Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A női és férfi izgalmi görbe nem esik egybe, de miért? fórum

A női és férfi izgalmi görbe nem esik egybe, de miért? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2007. aug. 9. 07:50
szerencsére nem vagyunk egyformák
3. mothertiger (válaszként erre: 2. - Texlazar)
2006. okt. 18. 21:57

Hát igen. Szerintem is egyénenként változhat a görbe. Sőt, egyénen belül is alakulhat máshogy, mint előző alkalommal. Nincs két egyforma orgazmus, mint ahogy az emberek se egyformák. Ingerléstől is, ingerlés intenzitásától is függhet, hogy mennyi ideig tolódik ki, vagy rövidül le egy-egy szakasz.

Ez a grafikon inkább általánosít.

2006. okt. 18. 17:29
Úgy tűnik, ezt a görbét ávtizedek óta szolgai módon másolgatják az emberek, tévedhetetlen tudományos tényként tálalva. Nekem teljesen más a tapasztalatom, a feleségem görbéje tök más, és sohasem egyforma, van gyors felfutás, nagyon lassú felfutás és a lefutás mndig sokkal-sokkal hosszabb -- ezt nevezik multiorgamusnak... Bizonyára nem minden nő képes rá (de gyanítom, hogy a legtöbb képes lenne) és a férfi partneren (vagy női párok esetén a nő partneren) múlik a "siker".
2006. szept. 12. 10:33
A hagyományos szakirodalomhoz képest részletesebben elemzem, a szexuális reagálás izgalmi görbéjét, és ennek szakaszaihoz kapcsolódó jelenségeket, problémákat.

A grafikonon a vízszintes tengely jelzi az időbeli lefolyást, a függőleges tengely a szexuális izgalom szintjét. A nők izgalmi görbéjéből indulok ki, és alatta jelzem a férfiak átlagosan rövidebb, gyorsabb izgalmi reagálását. A női és férfi izgalmi görbét egymásra vetítettem, ahol az orgazmus idejét igazítottam egybe. Ezt csak az áttekinthetőség érdekében tettem, általában a nők, és férfiak orgazmusának időzítése nem esik egybe.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook