. - Koralln)
2008. nov. 14. 13:45
Ha akarna veled beszélgetni akkor talán márt írt volna neked. Nem?
27. e584b61b26 (válaszként erre: 21. - Koralln)
2008. nov. 14. 13:44

ha azt gondolod hogy ez feljogosit arra hogy irhatsz neki akkor szerintem tévedsz!

Ez önzö dolog lenne,nem beszélve arról hogy allattomos is!

Remélem nem gondoltad komolyan!

26. Zsuzsa88 (válaszként erre: 20. - **Rita**)
2008. nov. 14. 13:44
Igen, erről már ne is beszéljünk, a párom is sz*rban van, mikor kap egy SMS-t és nem is ismeri a küldőjét. Nem csak hogy nem tudja magát kimagyarázni, de lehet, hogy nem hiszek neki, és a későbbiekben mindig a fejéhez vágom, hogy na, ki is az a hölgyemény, akitől a múltkor kaptad azt a szép SMS-t? Neki is rossz, mert nem tudja, nem ismeri, én meg féltékeny vagyok, mert utálom, ha olyan SMS-eket kap. Miért nem tudják végre felfogni, hogy ő foglalt? 4 éve vagyunk 1ütt, itt már eljegyzés meg házasság lesz majd, miért kell továbbra is ezt csinálniuk?!
2008. nov. 14. 13:44
ha ő nem tesz feléd lépést,akkor neked sem szabad! ha Ő igazán rendes,akkor nem is fog lépést tenni,igazán ismerkedni, amíg kapcsolatban van! úgyhogy ne kezdeményezz és ne írj neki! szerintem :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook